ben mi abartıyorum yoksa o mu tuhaf???

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve december90 tarafından 11 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

11 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : december90
  1. december90

december90 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    Selam kızlar
    benim bir konu hakkında yardımlarınıza ihtiyacım var
    Şİmdi konuya dönüyim
    Sevgilim 1 mayıs izine geldi süpriz yapıp biz perşembe günü buluştuk güzeldi günümüz cumarteside buluştuk o zaten mükemmeldi:))pazar günü bni b.evlere çağırdı fakat bn gidemedim
    dün bana senin yanına gelebilirim dedi hava da aslında biraz tuhaf bi kapo bi açıo dedi bnde tamam dedi o sırada arkadaşındaydı bn işyerinden çıktım gelmedi tabi bu morelim bozuldu canım sıkılıo dediğimde sebebini sordu bnde yanımda sen yoksun dedim oda gelicekitm ama senin zamanın kısıtlı dedi bende bunun üzerine senin yanında saat 11-12 ye kadar duramam bn macera peşinde deilim eğer öle kız istiosan git başka bi kız bul onunla konuş dedim oda ikide bir bunu söleyip duruosun dedi istemiosan açıkça konuş dedi sen işte böle yapmaya dewam et dedi ne olur böle yaparsam dediğimde oda heran herşey olabilir dedi bende ii dedim
    şimdi kızlar ben mi herşeyi abartıyorum yoksa o bana karşı bir tuhaf nasıl davran malıyım ne yapmalıyım çokda seviyorum
    bişeyler söleyin yardım edin bana ya
    şimdiden teşekkürler

2. 11 Mayıs 2010
  3. Dilal2a

Dilal2a Psikolojik Danışman Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ne zamandır berabersiniz? eğer bu uzun bi zamansa işine gelmiyorsa git başka kız bul diye laf söylemek çok çirkin.. karşı tarafın ona guvendiğini bilmek ister insan.. ama siz açık kapı bırakıyorsunuz böyle dedikçe..o da sizinle vakit geçirmek istemiş ama zamanınızın kısıtlı olduğunu söylemiş... bence bunda bir tuhaflık yok..

4. 11 Mayıs 2010
  5. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    Çokkısa ve karıŞık yazmıŞsınız da ben pek anlamadım nasıl yorum yapabılırım bılmıyorum.daha net yazsanız

6. 11 Mayıs 2010
  7. december90

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    şöle sölim canım biz 1 ay konştuk ve o askere gitdi yani şu anda 11 ayımız oluyor

8. 11 Mayıs 2010
  9. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Erkekler yapı itibariyle biz bayanlar gibi değiller. Rahatlar ve ince detaylara hiç girmezler. Sen doğal olarak ogün yanına gelmeni istemişsin ama o çok doğal olarak gördüğü için gelmemiş.Senin ona böyle söylemende onda böyle bir tavır oluşmasına neden olmuş. Biz bayanların yaptığı hatalardan biri o kişiyi çok sevdiğimizi belli etmek ve üstüne aşırı düşmek.Fazla ilgilenmesini istemek ve bunu dile getirmek.En güzeli bu konuda onu hiç zorlamayın, görmek istiyorsa gelir, bişey zaten olmayacaksa olmuyor.Ne kadar zorlasanızda.Eğerki seni seviyorsa zaten yanında olacaktır ama bu olayı abartma derim ben.

10. 11 Mayıs 2010
  11. Bemint

Bemint Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    71
    Bence kadınlar birbirini 11-12 ye kadar kalabilen şöle böle diye tanımlamamalı biz böyle davrandığımızda erkeklerin kadınlara bakışını sorgulamamak gerekiyor.Gelelim konuna zaten çok güzel vakit geçirdiğini belirtip görüşmüssün biraz polyannalık yapmanda fayda var , birine sürekli başkasını bul diye mesaj vermeye çalışırsan ilişkiniz yıpranır hem askerdeymiş biraz sabret bence sana bi abla tavsiyesi birini görmek isteyecek kadar seviyorsan onu kırmamaya çalış mesaj vermeye çalışarak erkeklere milyon kere desende burnunun dikine gider anlama genleri eksik onların uğraşma keyfini çıkarmaya bak yaşadığın şeyin üzülsende eline bişey geçmez , mutluluklar dilerim.

12. 11 Mayıs 2010
  13. december90

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88

ya gerçekten öle acayip üstüne düşüorum ve çok da seviyorum
    ama bundan sonra abartımıcam herşeyi akışına bırakıcam

14. 11 Mayıs 2010
  15. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    11-12 ye kadar dısarda kalan bayanlar maceramı arıyor :1shok: öyle kız arıyorsan git öyle bul fln cok yanlıs kelimeler

16. 11 Mayıs 2010
  17. december90

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    eWEt belkide o şekilde sölemiş olmamçk yanlış
    ewet hemde çk güzel gün geçirmiştik bu zamanın tadını çıkarım en iisi bencede üzüldüğümle kalıcam saol canım çk saol ya

18. 11 Mayıs 2010
  19. december90

Beğenildi:
    250
    Ödül Puanları:
    88
    tabikie aramıolar ama işte insan o anda ne düşüneceğini bilemeden yazıverior