ben mi çok aceleciyim!! ?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve EU1 tarafından 14 Şubat 2009 başlatılmıştır.

14 Şubat 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Arkadaslar benim sorunum sorun da degıl eskı sevgılımle cıkmaya basladım
    sevgılım hep evlenmek ısterdı yıne ıstıyor ancak cıkalı henuz 1 aya yakın oldu sımdı bu zamandır cıkıyoruz evlenmek ıstıyoruz ıkımızde ama zamanıgelmedı dıyor zamanı nedır pekı ben mı cok aceleyım flört ederken delırıyorum kızlar yasım bellı ama eskı cıktıgım zaten neden yenıden cıkıyoruz Çok üzgünüm çoook acaba evlılık vaadıyle kandırıyor sırf cıkmak ıcın mı acaba bılmıyorum nasıl kontrol edebılrım ne kdr zaman sonra teklıf eder ya da aılemız gorussun der sızce ben cok mu acele edıuyorum yoksa evlılık dıye bır kavram olmasaydı flört tek ve en son kavram olsaydı bebek yapmak ıcın bıle flört yetseydı evlılık en son amac gıbı durmasaydı yıne bu kadar ıster mıydım kendımı boyle kandırmalı mıyım -tatlicadiarzu-

2. 14 Şubat 2009
  3. DingiltereKralicesi

DingiltereKralicesi Makyaj Günlüğü... Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    tabiki acele ediyorsun, eski erkek arkadaşın bile olsa yeniden beraber olmanız 1 aylık bir süre
    ne acelen var anlamadım...
    atlı mı koşturuyor peşinden, yoksa evde mi kaldın ?
    evlilik kaçıyor mu ?

4. 14 Şubat 2009
  5. ozdenarda

ozdenarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    bence acele etmeyin. eski erkek arkadaşınız olması avantaj gibi söylenmiş ama dezavantaj bile olabilir bir düşün aranızda geçmiş var ve ayrılık var mutlaka kırgınlıklar oldu sonra ayrılık dönemiznizde neler yaşandı bunları çözümlemeden evlenmeyin daha büyük sorunlar olur evlenmek bir sonuç değil başlangıçtır aceleye gelmez. hakkınızda hayırlısı olsun inşallah

6. 14 Şubat 2009
  7. benmila

benmila HaKeDeN Daİm oLuR !! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    :mymeka:acelen ne yaa bekarlık gibisi varmı:nazar:

8. 14 Şubat 2009
  9. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    eski sevgiliniz de olsa daha 1 aydır çıkıyorsunuz.
    eskiden bir problem varmış ki ilişkinizi bitirmişsiniz.
    o problemleri aşmaya yetti mi 1 ay?
    yetmiş bile olsa ömürlük bir karar 1 ayda alınır mı?
    ben olsam 1 ay sonra evlilik teklif etse dahi ben düşünmek için zaman isterdim.
    bu kadar aceleye gelmez evlilk konusu

10. 15 Şubat 2009
  11. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

kızların da dediği gibi bence de acele etme,ama erkek kısmınnın niyeti belli olmaz ve onlara güven olmaz evleninceye kadar masum yakınlaşmalara da izin verme madem,belki artniyetliyse hani tedbir olsun enazından

12. 15 Şubat 2009
  13. hevin

hevin İkiPaşaAnnesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bende arkadaslara katiliyorum cok acele ediyorsun bencede, biraz zamana birak doya doya yasayin iliskinizi sorunlariniz olursa tartarsin bi iliskinizi evlenince nasil olur diye, eski sevgilin olsa bile 1 ay cok ama cok kisa bir zaman, iyi düsün bence.

14. 15 Şubat 2009
  15. CuKuLaTa

CuKuLaTa ♥Artık Kayseridee:))♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Bende eski erkek arkadasimla cikmaya baslamistim. Daha senin gibi 1 aylik sevgiliyken evlilik kararlari almisti. Bense tam tersi erken oldugunu soyluyodum. O da onu istemedigimi dusunuyodu. Halbuki yoktu oyle bisey..
    Herneyse iste..

Acele ediyosun bencede canim. 1 ay cok kisa bi sure evlilik dusunmek icin. Hele biraz zaman gecsin. Iliskiniz tam otursun. Ondan bi adim gelmezse sen tekrar acarsin bu konuyu.. Ayrica evliligi simdilik agzina almiyo diye istemedigini filan dusunme. O da erken oldugunu dusunuyodur. Biraz zaman gectikten sonra belli eder zaten niyetini. Sende ona gore yaparsin biseyler...

16. 17 Şubat 2009
  17. EU1

EU1 Guest

teşekkürler kızlar,
    dediğiniz gibi eski kırgınlıklar vardı kavgalarımız tabiki ayrılıklarımız boldu eskiden,
    şimdiyse onları yapmamaya çalışıyoruz dengede tutmaya calısıyoruz henuz 1 ay gıbı cok kısa bır zaman oldu evlılık dusunmek ıcın erken. sonucta cogu kişi görucu usulu degılse tatmın edılır bır zaman dılımı cıkıyor gorusuyor sorunları cozuyor sonrasında evlıık düşünüyorlar, ben de sımdı tum sorunları kafamızdan sılmeden gırısmek ıstersem eldekı bugdaydan da olabılırım . hoş erkek arkadas bulmak bıle benım ıcın zor iken bır de su an elımdekı erkek arkadası kacırırsam gene bu yuzden pek uzulurum dıye tahmın edıyorum.
    o yuzden temkınlı yaklasmalıyım olursa olur zaten kader kısmet degıl mı yıllarca cıkıp ayrıldıgım erkekler de oldu olmadı mı demek kısmet degılmıs dedık acısıyla kapattık konuları.
    sımdı de keza aynı sekılde temkınlı olmalıyım arkadaslarım 9 ay bıle cıkıp sonra karar verebıldıklerını soyluyorlar 6 ay 9 ay beklemelıyım olursa olur zaten. kimbilir baska sorunlar cıkmayacagını belkı aılesı belkı tanıdıklarımız burunlarını sokucak ugrasmak durumunda kalıcaz belkı bız ıstemeyecegız o yuzden beklemek tanımaya calısmak bu asamada en ıyısı sanırım bence de.
    arada dellenıyorum mısal evel gun kavga cıkarttım durduk yerde. yapmamalıyım kaybetmemelıyım .dedıgım gıbı erkek arkadas bulmak bıle benım ıcın zor. tesekkurler kızlar. yıne düşüncenız varsa beklıyorum bu konu bende kapanmaz aslında :)

18. 17 Şubat 2009
  19. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    eski sevgilinde olsa 1 ay çok erken bence.sonuçta daha önce sorun yaşamışsınız ki ayrılmışınız ve barışalı daha çok yeni bence ilişkiniz biraz otursun.boş yere sıkıntı yapma canım kendine. çok erken 1 aylık bir ilişki için evlilik