Ben iyi bir anne değilim hemde hiçççç

Konusu 'Nasıl Anne Babalarız ?' forumundadır ve elif445 tarafından 26 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Kasım 2009
    Konu Sahibi : elif445
  1. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Başlığı okuyunca tüyleriniz ürperdi değilmi hagi annne iyi olaz ki evladına karşı hagi anne günlük her ihtiyacını alması için yemediğinden kaç çeşit yemek yapıyorum sürekli dinliyorum konuşuyorum ama yaa eşim beni karşısında azarlıyor bana bağırıyor hatta bazen el kadırıyor yavrum kokuyor çığlık atıyor eşim kapıyı çekip gidiyor o sinirle bende yaruma kızıyorum ama durduk yere değil kızılacak şeyler vardırya dur dersiniz durmaz ama asla bağırmazsınız işte bende bağırmıyordum bbeğime asla ama bunlar başıma gelince sinirlerim altüst oldu ona bağırmaya başladım eşimin sürekli kavga çıkarması bana bağırması beni çok etkiledi sinirlerimi bozdu gerdi ben ne yapacağım haa ben ne yapacağım ben ne yaptım hep iyi olmaya en iyisini yapmaya çalışan mükemmel olmasa ona yakın bir eş ve anneydim kızım daha 1 buçuk yaşında ve takır takır kounuşuyor maşşallah çok akıllı her dediğim anlar ve yapar hep kendim yetiştirdim ee şimdi ne oldu ....

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Haziran 2010
  2. 26 Kasım 2009
  3. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ölüm lafını bile dilime alamıyorum yavrum var diyorum kahrını çekiyorum bebeğim için üzülüyorum dayaktan acıyan moraran yerime değil kızımın içinde açılan yaralara üzülüyorum ben ne yapacağım ben kötü bir annemiyim ..

4. 26 Kasım 2009
  5. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    insan yavrusu için herşeye katlanıyor sanırım...zaten kötü olan şiddeti gören değil gösteren kesim bence ..aşağılık duygusundan kaynaklanan bir eylem bu...

6. 26 Kasım 2009
  7. yumy

yumy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bence eğer evliliğinizi sürdürecekseniz hiçbirşeyi dayak kavga aşamasına getirmeyin çünkü zararı size ve bebğe oluyor ...ama ayrılmakta kolay ve kesin bir çözüm değil...

bırakın o haklı olsun onun dediği doğru olsun altın yere düşmekle pas mı olur...zor şeyler bunlar anlıyorum...ama benim düşüncem şu...kızım ,ben ve london...bebeişimin büyümesini bekliyorum...:teselli:

8. 26 Kasım 2009
  9. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    birazda olsa içimi rahatlattınız inanınki zor günler geçiriyorum onun benim yediğim dayaktan dolayı ağlaması ve tabi onrasıda bubnun ben günlük dayak yemiyorum ama etkisini üzerimden atamıyorum sürekli sinirlerim gergin geziyorum tahammülü kolay bişeye bile artık çabucak sinirlenir oluyorum tabi budanada en çok şahit olan kızım canım yavrum ben oana çok düşkünüm bunu asla aksini diyemem zaten öyle olsa burada bu kadar açık olarak yazamzdım çok üzülüyorum süinirlniyorum kızımada bağırıyourum zaten yemek yemiyor iştahsız mız mız b,işey her şey üstüste geldimi böyle patlıyorum sus yeter ye diye bağırıyporum kötü olmak istmeiyorum ama ben elimde değil sinirlerim altüst oldu ....

10. 26 Kasım 2009
  11. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    ben erkeklerın el kaldırmasını degıl laflarıyla bıle asagılamasını yedıremıyorum...kımseyede yakıştıramıyorum...ben kadının dayak yedıgı bır ortamda çocuk yetıstırılmesınden yana degılım...eger erkekte bu evlılıgı yürütmek için çaba göstermıyorsa kadının tek basına çaba göstermesı hatta dayaga boyun egmesı çok çirkin...ayaklarının üzerinde durmak en büyük güç...çocuğum var katlanayım lafınıda hiç onaylamıyorum...her yükü kadının üstlenmesı gerekmıyor..birazda ERKEK üzerine düşen yükümlülükleri yerine getırmelı...aile kavramının devamı için...sadece kadın degıl....
    konusmak tek çözüm..ama bunu anlayamayacak kapasıtede ıse ve dayak atmaktan zevk alıyorsa hiç çekılmez..
    bırde erkeklerın bahanelerı hep vardır"işim çok sıtreslı,bugun işyerınde kafam bozuldu,canım sıkkındı vs.."
    aynı nakarat hep aynı aynı...anlat anlat nazan öncel in sarkısı gıbı...şaka gıbı şu erkekler....
    bu benım kişisel fıkrım..hıç kimse benım gıbı düşünmek zorunda degel...

12. 26 Kasım 2009
  13. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ama o bebekleriyle oynarken vurmalı kırdılı bağırmalı şeyelr yapmıyor belkide çok etkilemiyordur umarım öyledir zaten her gün kızıyorum muhakkakii ama bağırmak bambaşka yaa anne olarak seni çok üzüyor kızarsını tabikide zararlı bir yere gitmesin diye ama bağımak onu azarlamak yani sinir olduğundan dolayı yapmak zor bu durumda...

14. 26 Kasım 2009
  15. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben eşim için değil zaten bebeğim için diyorum canım zaten dayağı haketmiyorum kimsede haketmez bunuda ifade ediyorum bu yüzdend sinirlerim bozuluyor zaten..bebeğime bende durduk yere bağırmaya başlıyorum sinirlisiniz kimsede yok yanınızda bütün gün evde ve tek başınızasınız....

16. 26 Kasım 2009
  17. adilemir

adilemir Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4.322
    Ödül Puanları:
    238
    eminim ki çok ıyı bır annesınız...kafanıza takmayın...bebişinize sarılın ... opuyorumnanaktan

18. 26 Kasım 2009
  19. elif445

elif445 anne Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    işte bu yüzden kendimi ifadeetmek için yazdım üzülüyorum ne kadar sussanızda görmezlikten gelsenizde bir yerden çıkıyor işte böyle....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.