Ben hayatna girmemiim gibi davranyor..

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve NiL_xD tarafından 31 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

31 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : NiL_xD
  1. NiL_xD

NiL_xD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar son günlerde çok kötüyüm yardımınıza ihtiyacm vr.. size hikayemi anlatmk istiyorm :KK43:
    onu ilk kez geçen yaz bir düğünde gördüm. ne zaman ona baksam gözleri üstümdeydi. ama o zaman çıktığım biri vardı. sonra face de beni bulup eklediğini gördüm. Konuştuk bi süre çok uzaktan akrabaymışz. Bnden büyük olduğu için abi die hitap ediyordm ona o da beni kardeşi gbi görüyordu..Tbi o istanbulda olduğu polis olduğu için msn den konuşuyordk. yine bir gün konuşurken beni ilk gördüğü zaman çok hoşlandığını face mi o yüzden bulduğunu söyledi. Şok oldum en başta. birşey diemedm ama. sonra eskişehire geldi görüştk falan. Ve bnde ona aşk oldum. bunu ona sölediğimde olmıcağını aramzda yaş farkı olduğundan dolayı bnmle beraber olamıcağını söledi. ondan snra çok ii iki dost gibi ilişkimz dewam etti. snra bi gün tkrr eskişehire geldi biz yine görüştk.bn sevgilimden ayrılmştm tabi ama o zamn ilk görüştüğümzden çok farklıydı. Sevgili gibiydk. çok yakın davrandı bana. ama o günden sonra hiç arayp sormadı bir daha beni. eski sevgilim hala arıyordu görşmek istediğini bni çok sevdiğini unutamadığını söylüyordu. Eski sevglmle onu çok önceden tanıştrmştm. Bİ gn msn de hayırlı olsn sevglnle barışmışsnz dedi.mğer eski sevgilim ona barıştığımızı aramızın çok ii olduğunu söylemiş. Ona gerçeği anlattm ama bana inandığını sanmıyorm o günden beri beni aramıyor.bana kızgın olp olmadıpını sordum. bunları düşünp moralimi bozamam askere gtmeye 10 günm kldı dediBeni sewmediğini oynadığını düşünüyorm ve 10 gün snra askere gidick onu çok seviyorm her gün ağlıyorm ne yapsam unutamıyorm yardm edin nasıl davranmalıyım neler yapmalıym? :1no2::1no2:

2. 31 Temmuz 2009
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    kaç yaş fark var?

4. 31 Temmuz 2009
  5. NiL_xD

NiL_xD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    9 yaş cnm

6. 31 Temmuz 2009
  7. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    herşey sevgi mi sence

9 yaş büyük adamla nasıl yaşayacaksın merak ediyorum

bırak gitsin yoluna

seni istemediğinide söylemiş

e diye yapışacaksın ki

tak sepeti koluna herkes kendi youna

8. 31 Temmuz 2009
  9. NiL_xD

NiL_xD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    haklısın canım. bnde senin gibi düşünüyorm ama mantığımla kalbim çelişiyor. Çok acı çekiyorum. :KK43: beraber olduğumz saatler gözümün önünden gitmiyor.

10. 31 Temmuz 2009
  11. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    mantık dogru yola götürür

kalp süründürür

sürünmek mi istiyyorsun?

12. 31 Temmuz 2009
  13. NiL_xD

NiL_xD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tbi ki hyr kim ister ki sürünmeyi ama untmak elmde dğil ve bu olaylar yeni oldu yani çok taze. unutmam
    için önerilern vr mı?

14. 31 Temmuz 2009
  15. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    ewet var

bi uğraş bulmalısın kendine çalışmıyorsan eger

16. 31 Temmuz 2009
  17. NiL_xD

NiL_xD Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öğrenciyim ben. Dershanenin yaz kursu var ona gidip geliyorum. derslere de çok veremiyorum kendimi

18. 31 Temmuz 2009
  19. dicerr

dicerr Guest

9 yas fark olunca yasanmıo mu ...enteresan :kahve:

adamın senle ılgılı planı yok sadece bı anlık hoslanma bence daha ılerısı olur mu dıye bakmış gorememış ...zorlamıycaksın ..hala berabersınız sanırım sevgılınle aldatmak gıbı olmuyor mu ?baskasını sevıosun madem ayrıl hanı öburu olmadı barı bu elımde olsun dıye dusunuosan baska tabı