ben neden anne olamıyorum lütfen yardım edin

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve merwisss tarafından 7 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

7 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : merwisss
  1. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    arkadaşlar bütün yaşıtlarım normal şekilde anne olurken ben neden olamıyorum bilmiyorum evlendiğimiz günden beri hiç korunmadık ama olmadı klomen kullandım yine olmadı birsürü test yapıldı muayyene edildi yine bişey çıkmadı hipotiroidi haşimato tiroidi var acaba o mu etkiliyor bildiğiniz ne varsa ilaç dua herşeyi denemeye hazırım yeterki bi bebeğim olsun lütfen yardımcı olun Çok üzgünüm çoooksenağlama

2. 7 Mayıs 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    beklı sorun esınde o gıttımı doktora...böle benım gıbı sende kendını yıpratma oluruna bırak allh hayırlısını versın

4. 7 Mayıs 2010
  5. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    eşime kaç defa söyledim ama gitmiyo evet belkide sorun onda hep bahane çok yoğunum falan ya diyorum haftasonu gidelim altı üstü bi test yok sevk alamadım yok doktor yoktu bu arada eşim bankacı birsürü özel hastanede bakılabiliyoruz ama hep bi bahanesi var ben o kadar çabalıyorum ama o hiç emek göstermiyor az önce aradım sevk al diye bakarız diyor fırsat bulursam giderim diyor halbuki 2 dakikasını almıycak belkide kısır benden gizliyor off moralim çok bozuk bıktım bu kadar sorumsuz olmasından

6. 7 Mayıs 2010
  7. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Tiroid (hipotiroid veya hipertiroid) şikayetlerine karşı önermiş olduğum destekleyici bitki kürü yoğurt otunun türüdür. Bu küre ek olarak mutlaka uyulması gereken çok basit bir beslenme şekli önerilmektedir. Uygulamada esas olan "dereotu"dur . Dolmanın içerisine, bakla yemeğinin üzerine veya cacığın içerisine ilave edilen dereotu anlaşılmalıdır. Dereotunun uygulama şekli aşağıda verilmiştir. Kürün uygulama süresi 3 ile 5 ay sürmektedir. Özellikle nodüllere karşı da etkilidir. Ayrıca bitkisel olarak da yardımcı ve destekleyici kür kullanılabilir. Bir kürlük olan bitkisel kür, 3 ay kullanılır ve yaklaşık 100 g dır.

Hipotiroid (Tiroidin yavaş çalışması) veya Hipertiroid (Tiroidin hızlı çalışması) durumunda önermiş olduğum kür, dereotu kürüdür. Tiroid glandının her iki durumunda da kürün uygulanış şekli aynıdır.

Dereotu kürünün uygulanışı: Sabah, öğle ve akşam aç karna, öğünlerden 15 dakika önce 1 yemek kaşığı dolusu taze yeşil dereotu birkaç kez çiğnendikten sonra 2-3 yudum su ile yutulur. Bu küre hiç ara vermeden 3 ay devam edilir. Kürün ikinci ayından sonra tiroid hormonlarınızı zaman zaman kontrrol ettiriniz, çünkü kullandığınız ilacın miktarını azaltmanız gerekebilir. İlaç azaltımını hekiminize danışmadan kesinlikle kendi kendinize karar vermeyiniz.
    Tiroid nodüllerinin küçülmesinde veya ilerlemesinde de bu kür oldukça etkilidir. Bu kür sayesinde çok sayıda hasta, ilaç alınımından kurtulmuş ve var olan nodülleri de yok olmuştur. Gerekirse küre daha uzun zaman devam edilebilir.
    NOT: Hekim kontrol ve önerilerini ihmal etmeyiniz.
    canım benim sana dua edeceğim bitkisel kürleri dene bende vardı troid prblemi ceviz kürünü denedim bu kürüde denedim gittim baktım bişeycik kalmamış şimdide sorum pcos rabbim ne zaman isterse o zaman olacak

8. 7 Mayıs 2010
  9. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım çok sağol ilgine alakana ayırdığın vakit için çokk teşekkür ederim...

10. 7 Mayıs 2010
  11. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım stres yok birde eşinide götür mutlaka eşinde de sorun yoksa aşılama yaptır....belki vajinal enfeksiyon olabilir buda spermlerin ölmesini sağlar...hepimiz hayırlısı

12. 7 Mayıs 2010
  13. ccckader

ccckader bebeğimi istiyorum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım arkadaşım üzülme allah gönlüne göre versin eşin siperm testi için 3veya 4 gün birliktelik yasak onuda aklında bulundur eşin inşallah gider sonuçta tedavi ayıp değil bizim gibi milyonlarca bebek özlemi çekenler var allah gönlüne göre versin..::

14. 7 Mayıs 2010
  15. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım benim eşimde gitmek istemedi dedim demekki sen bir bebeğimiz olsun istemiosun ki bir fedakarlık yapmayı çok görüyosun dedim...sonra gitti utancak bişeyde yok...

16. 8 Mayıs 2010
  17. tuliny

tuliny hér$éy s@n@ d@iR .. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    eşler doktor konusunda ilk başta hassas oluyorlar..
    eşininde gidip sperm testi vermesi iyi olur..
    Allah çok aratmadan versin inş..

18. 9 Mayıs 2010
  19. merwisss

merwisss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    sağolun arkadaşlar çok teşekkür ederim