ben ne zaman adet olcam fikir verin lütfen

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve latifeelif tarafından 13 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : latifeelif
  1. latifeelif

latifeelif Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    33
    kızlar 23 temmuz son adet tarihim 1 ağustosta yani adetimin 10. günü aşılamam yapıldı benim adet düzenim 30 gün yani 30 günde bir adet oluyorum..

14 agustosta kan tahlili yapılacak ve hala adetimin 24. günümde olucam..peki bebek tutmamışsa benim normal adet tarihim değişecekmi yani aşılamadan sonraki 15. günde mi adet olmam gerekecek..

2. 13 Ağustos 2008
  3. iremm24

iremm24 YARABBİ ŞÜKÜRRR Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canım aşılamanı adetinin 10.günü yapmışlar.Normalde 14.gün falan yapılıyor.Demekki erken olgunlaştı yumurtaların.18mm olunca çatlatıp,aşılamayı yapılıyor.Yumurtlama tarihine göre adet tarihinde öne gelebilir canım.Ama inşallah adet olmazsın,sen güzel şeyler düşün.İnşallah hamile olduğun haberini alırsın.Allah hayırlısını nasib etsin...

4. 13 Ağustos 2008
  5. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tabi aşılaman erken yapıldığı için 24 güne düşmesi normal..inş adet olmazsında 9 ayın hesabını yaparız birlikte..:CüvCüv:kaydirigubbakcemile5eğerki adet olsan da ilaç kullanmadığın sürece eski düzenine geri döner herhalde...