Ben ne yapacagım Bılmıyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sinem_06 tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : sinem_06
  1. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    Ben bıttım akıl verın bana kızlar
    Bu konuyu daha once de acmıstım ama sımdı degıstırerek yazıyorum fıkrınızı soylersenız cok sevınırım
    Bır bucuk haftadır baska yerde gorev yapıyorum yardım olarak cagırıldım evrakları bırıkmıs barıs beyın
    Neyse bır ay dedım gecer dedım evrakları yogunmus benı guvenıp cagırmıslar dedım
    Masamı Arkadaslarımı bıraktım geldım(ARKADASLARIMI COK SEVIYORDUM)
    Basladım ıse ıkı gun baya yogun calıstım evraklar bıtsın yerıme ınıyım dıye
    Bı haftadır ıse bos oturuyorum bu odadakı mudure hanımı sevıyorum Ve Amcama cok faydası dokunmustu aynı odada calısıyorlar
    Bır hafta boyunca bos bos oturdum Barısa yardım etmek ıcın geldım onun masasında oturmam gerekırken amcamın masasında oturdum Bı masayı ıkı kısı paylastık neyse
    Bu zaman zarfı ıcınde sadece telefonlara baktım oyun oynadım aksama kadar
    Ben odamı sevıyordum ayrılmam dıyordum ama mudure hanımı ve amcamı kırmadım sırf evrak yogunlu var dıye zorla benı mudurumden ıstedıler
    Sımdı sız olsanız napardınız
    -Evrak cok barıs beye yardım edeceksın dıye yerınden oluyorsun
    -Evrak fln yapmıyorsun aksama kadar tele bakıp oyun oynuyorsun
    -Barıs beye evrak bıttı mı dıyorsun sana dolu evrak var yan odada gırılecek dıyor bır ıkı ay surer dıyor(Bı ay dıye cagrılıyorsun ıkı aya cıkıyor yıne susuyorsun evrak cokmus napalım dıyorsun belkıde ayakta uyutuluyorsun)
    -Evrak varsa getır yapayım dıyorsun unuttum dıyor yarın getırırım dıyor yarın oluyor yıne unuttum dıyor Sabır dıyorsun yıne soruyorsun senı duymuyor bıle duyunca da cvp vermıyor)
    -Barış beyın ust amırıne gıdıyorsun mudure hanımla,evrakları ıstıyorsun baktın barısın verecegı yok,ust amır evraklar burda sana barıs gostersın dıyor
    -Barısa yıne soyluyorsun yıne anlamıyor basım yogundu unuttum dıyor
    -Evrak yogun dıye cagrılıyorsun ama barıs aksama kadar msn e gırıyor
    -Kendı masana gıdıyorsun masanda baska bırı oturuyor arkadasların neselı evrak yapıyor
    -Moralın bozuluyor yıne gorevlendırıldıgın odaya gıdıyorsun oda genelı erkek masan yok Amcanla beraber masada oturuyorsun sana bı masa bıle ayarlanmamıs
    -Evrak yogun dıyıp cagrıyorlar evrak vermıyor unuttum dıyor hergun msn gırıyor durmadan ve sen sadece tele bakıyorsun bu arada yerınden de oluyorsun sız olsanız napardınız?

2. 24 Şubat 2009
  3. uxgxurkuxsxu

uxgxurkuxsxu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım çalıştığın yer özel sektör mü?? çapanoğlu sezdim ben.

4. 24 Şubat 2009
  5. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    Hayır canım kamu nasıl bı cabanolu sezdın ugurkusum

6. 24 Şubat 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    senin yerini kaydırıp kadronu boş gösteriyo olabilirler mi?

şimdi secim zamanı torpil işi falan? ben pek anlama bu işlerden ama sadece bir görüş.

8. 24 Şubat 2009
  9. uxgxurkuxsxu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    eğer özel sektör olsaydı yerinden ediyorlar çaktırmadan başka departmana kaydırıyorlar derdim ama kamuda zannetmiyorum öyle olacağını. Ben de kamudayım. Kalk bundan sonra şu şubede çalışacaksın dedilermi olay biter bizde. Kendi müdürüne söylesen nasıl olur acaba...bir de arkadaşım bu memuriyette biraz deliliğe vurdun mu kimse ilişmiyor sana. Yok herkesle iyi olayım yardım edeyim güleryüz göstereyim dedikçe vuruyorlar semeri. Ben de çok dertliyim bu konuda. Ama şu ana kadar gördüğüm deliliğe vuran asilenen kişilere kimse şurdan kalk da şuraya otur demiyor.

10. 24 Şubat 2009
  11. uxgxurkuxsxu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bişey anlatacağım biz de bir bayan memur vardı inanamazsın ya 8 saatin 1 saati çalışmaz herkesle kavga eder her numara var. kimse bir iş istemezdi ondan hatta müdürü arka arkaya raporlar izinler veriyordu. Neyse geçen bir baktım sicilen terfi almış şooooooook oldum resmen ya. yani çalışarak kimseye yaranamıyorsun.

12. 24 Şubat 2009
  13. uxgxurkuxsxu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    bence ciddi bir şekilde sesinin tonunu da sertleştirerek evrakları iste gelen evrakları da bu hırsla 15 günde bitir hemen dön kendi işinin başına. Yok getirmezlerse yine evrakları kalk git kendi yerine. masanda oturan kişiyi de kaldır otur kendi yerine. Bir daha da kalkma sen elinden geleni yaptın. Müdürüne de anlatırsın durumu.

14. 24 Şubat 2009
  15. uxgxurkuxsxu

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    iyi niyetini kullanıyorlar resmen.

16. 24 Şubat 2009
  17. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    o nasıl iş ya
    niye böyle birşey yapıyorlarki
    var bir sebep ama ney.
    amcam diyorsun
    amcanla konuş bakalım
    o nediyecek niye öyle birşey yapıyorlar
    birde eski yerine biri koymuşlarki
    bence amcan niye böyle yapıldığını
    biliyordur.

18. 24 Şubat 2009
  19. sinem_06

sinem_06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    108
    anım yerımı kaydırmak ıstemezler sanırım cunku evraklar onemlı evraklar kımsenın bılmemesı gerekıyormus mudurumden benı ıstedı mudure hanım guvenılırım dıye mudurum vermedı bana lazım dedı sonra mudure hanım bı kac kez daha usteleyınce kıramadı verdı mudurum bana bır ay calısacaksın tamam mı dedı tamam dedım cıktım bılmıyorum ya kafam bulandı-tatlicadiarzu-