Ben mi abartıyorum?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve petek tarafından 25 Ocak 2009 başlatılmıştır.

25 Ocak 2009
    Konu Sahibi : petek
  1. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar sinirliyim biraz size yazmadan rahat etmiycam.erkek arkadaşım bi iş için istanbula gitmişti dün bi gece kaldı.dönüşte uçağa binmeden önce kafede bi manken görüyo aman aman ünlü biri değil foto çekinmek istemiş ve çekinmişler aynı uçakta o önde benmkide en arkada oturmuş.benmi abartıyorum çok kızdım. kıskanmakta değil çünkü herşeye kıskanan biri değilim.bilmiyorum ama çok basitce geldi yakıştıramadım.vede 33 yaşında
    bi ton laf saydım yazıklar olsun dedim sizce benmi abartıyorum

2. 25 Ocak 2009
  3. VAZGECILMEZIM

VAZGECILMEZIM DÜDÜKSÜZ TENCERE Üye

Beğenildi:
    346
    Ödül Puanları:
    188
    ben olsam bende kızardım kanımca :nazar: ne gerek warmş yani . çokmu lazımmış foto çekmk .ayrıca şuda önemli fotoğraftaki yaknlık mesafesi nedir??

4. 25 Ocak 2009
  5. nisansu

nisansu Mahkum bir hayat... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Şimdi sen neye kızdın????

Resim çekilmelerine mi? Aynı uçakta gitmelerine mi???

Uçaksa bu planlanan bişey değil. Onun elinde olan bir durum değil ya..

Resim ise; erkeklik duygusu ile çekilmiş olanbilir. Güven duymuyormusun???

6. 25 Ocak 2009
  7. canım varya dünyada neler oluyor insanlar ne sıkıntılar yaşıyor açlık sefalet ......
    sen mankenle resim çekimiş diye kızıyorsun.böylede bir durumu konu açıyorsun .sende oyuncu ne biliyim ünlü birini falan görsen sanırım resim çekinirdin.

sanki o mankende sevgilinden hoşlandı aralarında aşk başladı...........
    tek derdin bu olsun hayatında umarım..

8. 25 Ocak 2009
  9. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımm yaa güven değill yakışmıyo o yaştaki bi adamın resim çekinelimmi demesi bilmiyorum basit buldum uçakta gidebilir tabiki.dedim ya soğudum erkek dediğin ağır olmalıı

10. 25 Ocak 2009
  11. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Bende kızardım.Ben elin yakışıklı yada manken adamıyla resim çektirmiyorsam onun da öyle bir hakkı yoktur.

12. 25 Ocak 2009
  13. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Kiskanclik degilim diyosun yaziklar olsun demissin, basit geliyor demissin basit olan nedir
    bi unluyle resim cekinmesi mi, taninmis yada degil sonucta unlu herneyse bence abartilacak bisey yok ortada ayni ucaga binmeleriyse tesadufi bisey programlanmamis yani rahat olmalisin bence...yerimseniben

14. 25 Ocak 2009
  15. petek

petek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım haklısın tabiki neler yaşanıyo ama hayat devam ediyo sorunlu sorunsuz herşeyi boşveremiyoruz insan psikolojisi.
    ben kısakanç değilim canımm elimde değill.ama kızdım bu olaya yakışmadıı benm arkadaşlarıma sordumm.ben yapmam kendımı rezıl etmem dıyo benm erkek arkadaşım ağır olmalı

16. 25 Ocak 2009
  17. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    doğru yapmışsın .
    bende olsam 33 yaşında bir adamın yeni yetmeler gibi bir fotoğraf çekilebilirmiyiz demesine kızardım.
    kızıp tavrını koyduysan birdaha böyle bişey yapmaz herhalde.bu arada çokta kafaya takma.bir defalık bir olay.

18. 25 Ocak 2009
  19. BeyazLilyum

BeyazLilyum diplomalı uzman ev hanımı Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    ben çok kızardım..seni galeyana getirmke için söylemiyorum yanlış anlama..ama çok kıskanç biriyim..o resmi alacak arkadaşlarına gösterecek onlarda vayy be mankenle falan filan iğrenç muhabbettlere de girecekler..erkek milleti işte ego tatmin ediyorlar..sanane ya ne çekinirsin elin karısıyla resmi..sanki çok fasülye gibi nimetten bişeyler..ya ben daha çok şunada takılırım..acaba onu daha hoşmu buluyor,beni beğenmiyor olabilirmi..onun hayalini süsleyen bir güzelliği fiziğimi var..ay ben paranoyım kızmasın bana kimse olurmuuu:))))))))))