ben hamilelikten çok korkuyorum kızlar:(((((

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve yasemen tarafından 18 Şubat 2010 başlatılmıştır.

18 Şubat 2010
    Konu Sahibi : yasemen
  1. yasemen

yasemen Guest

bu gidişle çocuk yapamıcam ben.eşim çok istiyor ben çok korkuyorum bi de hep işlerim aksıcakmış gibi gelio çocuk olunca ayağıma bağ olcakmış gibi... nasihatlerinize ihtiyacım var kıslar...:enbuyukkk:

2. 18 Şubat 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    amannnnnnnn sende alemsın gercektn.hayırsıylan olsunda ısın aksasın ayagına bag olsun ne olcaak sankı.karnına dustugu andan ıtıbaren böle dusuncelerın olmaz değişirsin merak etme.korkucakta bişi yok.dunyanın en gusel duygusudur bence anne olmakkkkkkkkkkkkkkkk.herseyı ınsana heyecan verır.o testtkı ıkı cızgıyı gormek sonra keseyı gormek ıcın heyecanlanmak kalğ atıslarını duymak cınsıyetını ogrenmek vede dogum zamanını bekleyıp kucagına almak kadar gusel bır duygu olabılırmı sence su hayatta.hayatını paylastıgın ınsandan vede senden bır parca gelıyor dunyaya.....korkma :)))allh butun bu duyguları sana bana vede butun ısteyenlere yasatsınnnnnnnnnnnnnnnnnnn inşşşşşşşşş

Yasoyasiiko bunu beğendi.
  4. 19 Şubat 2010
  5. NAZLIM86

NAZLIM86 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canim neden korkuyorsunki.Belli bir ciddi psikolojik yönden sorunun varsa bence doktora gitmelisin ama böyle hayatinin aksicakmis gibi düsünceler cok yanlis.Hic dünyanin en güzel varligi ayaga bag olurmu canim benim.Allah kendi sevgisini bebeklere cocuklara verirmis.Sence neden bazen cocuklari sevdigimizde icimize sokasimiz gelio.Cünkü rabbim kendi sevgisinle sevdirirmis.Bunlar cok yanlis düsünceler canim.Bak ben su an 7 haftalik hamileyim.Ben hayatimda bu kadar mucize bir duygu yasamadim heralde diyorum tek kelimeyle mükemmel birsey.Cocuk demek berekettir eve nesedir güzelliktir.Onlara bakinca hersey unutulur.Seytanin oyununa gelme nefsine bu kadar düsme canim.Hem düsünsene dünyada senden ve esinden olan bi mucize bir varlik.Hem öyle düsünme burada ne kadar cocuk özlemiyle hasretiyle yanip tutusan insanlar var.Allah kimseyi evlatsizlikla sinav etmesin.Umarim nashiyatlarim biraz olsun seni rahatlatmistir canim.istedigin zaman yazisabiliriz ben cok giriyorum bu siteye.Ben simdiden sabirsizlaniyorum bebisim dünyaya gelsede evimi dagitsa diye

6. 19 Şubat 2010
  7. bence bu arkadaş gösteriş için yazmış burda okadar anne olmak isteyen arkadaş varken bu yazılırmıııııııııııı:eek:lmaz: madem istemiyorsun yapma saçmalıkk buuuu

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Şubat 2010
  8. 19 Şubat 2010
  9. Harpy

Harpy Today is a gift, thats why they call it PRESENT Üye

Beğenildi:
    7.810
    Ödül Puanları:
    188
    aynı şeyi ben de düşünüyordum emin ol bu pisikolojik bir rahatsızlık falan değil... bu şekilde düşünürsen herşey senin için daha zor bir hal alır... bu sadece hazır olmadığın anlamına geliyor... belki bebeği olan bir kaç arkadaş edinsen veya yeni doğum yapan birini görsen bunu aşarsın :) ben böyle aştım... emin ol bunu hissedip rol baskısı yüzünden itiraf edemeyen çok fazla insan vardır...
    diğer yorum yapan arkadaşlar da biraz daha anlayışlı olmalı bence.. bu şekilde hisediyor olmasının bir çok sebebi olabilir..

10. 19 Şubat 2010
  11. jade_06

jade_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    suan böyle düşünüyo olabilirsin ama hamile kaldıgın andan itibaren duyguların hergun değişiyo.ve öyle anlar oluyoki ona ne kadar baglandıgını farkediyosun.mutlaka düzenin bozuluyo ama yeni bi düzen olusturuyosun emin ol çogu kadında bu korkular oluyo.anne olmak gerçekten cok güzle ve özel onun bi gülüşü bi sesi hiç bişeye değişilmez.
    Hakkında hayırlısı olsun inş

12. 19 Şubat 2010
  13. yasemen

yasemen Guest

haddinizi bilin lütfen gösteriş için falan.ben burda sorunumu paylaşıyorum nasıl konuşuyorsunuz siz öyle.gösteriş içinse ndn yazıyosunuz

14. 19 Şubat 2010
  15. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    sınırlenme canım burdakı ınsanların sana böle tepkı vermesı normal...cunku cogu yıllarca cocuk sahıbı olamayan ksıler.dediğim gıbı karnına dustugu an dusuncelerın daha farklı olur.hayırlı zamnda olsun bebegın:)gergınlık yok.o zaten senın korktugun yada korkmadıgın zamn deıl rızkının oldugu zamn gelır:)bız ayarlayamıoruz o vaktı.....

16. 19 Şubat 2010
  17. yasemen

yasemen Guest

allah bebek isteyen herkese hayırlı bebekler versin hayatım ben burda bu bi sorunmu die paylaşıp gerekiosa yardım alayım die paylaşmak istedim.allah bilir şuan ben korkuyorum ama belki benimde yıllarca olamıcak rabbim herkese hayırlısını versin isteyen herkese hayırllısından versin inş..

18. 19 Şubat 2010
  19. .........................................................

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Şubat 2010