ben gribim oğluma geçerse:(

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve txuxlay yxuxksel tarafından 31 Aralık 2009 başlatılmıştır.

31 Aralık 2009
    Konu Sahibi : txuxlay yxuxksel
  1. txuxlay yxuxksel

txuxlay yxuxksel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    2 gündür grip beliritleri gösteriyorum maske kullaıyorum ama oğlum emerken maskeyi almak isityor, sürekeli ban temas halinde oğluma geçer diye korkuyorum.. tavsiyeleriniz var mı ?( oğlum 13 aylık )ben henüz ateşlenmedim boğaz ağrısı ve burun akıntısı var oğlum iyi görünüyo.

2. 31 Aralık 2009
  3. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sütünden grip virüsü geçmez ama tabi çok yakın olmaman ve ellerini sürekli yıkaman lazım , inşallah bulaşmaz ama fazla yaklaşmamak dışında yapabileceğin birşey yok.. birde vitaminini ihmal etme oğlunun eğer bağışıklığı kuvvetliyse zaten dirençli olur virüse karşı..geçmiş olsun

4. 31 Aralık 2009
  5. remedios

remedios Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş olsun tülaycığım

6. 31 Aralık 2009
  7. elf.elf

elf.elf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle geçmiş olsun..benım bır arkadasım h1n1 grıbı geçirmiş..bebegı 4 aylık.anne sütü korumalı oldugu için oğluna gecmemiş.fakat emzirme dısında oğlunu hiç görmemiş.odasından dısarı cıkmamıs.cıkarsada maskeyle cıkmış..tabi evde annesi bakmış ona.grıp olunca evde biri şart..ıyı beslendım ve dınlendım demıişti..umarım çabuk atlatırsın.

8. 31 Aralık 2009
  9. txuxlay yxuxksel

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sağolun kızlar.. maske kullanıyorum ama benden başka bebeğe bakacak kimse yok .inşallah anne sütüm korur. oğlum sürünerek yanıma geliyo kocaman bir gülümseme ile ..

10. 31 Aralık 2009
  11. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Geçmiş olsun Tülay. Sandığımızdan daha dirençli bebişlerimiz. Ben de grip geçirdim babası da. Üstelik kızım neredeyse bana yapışık yaşıyor. O da hafif atlattı. Sadece biraz burun tıkanıklığı oldu. Merak etme bizim kadar ağır geçirmiyorlar. Ama bol c vitaminini, ıhlamuru, adaçayını ihmal etme. Ben kahvaltısını ıhlamur, adaçayı, mandalina, kuşburnu kaynaıtıp onun suyuyla hazırlıyorum. Kış başından bu yana Allah'a şükür çok büyük hastalık yaşamadık ve bu karışımın etkisi olduğunu düşünüyorum. Geçmiş olsun tekrar canım.

12. 2 Ocak 2010
  13. krikitos

krikitos 02.07.10 arda'm yanımda Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    geçmiş olsun tülaycım sen maskeni çıkarma malesef yapabileceğimiz hiç bişy yok bundan başka onlar bizden daha dirençli daha güçlü tekrar geçmiş olur inşallah

juli kuşum mandalin suyunu nasıl ısıtıyon tatlış sıkıyon bildiğin cezveye mi koyuyon yoksa sıcak suyamı oturtuyon kasyi filan karışım çok güzel geldi açık açık yazarsan yaptığın karışımı doyması için ne ekliyon mesela onlarıda yazarsan süper olur bizde uygulayalım

14. 2 Ocak 2010
  15. txuxlay yxuxksel

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sağolun .. 4. gün deyim oğlumda sadece burun tıkalığı var umarım bu kadarıyla kalır. ben kemik ve kas ağrısı ile boğuşuyorum .. desteklerini için sağolun

16. 2 Ocak 2010
  17. yagmur77

yagmur77 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    cnm cok gecmıs olsun.ınsallah oglun cok etkılenmez maskeyı bırakma tabı.bız de sıvasa ılk geldıgımızde hastalandı oglum kı ılk kez boyle hastalandı.oksururken sesı bıle cıkmıyodu artık.uzun surdu ıyılesmesı ama bende hergun ıhlamur adacayı ve bal donuslu olarak kaynatıp ıcırdım.o bogazını cok rahatlattı cnm tavsıye ederım.hatta sende sıksık ıc.esın felan ızın alsın bır kac gun sana baksın tabı ısı musaıtse.bakım sart.tek basına zor.

18. 3 Ocak 2010
  19. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    -------------

Son düzenleme: 30 Temmuz 2010