Ben mi abarttım ? Bilemedim :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve aZHa tarafından 19 Eylül 2009 başlatılmıştır.

19 Eylül 2009
    Konu Sahibi : aZHa
  1. aZHa

aZHa Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    offfff her şey güzel giderkenn neden çıkarr bu sorunlarr anlamıyorum :1no2:

ne yapacağımı bilemedim biraz da rahatlamak için buraya yazmaya karar verdim. hemen hemen 1 yıllık bir ilişkim varr bayramdan sonrada inşallah isteme falan olacak ve sözleneceğiz. Her şey çok iyiii gidiyorr aslındaa hiç böylee kavgalarımız olmaz ama bugün oldu iste :çok üzgünüm: az öncee bana mesaj atmış işte ailecek oturduk senin resimlerine bakıyoruz diye. Bende 'hmmm ne diyorlar benim için' falan dedim odaa işte senii annem çok beğeniyor çok seviyor dedii tabi haliyle hoşuma gitti. Arkasından pekii benim için olumsuz bi şey söylüyorlar mı dedim. Hayır hepsii seni çok seviyor sadece yengem 'çok soğuk gibi duruyorr insanlarla arasına mesafe koymayıı seviyor' gibi duruyor diye söylüyor dedi.

Bende bozuldum açıkçası buna çünkü benim yengesiyle en ufak bir münasebetim dahi olmadı beni tanımıyor yani. Bende üzüldümm yengen benii tanımadan nasıl bu yorumu yapıyor falan dedim o da bana karşı yengesini savundu böylece girdik birbirimize:çok üzgünüm::sinifsinif: ya ben aslında takmazdım bunu kafaya ama daha önce bana yengesinin her şeye bi bahane bulduğunu kıskanç bi yapısının olduğunu yengesinden pek hoşlanmadığını falan anlatmıştı bende buna dayanarak beni kıskanmıştır o zaman dedim tuttu bana yengesini savundu :sinifsinif:

Bilmiyorum belki de ben hatalı davrandım amaa bana bu denli tepki vermesi beni çok üzdü çok kırıldım :1no2: acaba ben mi abarttım özür mü dilemeliyim bilemedim:uhm:

Son düzenleme: 27 Şubat 2011
  2. 19 Eylül 2009
  3. Arora

Arora Pretty woman :) Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Benim erkek arkadaşım da ilk fotoğraflarımı gösterdiğinde ailesindeki herkes buz dolabı gibi bu kız, ayrıca da senden yaşça çok büyük heralde demişti.. Halbuki sevgilim benden 4 yaş büyüktür.. Resimlerde kızıl saçlı olmanın azizliğine uğramıştım.. Ama gülüp geçmiştim ben.. Hiç takılmaya değecek bir konu değil yani.. Nasıl olsa kısa bir zaman sonra tanıştık ve bütün olumsuz düşünceleri değişti.. Bence sen de böyle düşünmelisin.. Birbirinizi tanıdığınız zaman daha isabetli yorumlar yaparsınız..

4. 19 Eylül 2009
  5. SadeceAsk

SadeceAsk Kocasının Bitanesi.. Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    113
    neden özür diliyorsun canım hemencecik yaa... bırak o senden özür dilesin.. birinin fotoğrafına bakınca bu tahminlerde nasıl bulunuyor insanlar anlamıyorum.. her ailede olur böyle cins tipler evlenincede bu kadın yüzünden eşinle kavga edeceğin kesin.. ama seninde beni kıskanmıştır demen yanlış olmuş.. hemen onun hakkında ahkam kesmiş gibi olmuşsun.. onun hatasına düşmüşsün bu gibi durumlarda azıcık saf kızı oynamalısın bazı durumlarda.. fotoğrafta öyle anlamış olabilir ama beni tanıyınca seveceğinden eminim derdin aşkının gözünde devleşirdin bu tartışmada çıkmazdı... yengesi birkere daha senin hakkında bişi sölerse direk seni savunurdu bundan sonra... her aklından geçeni pat diye söylersen her zaman tartışırsın.. politik oynamalısın tatlım..

6. 19 Eylül 2009
  7. IntromTrack

IntromTrack Efe'lerin Efe'si Geldiii Üye

Beğenildi:
    22
    Ödül Puanları:
    148
    benzer olay aşımdan geçti tatlım ailesi benzer şeyi dediler akrabaları filan ama hiçç ama hiç umurumda olmadı çünkü beni tanıyınca öyle olmadığımı anlayacaklardı ve onlara çok güzel sessiz bir cevap olcaktı bekledim hiç birşey demedim ve 1,5 yıl önce tanıştım ailesiyle ve akrabalarıyla sözlendik o zaman şu anda nişanlıyız ve annesiyle çok sıkı arkadaş gibiyim kaynana mesafesi yok annemden daha çok yakınım ona babasıyla acaip iyiyiz çok rahat her derdimi konuşurum onla ve öbür bu lafı diyen akrabaları da beni çok severler o önyargı hep olur tatlım takmıycaksın sonuçta bir fotoğraf senin içini gösteremez ki kşke sert tepki vermeseydin

8. 19 Eylül 2009
  9. yixgxitimmm

yixgxitimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Aslında her ikinizdede hata var
    Hadi yengesi öyle bişiy söyledi diyelim. Nişanlı adayının en azından bunu sana söylememesi gerekirdi bencee.
    Hadi oda söyledi diyelim. Bence seninde buna fazla takmaman gerekirdi. Sonuçta resme bakıyor yani seni tanımadığını sende söyledin.Resimde öyle çıkmış olabilirsin.Seninde bunu olay yapıp "kıskanmıştır " dememen gerekirdi. E oda yengesi illaki onuda savunma içgüdüsü olacaktır.Ne yapsın hemen satsınmı yengesini...
    Budurumda ararsın , hiçbişey olmamış gibi konuşursun bencee..

10. 19 Eylül 2009
  11. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Bazı ailelerde vardır öyle çok bilmişler tatlım
    Resimden karekter tahlili falan yapabilcek kadar donanımlıdır bu insanlar
    Boş zamanlarında(ki dolu zamanları pek yoktur)insanlar hakkında fikir yürütmekten,kendi ailelerinle ilgilenemezler.
    Bunlarda yemeğin baharatı işte.
    Napıcan gül geç
    Soğukmu demiş,soğuk öyle olunmaz böyle olunur dersin bir gün tavrınla.
    Hiç tartışmaya lüzum yok bayram üstü erkek arkadaşınla.

12. 19 Eylül 2009
  13. yasmin45

yasmin45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zaten böyle yorumlar niye yapar insanlar anlamam...
    amaaan boşwer gitsin,herkes kerkesi beğenecek diye bi kural yok zaten,o da warsın beğenmesin.
    hiç huzurunuzu kaçırmaya değmez....

14. 19 Eylül 2009
  15. yasmin45

yasmin45 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    güzelim sewecenliğinle döw o yengeyi beeee kaydirigubbakcemile3

16. 19 Eylül 2009
  17. necsel

necsel Canım oglusumm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bosver canım sevglınle tartıstıgına degmez bu konu
    sen kendını bıldıkten sonra kım ne derse desınn

18. 19 Eylül 2009
  19. life_city

life_city 22.11.2009 evlendik :) Üye

Beğenildi:
    132
    Ödül Puanları:
    153
    aman cnm yaa şimddien böyle şeylerle kavga yapma
    ialeler girince araya inan ço kzor oluyor
    böyle ufak tefek şeylerden sevgilinle aranı bozma.

ayrıca sevgilininde sana yengesinin söylediğini sölemesi yanlış.
    mesafeyi korumalı