Ben hiç şımartılmadım ki !

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lili_26 tarafından 10 Nisan 2009 başlatılmıştır.

10 Nisan 2009
    Konu Sahibi : lili_26
  1. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Annemle babam kendimi bildim bileli tartışırlar önceleri dayak flanda vardı neyseki şimdi biraz yaşlarını aldılar anlaşıyorlar biraz...3 kız kardeşiz küçük ablamla beni en büyüğümüz büyütmüş annem kendi benliğine çok düşkün bi insan... arkadaşlarıma bakıyorumda şöyle bi hep annelerinde bi şefkat... bizde hiç böle bişey olmadı orta okuldan beri zaten kahvaltımı dahil herşeyimi kendim yaparım,şimdi büyüdüm 22 yaşındayım haftanın 6 günü çalışıyorum 1 gün tatilim var diğer arkadaşlarım öğlene kadar uyuduklarını kahvaltılarını annleri hazırladıklarını sonrada gezmeye gittiklerini söylüyorlar bizde ise çok geç olmadan en geç 10 da kalkılır kahvaltıyı tabiki ben sonra 2-3 e kadar temizlik gün bitiyor zaten annem hiç yardım etmez birde bi günün var haftada 1 gün temizlik yapıyon 2 oda temizliyon otel mi burası yapacan tabi büyüttüm ben sizi diyor,dışarı çıkayım desen bin bir laff evde otur napcan gezipde falan filann..
    Etrafıma bakıyorumda biz hiç şımartılmadık ne annem ne babam hep sıkıldık isteklerimiz hiç olmadı bu yüzden çok güvensizim kendime çekingenim ,annemi hiç düşünmez bizi meyve yemek bile laf oluyo bizde babam yapmazda annem bitiriyonuz ben öğlenleri yiyorum onu diyo gücüme gidiyo keşke ilgili bi anne ve babaya sahip olsaydım ,paylaşmak istedim

2. 10 Nisan 2009
  3. EU3

EU3 Guest

belkı annenınde sorunları vardır...konuşabılıyormusunuz..aranızda iletişim varmı..

4. 10 Nisan 2009
  5. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    ınsan 7sinde ne ise 70inde o dur.. ßelki o da aiLesinden ßöyle gördü.....

6. 11 Nisan 2009
  7. clochette

clochette Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende sadece esimin annesi boyle zannederdim meger baskalarida varmis fisfisfis
    esiminde yedigi ictigi laf olurmus
    kimse kusura bakmasin ama nefret ediyorum bencil insanlardan :mymeka:
    allah hakkinizda hayirlisini versin napacaksiniz anne iste of bile demek gunah

8. 11 Nisan 2009
  9. keçi kxixz

keçi kxixz güzel Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Bu yazıyı kızımın okuması için neler vermezdim. Ama yanımda değil okuyor. Canım benim evet malesef anneler bazan bencil olabiliyor. Ben anneyim . Benimde annemde aynen senin annen gibiydi.Evlendim uazağa gelin gittim anneme gezmeye gelirdim her şey aynı tas aynı hamam. İnanırmısın hastalık sürecindede aylarca ben baktım. Ve öleceğine yakın kıymetimizi bildi ama . Geçti borun pazarı misali. Ama inanıyorumki sende benim gibi anne olursun. Ama bak annem beni sevmedi demiyorum, sadece çok bencil ve rahatına düşkündü ve fedakar değildi. Annen seni mutlaka seviyordur ama kendini daha fazla seviyor. Yaşamında güzel günler senin olsun.

10. 11 Nisan 2009
  11. MaLiBu

MaLiBu ....mucize..... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    canım yaa...
    cok üzüldüm yazdıklarına..
    insanın en büyük sıgınacagı limandır ana kucagı..
    ama seninde sınawın bu belkide..
    en azından sana nasıl bi anne olmaman gerektiğini öğretio..
    umarımm bi gün sei sımartıcak..sen çok sevicek biriyle karşılarsın..

12. 11 Nisan 2009
  13. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    biz kadınların ne kadar büyük sorumlulukları var aslında. her bireyi yetiştiren anne ve yetiştirdiği bireyin sağlıklı olup olmamasındaki en büyük faktör anne!
    anneler çoğu zaman çocuklarının beslenme, temizlik gibi ihtiyaçlarını karşılıyorlar da en önemli ihtiyacı sevgi ihtiyacını karşılayamıyorlar.
    yaşadıklarına çok üzüldüm. inşallah sana çok değer verecek ve seni şımartacak biri çıkar karşına. anne babanın boşluğunu kimse dolduramaz ama umarım kendi ailende mutluluğu yakalarsın.

14. 11 Nisan 2009
  15. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    amin inşallah çok teşekkür ederim yazdıklarınız için ..
    Ne yapalım düşünüyorumda ya hiç olmasalardı kendimi böle teselli ediyorum

16. 11 Nisan 2009
  17. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

Kesinlikle konuşamıyoruz ben ona karşı yaptıklarından dolayı cvp verince beddua ediyor hemen , daha çok kırıcı oluyor

18. 11 Nisan 2009
  19. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet dedemle annenem ler çok düşüncesizler annemler 8 kardeş teyze dayılarımda aynı annem gibiler dedemler ilgilenmemiş okutmamış teyzemde boşanmak üzere zaten bölee yani