Ben mi abartmışım yani?...Eşime çok kızgınım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve mor_okyanusum_ben tarafından 12 Şubat 2009 başlatılmıştır.

12 Şubat 2009
    Konu Sahibi : mor_okyanusum_ben
  1. kızlar ben 4aylık hamileyim 2-3gündür akıntım var biraz,

dün eşimde izinliydi sabah birlikte olduk sonra akşam üstü markete gittik ve ben orda akıntım varya neden acaba dedim
    kaç gündür dedi 2-3gündür dedim

bana ne dese beğenirsiniz; ee bana neden söylemedin,bu sabah benimle birlikte oldun ya hastalık felan kaparsam nolcak ozaman sorarım ben sana dedisenağlamasenağlama
    bunları söylerken normal ses tonu ve yüz ifadesi vardı ama önemli olan kızmış olması değil elbetteki söylediği laflar zaten başka bişeyden dolayı oralim bozuk yüzüm asıktı bide bunu diyince iyice kötü oldum ağlamamak için kendimi zor tuttum,senağlamasenağlama

ama ağzımı açıp tek tek kelime söylemedim yorum yapmadım ama buna kızdığımı anlamadı sanırım ,akşamda hala bana kızıyor bu aralar bana ters davranıyorsun şu suratını bu hale sokmayı nasıl beceriyorsun ağzından tek kelime çıkmıyor felan felan

2. 12 Şubat 2009
  3. cudi

cudi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ee bana neden söylemedin,bu sabah benimle birlikte oldun ya hastalık felan kaparsam nolcak ozaman sorarım ben sana dedi

ben okuduğum an dumur oldum sen duyunca bide hamilelikte yani bilimiyorum çirkin bir söz
    ben sorulara iyi cevaplar yazarımda buna ne yazabileceğimi bilemedim

4. 12 Şubat 2009
  5. çok kötüyüm ya aynen beynimden aşağı kaynar sular döküldü,
    ve eşimden bunu duyacağım 40yıl aklıma gelmezdi
    yüzüne baktım şakamı diye değil çok kırgınım ama farkında bile değil

6. 12 Şubat 2009
  7. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Ya rabbi ya,ne hastalığı kapacakmış ki:uhm:.

şaka mı yaptı acaba?hamilelik tabi duygusal olduğun için ciddiye almış olabilir misin canım:1no2:?

eğer ciddiyse zaten düşüncelerimi yazmayayım,ayıp etmiş diyorum...

8. 12 Şubat 2009
  9. ofof23

ofof23 Guest

Erkekler demiyorum başka bir şey demiyorum arkadaşımın da eşi ona aynı böle birşey yapmıştı üstelik kız korkmuştu gidelim hastahaneye demişti ama götürmedi ve kız tek başına gitmek zorunda kaldı. Hamile hamile annesine mi gitmedi hastahaneye mi gitmedi yük mü taşımadı neler neler. Yani benim buna bir yorumum olmaz zaten sözün bittiği yer hiç abartmamışsın bence merak etme hatta ben olsam çingenelik bile yapardım orda marketin içinde ama değişmezler kafalarını açıp bir şey koyamazsın. Allah görüyor de tek teselli budur. Ondan sonra bebek olunca gör sen sadece sevme işine bakacak......

10. 12 Şubat 2009
  11. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Bebeği ve seni düşünmüyor kendinin hastalık kapacağınımı düşünüyor? Pes yani...
    Çok düşüncesiz bir eşiniz varmış ama sizde içinize atmayın lütfen konuşun onunla, hamilelikte hassas olduğunuzu bu durumun geçici olduğunu ve sizi kırdığınızı söyleyin, hem bakın eşiniz suratını bu hale getirmeyi nasıl başarıyorsun demiş, demekki sizin kırıldığınız noktayı anlamamış,eşinizde bu durumdan hoşnut değil hem kim isterki yanında suratı asık birini görmeyi, onun için iletişim diyorum başka birşey demiyorum.

Son düzenleme: 12 Şubat 2009
  12. 12 Şubat 2009
  13. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    801
    Ödül Puanları:
    153
    Ama burada seni düşünmüş eşin kötü birşey dememiş ki :teselli:

14. 12 Şubat 2009
  15. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ya böyle birseyi nasil söyler anliyamadim, o senin hamileligini düsünmesi lazim neden hasta olacakmiski simdiye kadar olmadiysa sen ona abartmamasini söyle ....
    kafana takma canim o söyledigi lafin yanlis oldugunu anlar insaallah sende ona suratini as konusma nedenini sorarsa icini dök anlat.....icine atma herseyi oldumu ....

16. 12 Şubat 2009
  17. bebeğe bakmış bakmamış umrumda değil

ama bu lafı içimi acıttı

ve canım şaka değildi ve böyle şaka bile yapılmaz ya çok kötü oldum

aslında diyorumya benim eşim benimle ilgilidir, onun için bunu duyacağım40yıl aklıma gelmezdi

18. 12 Şubat 2009
  19. nezihemmm

nezihemmm Guest

bence biraz abartmışın.belki hamile olduğun için biraz ciddiye almış olabilirsin.şimdi sorsan eşine hatırlamaz bile...:sm_confused: ben olsam direk şaka yaparım evet sanada bulaştı nolacak şimdi :icecream: bence üzülmene bile gerek yok a.s.