ben hiç anne olmadım

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve Moonlight tarafından 26 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

26 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Moonlight
  1. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    dualar ettim,yalvardım,ağladım ama olamadım.
    beynimden bu düşünceyi sildim,farklı şeylerle meşgul oldum ama anne olamadım.
    tdavi gördüm,pes ettim bende eşimde.Belki yinede allah verir diye umut ettik ama olmadı.
    Evliliğim 4. yıla dayandı ama bebeğim olmadı.
    Haykırmak istiyorum Ben Anne Olamadım.
    Sebepsiz infertiliteler peşimizi bırakmadııı

2. 26 Mayıs 2009
  3. selvinur

selvinur KUCUK PASAM EYMEN'IM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    uzulme canim sonuna kadar git rabbim zamanini bekliyo bizide boyle siniyo bak bende 2.5 senelik evliyim ve hala bekliyorum icimde bir umudum yok olmayacak saniyorum hep ama allahim hicbir kadinin kucagini bos birakmaz buda hic aklimdan cikmiyo sabret kimseyi takma cevreni dinleme eminimki bunlarda seni bunalima surukler aglama kendin iyi olacaksinki bebegin geldiginde hazirliksiz yakalanma benimde hicbir sorunum yok hatta hersey cok guzellllllll bu ay ilk asilamami oldum bek.hicbir sorun olmayipta olmamasi zor tedavi yapiyoruz sonuc yok kismetttttttttttttttttttttttttt diyor kurani kerimmm allaha sigin canim:1hug:

4. 26 Mayıs 2009
  5. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    dayanacak güçüm kalmadı amaaaaa.nefes alamıyorum

6. 26 Mayıs 2009
  7. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    allah'ım çok büyük dualarınızı eksik etmeyin, sabırsızlık edip isyan etmeyin

8. 26 Mayıs 2009
  9. EU3

EU3 Guest

canım benım guzel arkadŞaım uzlme demıycem sana gla bagıra cagıra agla ıÇınde tutma tıkama kendını rahtlayıncaya kadr agla gulum.veallah a yalvar.
    Allahım ısyan etmıyoruym ama artık dayanamıyorum de.bebgımın mıs kokusunu bende koklamk ıstıyorum de.
    Ben Öle yapıyorum .sanada dıyebılecegım tek sey bu.

10. 26 Mayıs 2009
  11. LAVXIXNYA4134

LAVXIXNYA4134 mutluluk=kızım ve kocişim Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım üzülme diyeceğim ama ç.ok zor bende tam 8 ay bekledim dayanamdım testler yaptım endometrizois teşhişi kondu,eşimin sperm sayısı azdı hareketli sıfırdı ama olduu sabret güzelim dua et canımmm

12. 26 Mayıs 2009
  13. kuzularinannesi

kuzularinannesi A new day, A new start... Pro Üye

Beğenildi:
    9.312
    Ödül Puanları:
    238
    bende belki hiç anne olamıcam ama yine de umudum var
    rabbim duysuın sesimizi inşallah

14. 26 Mayıs 2009
  15. Moonlight

Moonlight Huzur'da.. Üye

Beğenildi:
    50
    Ödül Puanları:
    153
    hayatımda hiç isyan etmedim.rabbim ettirmesin.umutla ve inatla dua etmeye çalışıyorum yineeee

16. 26 Mayıs 2009
  17. gizemx

gizemx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    88
    Üzgünsün mutlaka anlıyorum ama ne yapabiliriz ki elden ne gelir...şuna kesin olarak inanıyorum ki en büyük ihtiyacımız tevekkül...gerçekten kendimizi bırakabilsek Rabbimiz nasip edecektir...Neler okuyor insan şaşıp kalıyorum bazen bizim sitede vardı..boşalma bile olmamış ama hamile kalmış bir bayan..yani nasip değilse napsak olmuyor ama umudumuzu kesmeyeceğiz asıl bize düşen bu.
    Bir hikaye vardı onu paylaşmak istiyorum sizinle

Bir gün bir çift Hz ısa'ya gider 'Bizim çocuğumuz olmuyor.Allah'a dua eder misin bizim için' der.Hz ısa Rabbimize dua eder ancak Rabbimiz Hz.ısa'ya o çiftin hiç bir zaman çocuklarının olmayacağını bildirir.Hz ısa aileye durumu aynen bildirir.Aradan zaman geçer Hz ısa kucaklarında çocuklarıyla aileyle karşılaşır.Şaşırır tabi...Rabbimize sorar bunun nasıl olduğunu.Allah C.C her şeye kadirdir elbet.Hz ısa'ya onların çocuklarının olmayacağını öğrenmelerine rağmen sürekli dua ettiklerini hiç ümit kesmediklerini söyler Bunun üzerine de Rabbimiz onlara ihsanda bulunur ve çocukları olur.Yanlışım varsa affedin aklımda kaldığı kadarıyla paylaşmak istedim.Hayatta imkansız diye bir şey yoktur.Allah isterse herşey olur .Keşke biz de böyle tevekkül edebilsek......

18. 26 Mayıs 2009
  19. gulcangulcan

gulcangulcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım neden bukadar üzülüyorsun.tıp okadar ilerlediki yapılamayacak hiçbişey yok.sen yeterki iste.sakın vazgeçme.bende 10 aydır büyük ümitlerle bekliyorum ama olmuyor birtürlü.ama vazgeçmicem.
    bide bişey daha dicem benim teyzemin onbir tıldır çocuğu olmadı demediği içmediği yaptırmadığı tedavi kalmadı,kocasınada aynı şekilde.en sonunda bu yaz sonunda tüp bebeğe baş vurmak istiyordu.ama kendini rahat bıraktı ve bu tarihe odakladı.geçen ay hamile olduğunu öğrendi.allahın kime nezaman bu güzelliği yaşattıracağı belli olmaz.lütfen bu kadar üzülme.