Ben istemedim ki byle olmay..

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve oqnc tarafından 29 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : oqnc
  1. oqnc

oqnc YaraTıkk xD ๏̯͡๏ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sanırım bırılerıyle konusmam gerekıyor ama anca kendımı kandırıyorum henuz 14 yasındayım ve arkadaslarımdan cok farklı bı bedene sahıbım fazla zayıfım boyum 1.60 ı gecıyor ama kılom anca 40 oldu en az 55 olmalıyım ama olamıyorum vucudum cok kotu lıseye baslıcam ama baslamak bıle ıstemıyorum etek gıydıgım anda ınsanlar bana hastalıklıymısım gıbı bakıyor eskıden sureklı dalga gecerlerdı ben aldırmazdım ama kendıme dıkkatlı baktımda ben gercekten cok inceyim irenç bi görüntü bacaklarım hiç hoş değil bi başkasının kolu gibi ama ben istemedimki böle olmayı keşke hiç yaşamasammafoldumben:1no2:mafoldumben

2. 29 Ağustos 2009
  3. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canim niye öle diorsun herkez zayif olmak icin cba harcio dur senin daha ergenlik dönemin zaman zaman kilo alirsin belki asla kilolu olmasin ama zamanda alirsin yani biraz zaman ver kendine ve üzülmeeezemuszemus

4. 29 Ağustos 2009
  5. bebusum

bebusum Artık Daha İyiyim... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    135
    Ödül Puanları:
    113
    canııım benim hiç öyle olur mu daha 14 yaşındasın gelişimin yeni başlıyorrr boyum 160 ı geçiyor diyrsun geliştikçe kilo da alacaksın asla almıcam diye düşünme ve uzun boylu sülün gibi bir hatun olacaksınnnŞeniz

6. 29 Ağustos 2009
  7. justis

justis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ayy kuzum benim sakın üzülme bir doktora görün lütfen cözülmeyecek bir problem degilki bende inanılmaz zayıftım ama aldırmıyordum söylenenlere erkek arkadasım bile sorun yapıyordu bunu zaten ama suan gayet iyiyim yemekten baska cözüm yok sanırım ben destek almadan kendim hallettim bu sorunu ama mutlaka doktora görün :a015:

8. 29 Ağustos 2009
  9. KeLeBeKetkisi

KeLeBeKetkisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kiz gel biraz sana verim etimden butumdan senin olsun vallahyerimseniben

10. 29 Ağustos 2009
  11. hera.zeus

hera.zeus Geçmiş,geçmiştir..!! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım bende 17 yaşındayım ve 47 kiloyum senn yasındayken dahada zayıftım.. ama işte itici durmuyor sana öyle geliyor canım.. ben ve cevrem gayet benden memnunlar.. ki sevgilim hariç oda 90 kilocuk:)) 0 ile 1 gibiyiz..:)))

12. 29 Ağustos 2009
  13. oqnc

oqnc YaraTıkk xD ๏̯͡๏ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    doktorada gıttım bır suru hastalıgım cıktı duzeldım ama kılo sorunun hastalıklarına baglı degıl dedıler pazartesı yenı bır tedavıye baslıcam madem bu kadar üzülecektim yaşarken neden dünyaya geldimki..mafoldumben

14. 29 Ağustos 2009
  15. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim bu kadar düşünürsen bu kadar karamsar olursan dahada zayıflayacağını bil:mymeka:
    Önce etrafımıza bakmalı aslında başkalarından ne kadarda iyi olduğumuzu görüp şükredelim tamam mı? Etraftaki güzellikleri görebilecek kadar şanslıyız...
    Düzenli beslenip yeterince uyku almalısın..Önce kendinle barışıp sonra faydasını almacaksın...Üzme kendini bırak etraftakiler ne düşünüyorlarsa düşünsün..Sen sadece kendin için iste...

16. 29 Ağustos 2009
  17. glsh85

glsh85 Guest

bundan sonra vucudun daha hızlı gelıscektır

18. 29 Ağustos 2009
  19. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.534
    Ödül Puanları:
    463

canım bu kadar üzülmene gerek yok ya, canına yazık, üzüldükçe zayıflayacağını düşün, o zman bu kadar üzülmezsin belki, KK da kilo almaya çalışanların topiğine katıl, tek zayıf sen değilsin, yatarken bol bol proteinli bişeyler ye, bol kuruyemiş, çaresi olmayan bi hastalığın olsa napcaktın, derdin bu olsun güzelim, çözümü olmayan bişey değil, ilerde boşuna kendimi kahretmişim diye gülceksin bu günlere
    :teselli: