Ben nasl kltlr

Konusu 'Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları' forumundadır ve krater tarafından 24 Haziran 2009 başlatılmıştır.

24 Haziran 2009
    Konu Sahibi : krater
  1. krater

krater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar beim 1 tane benim var dudağımın yanında ve hiç sevmiyorum bu beni nasıl küçültebilirim..anneme bu beni aldırmak istediğimi söyledim ama annm izin vermedi.tek çözüm burası nasıl küçültülür bilen varsa lütfen yardım etsinnÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

2. 24 Haziran 2009
  3. krater

krater Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yha lütfen yardım edinnn..!!!

4. 25 Haziran 2009
  5. fairytale

fairytale Müzisyen♪♫ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Küçülür mü bilmiyorum ama bence dudağının yanında varsa hiç gizleme onu.Çok hoş görünüyor bana kalırsa.zemuszemus
    Emin ol etrafımda kimsede benim kadar ben yok.Sadece yüzümde 15-20 tane var.Vücudumu saymıyorum bile.kafamçokkarıştıDudağımın yanında 3 tane filan var ama belli olmuyorlar fazla oldukları için.Keşke 1 tane olsaymış belli olsaymış.
    Bence dursun benin.a.s.

6. 9 Temmuz 2009
  7. YBBY

YBBY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde burnumun sol tarafinda var bende cok aldirmayi düsündüm ama aynen annem izin vermedi
    arkadaslara filan danistim aldirimmi diye hepsi kizdi sakin öyle bise yapma diye
    benim ben ayni piercing gibi cogu kisi geliyor sen piercingmi taktirdin diye soruyolar sinirmi olim sevinimmi bilmiyorum
    cogu kisi diyorki o ben sana ayri bi güzellik katiyor sakin aldirma
    bende vazgectim aldirmaktan allah özene bezene o beni burnuma koymus niye aldirim dedim sonra :KK70:

8. 9 Temmuz 2009
  9. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Benlerinle sakın sakın ve sakın oynama.
    Sonu kanser bunun şakası olan birşey değil.
    O da senin özelliğin olsun.

10. 12 Temmuz 2009
  11. dadluizmirli

dadluizmirli Guest

benimde dudağımın kenarında birde yanağımda olmak üzere 2 büyük benim var
    arasıra rahatsız oluyorum açıkcası üzerindeki tüyler filan beni üzüyo ama
    arkadaşlarım yüzüme yakıştığını söylüyolar.. anneme aldırmak istediğimi söledim olmaz saçmalama dedi.. şimdilik onlarla barışık yaşamalıyız gibi gözüküyo:kedi:

12. 14 Temmuz 2009
  13. ZzZzeynep

ZzZzeynep .. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    canım benlerinle sakın oynama.Onlar zaten ölmüş kanser hücresi.sağlığına zararlı canım.:eek:lmaz:

14. 14 Temmuz 2009
  15. nursena

nursena Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5.984
    Ödül Puanları:
    238
    ya benim vücudum ben dolu neden çıkıyolar kırmızımı ararsın et benimi minik minik doktora gitsem mi acep neden çıkar böyle çokkkk bilen varsa yardım etsinnn

16. 16 Temmuz 2009
  17. azradilan

azradilan kozmetik delisi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde yıllar önce yüzümün kazayağı bölgesinde bir tane ben cıktı.sonra iki oldu üç oldu... derken giderek cogaldı.ilk cıkan ben, ama sonra cıkanlar çil gibi duruyor.boynumdada bir iki tane küçük et beni vardı onlarda sayılarını cogalltı ve bunlar büyüyorlar.görünen yerde oldukları için benicok rahatsız ediyorlar.et benlerıinden birini bi kez dayanamayıp kopardım.kanamayı zor durdurdum.bir daha asla böyle bişey yapmam.internettende cok araştırdım.nasıl yok edilir diye tek çözüm alınmasıymıs.onunda cinsine göre degişik alınma şekilleri varmıs.cildiye uzmanından randevu aldım.haftaya doktora gidicem bakalım ne diyecek.gelişmeleri yazarım arkadaşlar..

18. 28 Temmuz 2009
  19. ressamona

ressamona Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence çok büyük ve et ben olmadığı sürece elleme bayana yakışıyo hemde yanağındaymış kötü gözüktüğünü sanmıyorum benimde dudağımın üstünde var hoşuma gidiyo