ben neden anne olamıyorum...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve TopukluAyakkabi tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : TopukluAyakkabi
  1. TopukluAyakkabi

TopukluAyakkabi Tuna-Öykü-Naz :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Çok üzgünüm çoook
    1 yıl bekledik,istemedik onu..olmaması için önlemler aldık..sonra şimdi zamanı dedik.3.denememizdi...çok istiyorduk..bu kez kesin olucak dedim..bildiğim herşeyi denedim..bugün yine hüsrana uğradım..banyo da öylece kalakaldım..çok hazırdım çok umutluydum ama olmadı yine..ve bu hüsranların devam etmesinden korkuyorum.ya anne olamazsam..ya onun kokusunu içime kadar çekmek yazılmamışsa bana..çok yakın dostumun bebeği oldu ve onunla gidermeye çalışıyorum bu acımı.. ama ben anne olmak istiyorum..
    lütfen allahım bana ve benim gibi isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar nasip et..bizi bu yüce duygudan mahrum bırakma..:Saruboceq:

2. 13 Ekim 2009
  3. ruzgaryagmur

ruzgaryagmur Ne güzel hayat Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Canım hiç öyle düşünme, karamsarlığa kaptırma kendini. inan bana bende bi dönem aynı duyguları yaşıyordum olmayacakmı, neden olmuyor diye kendi kendimi yiyordum. çünkü hiçbir problemimiz yoktu görünürde. ama işte Allahım ne zaman kararladıysa o zaman oluyormuş. mutlaka zamanı vardır sabırla bekle. hiç umutsuzluğa kapılma. bol bol dua et. seninde bebeğin gelecektir. dilerim tez zamanda sen ve dileyen isteyen herkes yavrularınıza kavuşursunuz..

4. 13 Ekim 2009
  5. TopukluAyakkabi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    teşekkür ederim güzel dileklerin için canım benim ama inan karamsarlığa kapılamamak elde değil.. he geçen gün eşimde bende umutsuzluğa kapılıyoruz..her adet oluşumda "ben bu ay da adet oldum" demekten sıkıldım artık eşime...hele ki onun o andaki yüzündeki ifadeyi görmek istemiyorum artık..:KK43:

6. 13 Ekim 2009
  7. Agresif

Agresif Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ınşallah Allahım isteyen herkese nasip eder.Sizede eder inşallah.
    En başta istemedik dedinizde arkadaşımı hatırladım oda ilk evlendi fiziğim bozulur felan filan dedi istemedi bebek.Şimdi 6 yıllık evli ve eşinin çocuğu olmuyormuş:KK43: ve şimdi çok üzülüyor.Ama tabi herkes bir değil.Çalıştığım yerde arkadaşım var aynı sizin gibiymiş,cocuk yapmaya karar vermişler ve 5 ay sonra hamile kalmış.Sizinde böyle bir durumunuz vardır belki sıkılmayın şimdiden.psikolojiniz bile etkiler durumunuzu.Bende evlencem ve hemen çocuk olmasını istemiyorum ama o arkadaşım geliyor aklıma hemen bu düşüncemden vazgeçiyorum.Umarım bebeğinize kısa zamanda kavuşursunuz
    :Saruboceq:

8. 13 Ekim 2009
  9. karacaeu

karacaeu ya kısmet,bekleyen Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rabbim"OL " derse herşey olur,üzelme,kendini karamsarlığa itme bazan öyle bir an gelirki bu günlerde yaşamak istersin bazan öyle olur ki bu günleri gülümseyerek hatırlarsın:teselli:

10. 13 Ekim 2009
  11. TopukluAyakkabi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım umarım sen evlendiğinde istediğin zaman bebğine kavuşursun..beklemek gerçekten çok yoruyor insanı...

12. 13 Ekim 2009
  13. TopukluAyakkabi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146

sabırla rabbimin ol demesini bekliyorum tatlım ama insan ister istemez umutsuzluğa kapılıyor.. eşimin yüzündeki o ifadeyi görmek istemiyorum artık...beni en çok kahreden omafoldumben

14. 13 Ekim 2009
  15. archimim

archimim KRALİÇE KIZIM ASYA'M Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    üzülme canım
    bende 3 sene korundum hatta korunurken 1 kere de hamile kaldım fakat düştü.
    ama 3 aydır denememize rağmen bende de tık yok.
    şimdi korunduğum 3 seneme yanıyorum. o kadar beklememeliydim ama kısmet işte
    kaderimizde ne varsa onu yaşayacağız.
    en iyisi çok fazla kafaya takmamak

16. 13 Ekim 2009
  17. TopukluAyakkabi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    her ay aynı heyecan..aynı hüsran..yoruldum ben.çok yoruldum..rabbim bizi meleklerimize bir an önce kavuştur.

18. 13 Ekim 2009
  19. TopukluAyakkabi

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım umarım sende en kısa sürede meleğine kavuşursun rabbim kimseye aratmasın..:Saruboceq: