Ben ne yapacağım gerçekten bilmiyorum of! :((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve melekkk__ tarafından 13 Şubat 2010 başlatılmıştır.

13 Şubat 2010
    Konu Sahibi : melekkk__
  1. melekkk__

melekkk__ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canlar bi konu var ama hangı bölüme yazacagımı şaşirdim...

bi kız arkadaşım var yanı dost dediğim insandı zamanında...ama şu an o buraya 5 saatlik yolda oturuyor yanı görüşemiyoruz...bi tek telefonla işte...ve buraya benı ziyarete geldiğinde de cok kavga ettık eskıden de pek anlaşamazdık zaten...:umursamaz:
    beni o kadar kızdırdı ki o gün buraya geldiğinde yanı,haksız oldugu halde hem de....otutup sokagın kenarında kaldırımda ağlamiştim ve sinir krizine girmiştim ağlamaktan..tüm vucudum titremişti düşünün gerisini...

ve zaten ben işlerimi hallettirmek için yanına geldim demişti...o gun eve dönünce benim için diil yanii... :umursamaz:

sorunları yuzunden her olaya ters bakan biri..onu da anlıyorum cok şey yaşadı ama hanı yağmur yağsa AA NE GUZEL YAĞMUR YAĞIO derim ben...o ise OF YINE YAĞMUR YAĞIO HER YER ÇAMUR OLCAK fln der ters bakıo herşeye....

ve onu hiç aramıyorum cunku hep bi tartişma cıkıyor ama o her gün arar bedava konuşma hakkı fln oluo hep..en az yarım saat konuşuruz fln ve kapatmak isteyınce sinirlenir ve SIKILDIM ARTIKKK bilmiyorumkismile

dun de yıne aradı bişi olmuş..kazağı yırtılmiş mi ne...ben de ÜZÜLME DİKERSİN NOLACAK dedim....DİKER MIYIM KIZIM YIRTILDI DİYORUM NASI DİKİCEM ESKİSİ GİBİ OLUR MU SAÇMALIYORSUN die bağırdı...hatta haykırdı yanı...kulağımdan tlf u çektim o derece....dedim KAPATIYORUM BEN COK UYKUM VAR BAĞIRIŞ DİNLEMEK İSTEMYORUM dedim....ZATEN KIMI ARASAM UYUYO ZIBARIN dedi kapadı tlf unu....

şimdi ben napayım gerçekten cok bunaldım ben normalde benı üzen insanlarla konuşmam ama daha önce de arama dedim bitti dedim ama yok onun bana anlattıklarını başkasına anlatırsam die korkuo herhalde o yuzden bırakmıo...ama ben yemın ettım zaten mezara kadar gidicek benle,dedim....

he kötü bişi de demeye gelmez beddua etme huyu da var :umursamaz:

o yuzden de şimdi ne yapsam da desem beni kötü etkilio cok demın yıne aradı açmadım

kimsem de yok dio o yuzden de üzülüyorum ama bı yandan da dayanacak gücüm kalmadı....

offffffffffff sıkıldım cokkkkk

2. 13 Şubat 2010
  3. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    şahsen boyle bırı dostum olamaz ıdı benım..
    anlasamıyo aynı dılı konusamıyosunuzsaygısızlık var ışın ıcınde..
    ınsan aılesınıs ecemez ama dostlarını arkadaslarınıs ecebılır degılmı?..
    ıstemıyosanız kesın derım..
    dostu aradıgında ınsanın ınsan konusmak ıcın can atmalı ama sız kacar haldesınız..
    ha belkıde arkadasınızın konusma tarzı bu sekılde ıse bunuda sız dusunun derım..

4. 13 Şubat 2010
  5. melekkk__

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    KAR cnm zaten seçtim söyledim de arama,diye anlattım msj attım kaç tane ama kimsem yok diyor...kızarsa başlıyor beddua etmeye....ben de bedduadan en cok korkarım zaten hanı tutmaz belki ama duyunca bile içim ürperir işte...

dost diil benım için bi arkadaş artık sadece ama ne desem de anlatsam ona derdimi o sözleri bulamıyorum :KK43:

DERıMMERıM en iyisini yapmişsın gerçekten ben üzülüyorum bi yandan cunku kımsesı yok gerçekten....ben de bıraksam tamamen yalnız kalacak....ama ben de bunaldım işte sonunda :KK43:

6. 13 Şubat 2010
  7. Aksi

Aksi mebbus garisi yekdane Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    baktiniz o ariyo acmayin telefonlari :nazar:

8. 13 Şubat 2010
  9. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ne igrenc bi dostluk bu ya. benim arkadasim beni azarlicak bana bagiracak vs...
    benim aklim almiyor boyle seyleri.. hayat kisa be canim kimsenin kaprisini cekmeye degmez salla gitsin arama sorma ararsa da acma bence

10. 13 Şubat 2010
  11. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu sekilde zaten kimsesi olamaz onun.. dert babaligi yapma kimseye demek ki nankor ki senin yaptiklarinin farkinda degil.. birak yalniz kalsin burnu surtsun terbiyesizin :eek:klava:

12. 14 Şubat 2010
  13. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    her dua edenin duası tutar mı . bir söz var hani köpeğin duası kabul olsa gökten kemik yağarmış ya...:umursamaz:

senin yerinde olsam en azından o kadar senenin hatırına onu uslubu konusunda uyarırım. 1 2 3 .. anlamıyor mu. sen sağ ben selamet eyvallah güzelim. güzel sözlerini kendine sakla:eek:lmaz:

14. 14 Şubat 2010
  15. melekkk__

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

aynen cnm dert babalıgı benımkii...ve farkında da değil cok haklsıın...1 saat telefonu kapamaz...derim duş alıcam diye...hemen , sevgilin olsa kapamazdın telefonu, der....

16. 14 Şubat 2010
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    pofff ne ugrasiyosun ya kendini uzdugunu degmez....
    baskasini bulsa somurcek dert anlaticak aklina bile gelmezsin sen onun emin ol..

18. 14 Şubat 2010
  19. melekkk__

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

hım cnm sağolasın bunu bi deneyeyım...1 2 3 die değil ama 1 kere....1 kere daha olursa o zaman sen sağ ben selamet diecegım....

tlfonu açmayn demiş bi arkadaş...açmıyorum msj atıo bu sefer de, telefonun çalio die çıldırmaya az kaldı yani :bbo:

açmayacagım bi iki gun sonra açıp bu dediğini yapacagım cnm boshayallersmile