ben kafayı yıcem

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve adanaadana tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : adanaadana
  1. adanaadana

adanaadana Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben ıkı kez burun amelıyatı oldum 7 yıl arayla ılkı berbattı ıkı burunlu gıbıydım ama bu son amelıyatım fena degıl dıyorum yıne ıyı ama burnumun doktor actıgından berı burnumun ucu kıkırdagı saga bakıyor sağa kayık bı tarafım yanı solumda boyle dıgere gore şiş duruyor kaba duruyor doktora gıttım tekrar 8 ay oldu son amelıyatım adam bana dıokı bu burun duzelecek oturacak 1 yılı bekle dıyo ya 4 ay kalmıs bu burun duzelecekmı kafayı yıyom nolur benım gıbı olanalar varssa duyanlar yazsın 8 ayla 1 yıl olunca 4 ayda duzelırmı

2. 24 Şubat 2010
  3. EsiLaCIM

EsiLaCIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    Senin adina uzuldum adanaadana, insallah doktorun dedigi gibi burun oturur. Ben daha deneyimli deilim, yarin ameliyat olcam insallah, seni ameliyat eden doktor kim?

4. 24 Şubat 2010
  5. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    cnm şiş olabilir benimde ilk başta öyleydi şiş inince düzelio..takma kafana bence bu halinde gayet iyidir sen çok inceliyosun kesin ondan olmayan kusurları bile görürsün..

6. 24 Şubat 2010
  7. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    nem canım barız bı sekılde bellı saga kayık burnum yamuk 4 ayda duzelır ınsallah

8. 24 Şubat 2010
  9. kustinoro

kustinoro Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canım ben de aynı senin gibi 7 yıl arayla oldum ameliyat bi 2002 de 17 yaşımda bi de 2009 yazın,aynı sorun bende de var,bi de 2. ameliyat olduğu için beklentilerimizi karşılamasını istiyoruz,bunca yıl bekledikten sonra...benim de ameliyatım 6. ay oldu ucu büyük doktor bana da 1 yıl beklememi söyledi sabredelim canım ya,en kötü tekrar revizyon yaparlar benim derim kalınmış belki sende de öyle bir şey vardır geç iyleşiyodur,şurda bi kaç daha sabret ama lütfen buna canını sıkma en kötü dediğim gibi revizyon talep ederiz...

10. 25 Şubat 2010
  11. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    ben 3. amelıyata gırersem herkese resıl olucam ya mıllet dıcek ne burunmus 3 kerede ancak duzelcek dıye cok moralım bozujk

12. 25 Şubat 2010
  13. su.ay

su.ay bana Allah yeter Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    aynen benimkide öyle. ucu uzun.yandan bir taraf biçimli, d,iğer profilden uzun ve eğri. . 6 yıl oldu. gidemedim. ama bende tekrar araştırıyorum. artık dayanamıyorum yaaa. aynaya bakamıyorum.önden de yamuk . .ben doktoruma gittiğimde üst derinin ince olduğunu ,deri dikeceğini söyledi. tekrara ücret istedi. ben zaten zor olmuştum( maddi olarak )tekrar ameliyat olamadım o zaman.

ama artık karar verdim . kurtulmak istiyorurm.

14. 26 Şubat 2010
  15. sevim01

sevim01 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım merhaba çok geçmiş olsun,2.amelyatı yapan dr.kimdi? adanadamı?isim verebilirmisin,eğer üçüncüyü olmayı düşünüyorsan hangi doktorda olacaksın?insan kime inanacağını güveneceğini şaşırıyor.bende adanada güney estetikte oldum doktorum mahmut yıldız,eski burnumu arar oldum resmen önden domuz burnu yandan pinokyo:KK43: bende ikinciyi düşünüyorum.adanada dr. araştırıyorum.

16. 26 Şubat 2010
  17. twetty84

twetty84 Sevmekten kim usanır... Üye

Beğenildi:
    41
    Ödül Puanları:
    148
    anladım ki bir burun ilk amliyatta güzel yapılmamışsa sonrakilerde de güzel olmuyor bende burnumdan ümidi kestim yani revizyon oldum hala istediğim gibi değil revizyon olalı 3 aya yaklaşıyor kemer kısmım şiş midir kemik midir anlamadım resmen kemerim var gibi duruyor psikolojim bozuldu artık ya uğraşmıyorum artık ne olursa olsun :kızgın:

18. 27 Şubat 2010
  19. adanaadana

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    keske ılk bastan yaptırmasaydım bu estetıklı burunlarda mutlaka nolursa olsun bı yamukluk bı bellı bıse oluyor kahredıyorum sımdı aklıma keske akıllı olsaydım ne hale geldım burnum saga cekmıs resmwen artık revızyon felanda yaptımıcam

Son düzenleme: 28 Şubat 2010