Ben Mhendisim o lise mezunu...

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve deryacik55 tarafından 14 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

14 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : deryacik55
  1. deryacik55

deryacik55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ben mühendisim sevgilim lise mezunu eczane kalfası bu sizce problem yaratırmı? ben kamuda callısıorum ilerde aileler acısından ve bizim acımızdan bu sorun mudur??

2. 14 Ağustos 2009
  3. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bu senin duruşuna, ne kadar sevdiğine, ailenin senin kararlarına ne kadar saygı duyduğuna
    sevgilinin nasıl bir insan olduğuna, kısacası birçok faktöre göre farklı farklı cevaplar oluşturacak bir konu
    yaşadığın çevreyi ve tüm bu faktörleri bilemeyiz...
    ben kendi çevrem için konuşuyorum
    bütün ablalarım ve eniştelerim üniversite mezunu meslek sahibi insanlar
    benim ailemin karşısına çıkaracağım insan da böyle olmalı diye düşünürüm
    ama yarın ailemin karşısına farklı bir eğitim seviyesinde birini çıkarırsam ailem bundan çok beni ne kadar mutlu edeceğine bakar
    çünkü benim seçimlerime güvenirler...

4. 14 Ağustos 2009
  5. sherin

sherin olur olur bal gibi olur Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    benim ablam üni. mezunu kocası lise o kadar fark oluyorki aralarında gerek aile gerek evliliği ama bu ablam için geçerli sizin ilişkiniz nasıl onu bilemeyiz belki sevgilin lise mezunu ama üni. mezununu bile geçecek şekilde kendini eğitmiş geliştirmiştir. aranızda kültür farkı yoksa gayet güzel geçiniyorsanız niye olmasın tabi onu tanıyan sen olduğun için bunu en iyi sen bileceksin

6. 14 Ağustos 2009
  7. deryacik55

deryacik55 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bizim aramızda eğitimden kaynaklanan herhangi bir sorun yok yani o kendisini cok iyi yetiştirmiş ve benden daha iyi tecrübeye sahip tek sorun ailem etikete önem veriyor biraz sorun yaratırlar die korkuuorum:KK43:(

8. 14 Ağustos 2009
  9. _laylaylom_

_laylaylom_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    148
    sen sevgine ve karşındaki kişiye güveniyorsan bunu ailenede açıklayacaksın sevdinini arkasında durcaksın....tek sorun etiket mi ? yani....
    çevremde üniversite mezunu olduğu halde hiç kendini geliştirmeyen,kitap,sinema ve benzeri kültürel ve sosyal olaylardan bi haber olan kişiler de var....bakıyorum da böyle etiket olacağın ahiç olmassın daha iyi....herşey üniversite hele de etiket hiç değildir....
    önemli olan kişilik,saygı ve insanın kendi değer yargılarıyla kendini geliştirmesidir....

10. 14 Ağustos 2009
  11. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    bu isze ve ne istediğinize bağlıdır tabiki....
    lise mezunudur ama öyle bir kişiliğe ,üztün vasıflara sahiptir ki diploma aklınıza bile gelmez ,yada eğitimlidir ama kişiliği oturmamıştır...ne kariyeri ne eğitimi beş para etmez...
    yani bu size ve muhatap olduğunuz kişiye göre farklılık gösterecek bir konu..........

12. 14 Ağustos 2009
  13. serin7979

serin7979 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne kadar farketmez desekte eder diye inanıyorum gönül isterdiki sadece ask önemli olsun ama evlenince askın yetmediği krizler olabiliyor

14. 14 Ağustos 2009
  15. _NURUM_

_NURUM_ Guest

gönül isterdiki önemli deil aşk daha önemli dmek ama öle olmuo işte.her nekadar sorun etmem etmeyiz die düşünülsede zamanla deişio bu düşünceler.bide aileler girince araya çık işin içinden çıkabilirsen.

hakkında hayırlısı neyse o olsun güselim.zor bi durum gerçekten :Saruboceq:

16. 14 Ağustos 2009
  17. GxoxkyxuxzxuxndeDans

GxoxkyxuxzxuxndeDans GÖZLERİMDE GECE OLDU Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Biz bayanlar açısından sorun olmazda bizim için duygusallık daha önemlidir çünkü ama erkekler için malesef kadının kendinden daha eğitimli olması başlı başına sorun çünkü kendini ilerleyen zamanda daha yetersiz hissediyor pasifize etmeye çalışmalar sebepsiz huzursuzluklar, güç gösterileri genelde kadının erkekten üstün olduğu ilişkilerde ortaya çıkıyor

18. 14 Ağustos 2009
  19. kuzum85

kuzum85 aşk bir yangın Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    eder canım kesinlikle ediyor çevremde çok insan var böyle