ben hamilemiyim?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve eylül1987 tarafından 20 Kasım 2008 başlatılmıştır.

20 Kasım 2008
    Konu Sahibi : eylül1987
  1. eylül1987

eylül1987 Guest

slm arkadaşlar aranıza yeni katıldım 1 senelik evliyim adetim 15 güm gecikti sağlıkocağına gittim şüpheli pozitif yani ikinci çizgi silik çıktı bi kaç gün sonra gel dediler sabah kalktım çamaşırımda kan gördüm hafif öyleyken de yaptırdım aynı ikinci çizgi belli ama silikti sonra kanamamdevam etti ben umudu kestim acaba hamilelikte adet görülür mü? cvp bekliyorum? lütfen kafam çok karışık

2. 20 Kasım 2008
  3. azra_arda

azra_arda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet canım hamile olabilirsin inan ben bunları her ay yaşıyordum acaba hamilemiyim diye doktoruma sordum diğer adet görmenden farklıysa yani daha az yada daha kısa sürer dedi doktorum üstüne görme deniliyor sen kanda test yaptır kesin çıkar ama belirtiler hamile olabileceğini gösteriyor adet görmen aynımı farklımı?inşallah hamilesindir canm

4. 21 Kasım 2008
  5. nursist

nursist PAMUK PRENSİM... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım günün 15 gün geçiyor ve silik çizgiye rağmen dr.a gitmedinmi sen?:1shok:
    ne diyeyim ki sana ya hamileysen ya allah korusun düşükse ya bi problem warsa ya seninde hayatını tehlikeye sokacak bi durum oluşursa nasıl durabiliyorsun yaa koş git hemen bi dr.a.. ya hamileysen we bu ihmalkarlık yüzünden ona bişey olursa ozaman neyapıcaksın.. canım hemen git bi dr.a oyalanma daha fazla
    hayırlısı olsun hakkında