ben kızımı doğurmak istemıyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nagehanceylin tarafından 24 Şubat 2008 başlatılmıştır.

24 Şubat 2008
    Konu Sahibi : nagehanceylin
  1. nagehanceylin

nagehanceylin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    a.sarkadaşlar bugun dogumla ilgili çok kötü hikayelerr dinledi ve ben doğum yapmaktan vazgeçtım.ya birşey bu kadarmı kotu olur ?bu kadarmı acı verici olur?evet öncedende korkuyordum ama bu kadar değil inanın çok korkuyorum siz nasılsınız korku hissediyormusunuz?senağlama

2. 24 Şubat 2008
  3. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    eh canim o ordan mecburen cikcak ha bugun ha yarin allahim herseye sabretme gucu veriyor sen her gelenin gidenin sole bole diyenin sozune gitme cunku o zaman hersey kotu olur buna emin ol allahim hepimizin yardimcisi oluyor emin ol buna hic korkma

4. 24 Şubat 2008
  5. moonxlight

moonxlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Tahammül edilmicek bir ağrı değil canım ve sonucunda eline alacağın bu hediye dünyalara bedel bütün acılara değer vede öle abartıldıgı gibi bir acı yk inan bana çok çabuk unutuluyor Allah gücünü veriyor hayırlısı ile bir doğum yapmanı diliyor bebişinle ailene sağlıklı mutlu uzun bir ömür diliyorum

6. 24 Şubat 2008
  7. fatto

fatto DÜNYAYI KURTARAN KIZ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    kolayı var sezaryanla doğurursun...

8. 24 Şubat 2008
  9. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    ya ya sezaryen sanki cok kolay yasayan bilir onu

10. 24 Şubat 2008
  11. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    ozaman bırak yerinde kalsın...:roflol:

canım şöyle düşün yaşayacagın her acı ve sancı onu bir an önce kollarına almak için adımdır..a.s zaten kucağına aldığın an yavrunu bütün acıları oanda unutuyorsun ..rabbim bir avazda kurtarsın canım..:nazar:.allah yardımcınız olsun..sevgilerrr a.s.

12. 24 Şubat 2008
  13. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    dogum yapmak zor olmasaydi annelikte bu kadar yuce olmazdi... cocugunuz dogup ilk sesini duydugunuzda hissettiginiz duygulari, onu ilk kucaginiza verdiklerinde aldiginiz hazzi dunyada hicbirseyden alamazsiniz , yerdemisiniz goktemi bilmezsiniz... ona ilk gogsunuzu verdiginizde gozunuzun icine bakarak karnini doyurmaya calistigindaki halini gordugunuzde, o melekler gibi kokusunu icinize cektiginizde inaninki ne aci kaliyor ne baska birsey
    keske her acinin sonu boyle tatli olsayerimseniben

14. 24 Şubat 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Ay aklima annemin dedigi olay geldi.Annem dogumhanedeyken 16 yasinda biri yazik hamile doguracak bagiriyormuski ben korkuyorummm dogurmicammm ebelerde hem gulmusler haline hemde acimislar.Nereye kadar icinde tutucaksin elbet cikicak demisler agliya agliya dogum yapmis yazik.Kimbilir onada neler anlatti kocakarilar.Ay su felaket tellali cok bilmis kadinlardan nefret ediyorum yaaa.Korkma guzelim bende hamileyim ve simdiye kadar herkes nasil dogurduysa bende oyle dogurucam.Benim onlardan neyim eksik bosver sik disini annelik kolay degil.Sen bebegine kavusmayi dusun gerisini takma bir dahada oyle hikayeler dinleme anlattiklarindada orayi terk et canim..

16. 24 Şubat 2008
  17. fatto

fatto DÜNYAYI KURTARAN KIZ Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    normal doğumdan daha kolay değil mi... fisfisfis

18. 24 Şubat 2008
  19. mehtapelif

mehtapelif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canim korkma allah yardim ediyor ,dogum sancisini tarif etmek istenirse,adet agrilarinin biraz siddetlisi ama dogum bittigi anda hic bir agrin kalmiyor ama sezeryanla dogumdan sonra tamda bebeginin sana ihtiyaci varken aci cekiceksin ..heleki dogumdan sonra seni bakmaya biri gelmeyecekse hic sezeryan dusunme ..hic korkma suda varki ,dogumda bebeginin ilk saniyelerinde yaninda oluyorsun ve bu muthis bir duygu ,ama sezeryanda sen bu muthis dakikalari uyuyarak gecireceksin..