Ben mi yanılıyorum ?eşimle ilgili...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve teacher81 tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : teacher81
  1. teacher81

teacher81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar yeni üye oldum,daha önceden de takip ediyordum.Biraz olsun rahatlamaya ihtiyacım var kimsem yok konuşacak,evlendim geldim bu koca şehire..Evleneli 1 buçuk yıl oluyor görücü usulü ile evlendik.Onu çok seviyorum,aşığım bile diyebilirim,bir çocuk gibi bakarım ona.O da bana değer verir,su istesem getirir,bana kırıcı hiç bir sözü olmadı.Diyeceksiniz ki derdin ne? Ah bir de ben anlayabilsem pskoloğa gidicem artık..Derdim şu: Eşim akşam işten gelir ben de gelirim,ikimiz de yorgun oluruz,tv falan derken yatar uyuruz.hafta sonu gelir sinemaya gideriz,evin işni berabeer yaparız,gün biter.offf ya bu adam hiç mi konuşmaz..Konuşmuyor benimle birşeyler paylaşmıyor.İlk aylarda hadi beni tanımıyor bana alışamadı diyordum ya şimdi?Ya görseniz sanki 40 yıllık evli gibiyiz.ne bir tartışma ne bir konu konuşuluyor.offf Beni sevmiyor bu adam,seviyor da kadın olarak sevmiyor sanırım ..Siz ne diyorsunuz bana akıl verin ne olur...haftasonu geç yatalım neolur azcık konuşalım diyorum tamam diyor..seni dini dinliyorum diyor.hep ben mi konuşucam,hiç gözgöze gelmiyoruz bana ,gözlerime uzun müddet bakamıyor.nedir anlamadım ya

2. 7 Aralık 2009
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Konuşmak çok önemlidir bir ilişkide bence..
    Tabii adamın yapısı böyleyse yapacak bişiy yok..
    Belki herkese karşı böyledir.
    Sessiz,içine kapanık vs..:nazar:

4. 7 Aralık 2009
  5. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Sadece size karşı mı böyle?

Evtse, size ve evliiğe henüz alışamamış olabilir..Ama huyu böyleyse böyle gider, alışsan iyi olur..

6. 7 Aralık 2009
  7. teacher81

teacher81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben anlayamadım onu ya.içine kapanık değil,önemli bir kurumda kariyer sahibi,içe kapanık olması mümkün değil..artık şöyle düşünmeye başladım.Beni seviyor ama sadece "iyi bir kız,ailesi ailemle anlaşıyor,bana sorun çıkarmıyor fakat aşk yok aramızda" diye düşşünüyor bunu da bana söyleyemiyor kırmamak için.Çünki o hiç bir insanı kırmaz kişiliği öyle..İşimle ilgili konuşuyorum dinliyor ama zoraki dinliyor işlerimiz farklı açmıyor onu bu konu .ama ben deşarj olmak istiyorum,artık işimden de bahsetmiyorum.kadın erkek ilişkisi açıyorum kısa kesiyor yorum yapmıyor sadece dinliyor,arkadaşlarımdan bahsetsem dedikoduyu sevmem diyor..İki hafta önce sahile gidelim bunaldım dedim.ya inanıırmısın iki kelime konuşmadık..bende sustum bakalım napcak dedim..eve gelene kadar konuşmadı sadece tebessüm ediyor sarılıyor.ya bu kadar olmaz o beni sevmiyor :KK43:(((

8. 7 Aralık 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Pekii;
    kendisi bu sorunla ilgili ne düşünüyor?:nazar:

Ayyyy pek bir psikolog gördüm kendimikaydirigubbakcemile3

10. 7 Aralık 2009
  11. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    şanslısın çok konuşup seni üzmekse suskun olamsı daha iyi biz bayanlarda sürekli konuşmak isteriz ama bence çok konuşan eşde çok yalan söyler hani!!!opuyorumnanaktan

12. 7 Aralık 2009
  13. teacher81

teacher81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Evlenmeyi çok istiyormuş ,düzeni çok sever evde olmayı sever,gezmeyi sevmez..bana alışamamış olabilir dediğin gibi :KK43:(( ama beni kırmamak için binbirtürlü hareket yapıyor anlayamıyorum onu offf pazar kahvaltısını donatıyorum ki aman beraber keyifle kahvaltı yapalım.gazetesini alır okur,arada bir yüzüme bakar ben sıkılıyor muyum diye tebessüm eder tekrar gazete okur yine konuşmadan biter pazarımız offff çok kötüyüm anlatamam size ya..ağlamak istiyorum..neo nede ben birbirimizi de kıramıyoruz böyle bir evliliğimiz var garip işte..

14. 7 Aralık 2009
  15. ayangell

ayangell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sevgili meslektaşım..bence öyle düşünme hemen sevmiyor falan diye....bunu onunla konuşarak hallet..anladığım kadarıyla uyumlu bir çift olmuşsunuz kısa zamanda...konuşmamayı çokda problem yapma hem..konuşup bagırıp çagıran bır erkektense böylesı daha iyi sıkma canını..

16. 7 Aralık 2009
  17. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Konuşmayı denedin mi? (klişe 1)

18. 7 Aralık 2009
  19. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    91
    Ödül Puanları:
    153
    iletişim kopukluğu zor tabii eşler arasında...
    genel hali bu ise,yapısıdır sanırım ..ama genel hali ve duruşu bu değil ise ,size özel ise,farklı yöntemler deneyin ...renk katın !ama önce bu konuyu eşinizle de paylaşın...