ben kötü bir anneyim:((

Konusu 'Doğum sonrası Annelerin Sorunları' forumundadır ve Semra57 tarafından 25 Ekim 2009 başlatılmıştır.

25 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Semra57
  1. Semra57

Semra57 poyraz&miray Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar bebeğimi koltukta sallayarak uyuttum hiç uyumuyo biraz uyur belki diye uyuduğu zaman öylece bıraktım koltukta mutfakta yemek yiyodum yemez olaydım bebeğimin sesi geldi bi baktım yere düşmüş hiç dönmüyodu nasıl oldu anlamadım hala şoktayım yaa şu anda yine bana gülücükler saçıyo ama kendimi çooook kötü bir anne hissediyorum off yaamafoldumben

2. 25 Ekim 2009
  3. azemheval

azemheval Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim hiç yakışıyormu senin gibi güzel bir anneye bu cümleler, çocuktur bu bebek elbet düşüp kalkarak büyüyecek senin yaşadığın çok zor bir dönem bebk doğumundan 1. yaşına gelene kadar en zorlu yollar keşke bu dönemlerde sana yardım edecek bir yakın, eş dost , akbaran olsa yanında üzülme olurmu allah korumuş yavrunu.... :nazar:

4. 25 Ekim 2009
  5. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Allah korusun, kendinize haksızlık etmeyin bence..
    bazen her şeyi düşündüğümüzü zannederiz ama gözden kaçırdığımız bir şeyler olur insanız sonuçta. Bol bol duanızı edin .
    Siz bunu bilerek isteyerek yapsaydınız kötü anne olurdunuz ancak...
    Güle güle büyütün tatlı oğlunuzu..Allah bağışlasın inşallahh..opuyorumnanaktan

6. 25 Ekim 2009
  7. zeytin gxoxzlxux

zeytin gxoxzlxux Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    çocukların ne zaman ne yapacakları hiç belli olmuyo o yüzden biraz dikkatli olmak gerekiyo a.s

ama bu kötü anne demek değil ki cnm büyük bişey olmamış allaha şkr kendini daha azla hırpalama sadece bundan snra biraz daha dikkat ol yerimseniben

8. 25 Ekim 2009
  9. rapsodi

rapsodi Kardelen Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    kendini suçlama boş yere, nerden bilebilirdin ki ? ben kendi yatağımda ayaklarımda sallarken uyuyup kaldığım için düşürmüştüm oğlumu.sadece senin başına gelmiyor ve senin ihmalkarlığından kaynaklanmıyor bu durum.:1hug:kötü bir anne olsan şuan buna üzülmeni burada paylaşmazdın.her kötü olay bir tecrübe oluyor çocuk büyütürken.bir daha dönsede düşmeyeceği bir yere yatırırsın bebeğini.

10. 25 Ekim 2009
  11. zubeyda

zubeyda ANNEM IŞIĞIN SÖNMESİN.... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bilerek düşürseydin alıp çocuğu yere atsaydın kötü anne olurdun istemeden düşmüş yavrun böyle düşündüğün için sen çok iyi annesin
    hem o daha çooook düşecek her seferinde kendini böyle suçlayıp üzülecekmisin çocuklar öyle büyür düşmeyen çocuk varmı rabbim onları korur

12. 25 Ekim 2009
  13. zeynebada

zeynebada Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    kıyamma sana cnm sen ıyı bır annesın kendını bÖyle suÇlama bebekler dÜŞe kalka bÜyÜcek alıŞ cnm buna baktın artık dÖnÜyosa yanlarını yastıkla destekle annes,ı dÖnemez ozaman melegın

14. 25 Ekim 2009
  15. Semra57

Semra57 poyraz&miray Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar saolun bana moral veriyorsunuz gerçekten o kadar kötü hissettim ve suçladımki kendimi neden bıraktım diye ama bundan sonra asla koltukta tek başına bırakmam içim parçalandı resmen yerde görüncemafoldumben

16. 25 Ekim 2009
  17. eeesss

eeesss Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    canım benimki daha 2 aylık falanı hiç dönemiyodu kımıldayamıyodu bile koltukta uyuyunca bende uyuya kaldım sabaha kadar uyuya kaldım gece sesle uyandım düşmüş garibim seside cıkmıyo hastaneye falan götürdük ama bişe olmadı olur böle şeyler dikkat lazım işte sıkma canını

18. 25 Ekim 2009
  19. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    37.891
    Ödül Puanları:
    463
    elbette kötü bir anne değilsiniz ama çocuklar hele hele bebekler günden güne değişiyor. ben büyük battaniyelerle yerde sallayıp yere bırakıp gidiyordum ilk oğlumu. döner de düşer diye korkuyordum. size tavsiyem yere kalın yorgan-battaniye veya minder koyun. onun üstünde uyusun minik. size de çok çok geçmiş olsun a.s.