Ben ne yapıyım bu adamı?????

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve _vanilla_ tarafından 30 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Kasım 2008
    Konu Sahibi : _vanilla_
  1. _vanilla_

_vanilla_ o bir anne:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Kızlar şu an çok sinirliyim.. Yanlış bir kelime yazarsanm kusura bakmayın.. Eşimin abisi yüklü bir miktarda bizden borç almıştı.. Eşim esnaf ve kriz sebebiyle sıkıştı banka borcu, kira borcu derken çok zor durumda kaldık ve abisinden parayı istedi.. Abisi telefonlarımıza bile çıkmadı birde üstelik kayınvalidemlere yalan söylemiş öyle bir borç yok diye.. Sonra biz umudumuzu kestik ve arabamızı sattık, annemlerden borç aldık borcumuzu ödedik.. Eşime çok kızgındım az para değildi çocuklarımın hakkı sonuçta.. Sonra bana, sana yemin ederim bir daha onunla konuşmuyacağım yüzüne bile bakmayacağım dedi..
    Ama yarım saat önce eşimin cafesini aradım tel. abisi çıktı..:1shok: Şok oldum sonuçta daha 1 ay öncesi atılan afedersiniz ama bir kazık var.. Eşimi istedim onun seside gayet neşeli geliyordu.. Keyfiniz yerinde maşallah dedim ... Evet abim maç izlemeye gelmiş demesinmi?Çok sinirlendim arkadaşlar. Tamam abisi ondan vazgeçemez ama olay bu kadar yeniyken ne bu pişkinlik ya..:uhm: Şuan kafam allak bullak akıl verin bana bu durumda ben ne yapmalıyım sizce

2. 30 Kasım 2008
  3. EU2

EU2 Guest

hiç bişi yapmicaksın tatlım eşinin cafesine gitmiş kovucakmıydı abisini maç izlemeye gitmiş ve o anda neyapabilirdi eşin? untuma onlar aynı anneden ve babadan aynı kanı taşıyorlar sen ayır bakalım bi parmağını diğerinden ayrılıyormu??

4. 30 Kasım 2008
  5. EU3

EU3 Guest

belki de borcunu ödemeye gelmiştir...olamazmı canım?

6. 30 Kasım 2008
  7. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    Parayı veren eşiniz, zor durumda kalan siz....

İftira atan abisi...

Yine bir araya gelen ikisi....

Bekle bakalım bir açıklaması vardır mutlaka eşinin canım...

8. 30 Kasım 2008
  9. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Valla atsan atılmaz satsan satılmaz kardeş bu....
    Sonuçta allah kardeşi kardeş yaratmış kesesini ayrı yaratmış...Ortada bi borç varsa vermeli o parayı...
    Eşiniz eve gelince sakin bi şekilde konuşun bakalım belki durum düşündüğünüz gibi değildir...

10. 30 Kasım 2008
  11. fuuria

fuuria Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tavrını koy . arabamızı sattık diyosun demekki yüklü bi miktar. bide yalan var ortada. eşin nasıl rahat anlamadım. eşini kırmadan konuş. o da tavrını koysun

12. 30 Kasım 2008
  13. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    abi kazığı böyle bişey heralde. tatlı geliyo. aynı şey bizimde başımıza geldi. dedem hastayken amcam gelip hastaneye götürmeyin bırakın ölcekse ölsün yeter diyebildi. sonra hiç bişey olmamış gibi hastanede nerdeyse abisini yani babamı yumruklamaya çalıştı ben gece kalmam diye. şimdi ise hiç bişey olmamış babasının biricik evladı.

14. 30 Kasım 2008
  15. _vanilla_

_vanilla_ o bir anne:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    İnşallah öyledir canım.. Oyüzden tel. fazla bir şey diyemedim... Ama pek umutlu değilim..

16. 30 Kasım 2008
  17. Exorcist

Exorcist Pantolonlu Bulut Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    286
    yapacak hiç bir şey yok sen bu kadar kızdığınla kalacaksın, defterler kapanacak, abi kardeş hiç bir şey yokmuş gibi bir araya gelecek, eşin rahat abisi rahat olan sana olacak sinirlerini yıprattığınla kalacaksın
    işte evlilik dedikleri bu
    :kahve:

18. 30 Kasım 2008
  19. baby nurse

baby nurse izmiri çok özlüyor.... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kendini eşinin yerine koy
    senin abin öyle olsaydı bu durumda sen ne yapardın?
    sonuçta et tırnaktan ayrılmıyor ne olursa olsun kardeş işte.....
    benim başımada aynı şey geldi ama eşim kardeşimle küstü beni bile konuşturmuyor çok üzülüyorum senin eşin yine şanslıymış sen çok ağır tepki vermemişsin ...
    boşver eşine kızma insanın çok ağrına gidiyor arkadaşım insanlık sende kalsın....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.