Ben, neden herkes gibi normal deilim? :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve awa tarafından 31 Mart 2009 başlatılmıştır.

31 Mart 2009
    Konu Sahibi : awa
  1. awa

awa Herkez YaLan soyler Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaslar benım sorunum bana gore cok buyuk sıkıntılıyım bunalıyorum bazen delırcem falan sanıyorum neden boyle anlamadım durup duruken aklıma kotu seyler gelıyo ölucem gıbı hersey ıcıme basıyoo boguluyorum ılaclarla tesellı arıyorum evlıyım ve evlılık bana gore degılmıs dedım ınsanlar benı sevmıyo konusmalarımı bıle dınlemıyo senağlama hastayım bıle dedıgım de kocam dahıl kımse bana bakmıyo bazen krız gıbı uyusuyorum sıkıntı basıyo ve kusuyorum bayılcakmısım gıbı ve kımsenın umrunda olmuyo kocama sıkıntı bastı dedıgım de bıle bana bagırıp cagırıyo ne zorum varmıs da neden boyle dusunuyomusum fln bende pısman oluyorum yeterkı sussun dıe tmm yok bıseyım dıyorum gece olunca daha cok korku basıyo herseyden korkuyorum yaptıgım ılaclarda bana artık bır etkı yapmamaya basladı bazen neden bende normal ınsanlar gıbı hayatıma normal devam edemıyorum dıyorum bır arkadasım bıle yok dertlesecek gorumcem alt katta ve o bıle benımle ılgılenmıyo bısey desem ammann sende rahat ol dıo cok kolaymıs gıbı neyseee ıstee aslında erkeklerden cok cektım buzamana kadar kotu anılarım oldu onlar yuzunden esımle cınsel yasantım bıle berbat sogugum ve yanasmıyorum belkıde kocamda benden sogumustur :çok üzgünüm: yorumlarınız varsa beklıyorum yardım edersenız memnun olurum tşk ler sımdıden ınşlah aklımı oynatmam :nazar:

2. 31 Mart 2009
  3. yabangxuxlxuxm

yabangxuxlxuxm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım ilk başta şu karamsarlıktan kurtul..düşünme kötü şeyler kendine uğraşı bul..erkekler çabuk sıkılırlar sorunlardan..o yüzden pozitif olarak eşinin yanına git oda değişimi farkedecek ve herşey daha güzel olacak..ilaç kullanıp iyice vücudunu mahvedeceğine kendi kendine terapi yap bi nevi..

4. 31 Mart 2009
  5. Kalemdarbesi

Kalemdarbesi cαяρє Đίє&#3 Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Güzelim bende ara ara senin gibi düşünür dururum sözlüm için ama kullandığın ilaçlardan inanki bırak onları hiçbişeyin kalmıcak ve bunları artık kafanda takıntı haline getirmişsin bunlardan uzaklaşman için gece yatağa girdiğinde bunları aklına getirmemen ya da film izle yat o film hakkında birkaç gün düşün uyu ve böylece gecede artık aklına bişey gelmez sen yaşamana bak çevrendikilerin sana önem vermesini istiyosan ilk önce sen kendine önem verdiğini dışarıya belli et bence özellikle eşine dikkat çekici bişeyler yap anlasın eşinde bölece durum değişebilir diyorum bence...

6. 31 Mart 2009
  7. CORUMUNCADISI

CORUMUNCADISI 3 yavrum kuzumlarim Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    bende bazen ayni oluyorum, dua ederim, Allah'ahima siginirim, ona inancim olmazsa zaten ben simdiye cokdan timarhaneyi boylamistim, hic doktora gittin mi ?

8. 31 Mart 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.579
    Ödül Puanları:
    363
    İlaç kullanmaya başladığınıza göre,psikayartiste gidiyorsunuz..
    Demek ki faydası olmadı..:sm_confused:
    Bence doktorunuzu değiştirin..
    Geçmiş olsun:çok üzgünüm:

10. 31 Mart 2009
  11. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım ben sızın bedensen bır hastalıgınızın oldugunu düşünmüyorum..
    bu tamamen ruhsal..
    ınan bunları yaşayan tek sen degılsın..
    ve oncelıkle uzman bır doktora gıt..
    dertleşecegın kımse yoksa...
    buraya takıl
    bak bana ozeldende ulaşabılırsın.
    konuşuruz sen anlatırsın ben dınlerım.ben anlatırım sen dınlersın.
    sen bırde içine çok atmışsın.
    yanı herşeyı kendın çozmeye çalışmışsın.
    ama bu sorunlar evlenmeyle alakalı ise.
    evlılıge farklı bır pencereden bakabılırsın

12. 31 Mart 2009
  13. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Bir uzmandan yardım alın.Tek başınıxa çözemezsiniz bu durumu.Kimsenin de umrunda olmaz.Ettiğiniz sıkıntılar sizi dert sahibi eder sonra.Kimse için değil,kendiniz için bunu yapın.

14. 31 Mart 2009
  15. mina_melis

mina_melis Guest

canım anlattıkların sanki panik atak belirtileri gibi.bi uzmana başvursan..sanırım ev hanımısın.profilinde öyle yazıyo.işe falan girersen kendini dinlemekten vazgeçersin belki.oyalanacak bişeyler çıkar sana.belki evde durmaktan sıkılıyosundur bu kadar

16. 31 Mart 2009
  17. awa

awa Herkez YaLan soyler Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yaa okadar bunaldım kı pskolojım bozuk ama anlayanım yook bıde anlattıgım zaman dınlenmedıgımı dusununce daha kotu oluyorum gorumceme veya kocama anlatıyorum anlamadıklarını veya dınlemedıklerını hemen farkedıyoeum anlatırken dımı ama?? dıe soruyorum aa bakıyom cvp yook hala dınlıyomus gıbı yapıyolar ozaman hemen bı tenhaya cekılıp aglıyorum bunlar boyle oldukca ben asla duzelmem hersey bıtse kendımı kucumsenmıs degersız gıbı hıssetmem yetıyoo üzülmeme

18. 31 Mart 2009
  19. frezya_34

frezya_34 kimse vazgeçilmez değildr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben psikolojik olduğunu düşünüyorum ilaçlardan ziyade bi uzmandan yardım almalısın.. hem ortada hiç bişey yokken etrafındakilere boğuluyorum kötüyüm falan desen inandırıcı gelmiyebilir ne bileyim hastalık hastası bulabilirler seni
    bence bu ilaçlardan dolayıda eşine karşı soğuk olabilirsin..ilk olarak ilaçları bırakmanı tavsiye ederim insanın beynini uyuşturuyo bunlar resmen ikinci olarakda eşine yaklaşmanı öneririm en azından yakınlaşma sonucu huzur doğar evde o da seni bi nebze rahatlatır
    ama en önemlisi bi uzmana gözük panik atak gibi bişey olabilir sende yada bi deprsyon belirtisi olabilir bilemiyorum