ben nezaman anne olucam doktorum benimle ilgilenmedi ilgilenen dokt.ve hastane nerde

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve nursevgi tarafından 6 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

6 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : nursevgi
  1. nursevgi

nursevgi neseli ve sabırsız Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslar selam bugun annelik ozlemim daha cok arttı en onemlisi doktorlarım benimle neden ilgilenmedi kafama takıldı ilk iki denememi anatoliada yaptım ikisindede olmadı ama doktorum birinci denemeden sonra arastırmadan tedaviyi degistirmeden ikinciye gecti gene olmadı simdi benim sorunumu anlayacak ilgilenecek doktora ihtiyacım var sizce o doktor ve hastane nerde.kaydirigubbakcemile5

2. 6 Mayıs 2009
  3. Sera96

Sera96 benimdemeleğimvar Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım çok yardımcı olmak isterdim
    ama kelin ilacı olsa kendi başına sürermişşşş
    bende 1 tüp 1 dondurulmuş denedim olmadı
    yarın aynı doktorla 2. tüpe başlıyorum inşallah bu sefer ilk de ki hataları yapmayızzzzz
    birazda bizden kaynaklanıyor sanırım soru sormaya korkuyoruz yada öneride bulunmaya
    bu yüzdende şimdi daha bilinçli olarak gidiyorum doktoruma ve o sölemeden ben soruyorum ne yapmam gerektiğini hatta üstüne bastıra bastıra

4. 6 Mayıs 2009
  5. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canımselam............uzuldum bıtanem ...ama ılgılenmedı dıyosun sebep ne acaba........içine sınen bı merkez bulursun inş canım......ben doktorumdan memnunum herşeyı konuşabılıyorum bır kadın için doktor çok onemlı....inş herşey guzel olur bebişine kavuşursun

6. 6 Mayıs 2009
  7. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım cok tesekkurler sen nerde yaptınki tedavini benim doktorum ilgilenmedi ikinciyide orada yapmak istedim hic arastırmadı ilkindeki sorunlarla karsılasmamak icin bisi yapmadı hakkımızda hayırlısısüprizzzzz

8. 6 Mayıs 2009
  9. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    seracım ben cok arastırıp cok soru soran biriyim ozellikle doktoruma ama doktor ilgilenmedikten sora yapacak bisi kalmıyo hayatım mesela tum ilacların ne ise yarayacagını bile sorarım ikinciye gitmeden ozel olarak cebini aradım ilkindeki sorunla karsılasmamak icin tedaviyi degistirmeyecenmi dedim yok dedi bende sorun yok sanıyorum ikinci tedavinin sonunda yine herseyin kalitesiz oldugunu goruncerandevu alıp sordum yumurtalarımda bozukluk oldugunu soledi oda ısrarla sordum diye ve isisten gecmisti tedavi bitmis eve donucektik sora ogrendim bunu gelde dusunme simdi siz olsanız ne yaparsınıza.s

10. 6 Mayıs 2009
  11. ozge0666

ozge0666 bal kızlarım büyüyor. Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm arkadasım dr kımdı ben anatolıda yaptırıyorum ve cok memnunum hastaneden ve dr ne beklıosun dusuncelrın ne bunu aratısmalısn merkezlerde genellıkle aynı tedavı yonetemlerı uygulnır ama dedım ya canım kisiden kisiye gore degısıyor beklentıler umarım ALLAH gonlune gore verır

12. 6 Mayıs 2009
  13. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım çamlıca medıcana omer faruk beye gıdıyorum aklımdakılerı soran ve zaten çok araştıran bırıyım ..öle olunca doktor zaten cevaplıyoo...sende aklındakılerı sor gıdersen canım...aklına takılan bı şey olmasın..doktor onemlı.....kendıne ıyı bak

14. 6 Mayıs 2009
  15. serenanes

serenanes Herşeyimiz Doruk'ta Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadasim ben senin yerinde olsam baska merkezleri de arastiririm el muallim dogru soylemis doktor cok onemli .senin kalitesiz yumurtanla arka arkaya sadece ticari amacla yapmadiklari ne malum??? bazilari cok vicdansiz bile bile yapiyor sirf her seferinde para aliyılar diye... benim pek coguna guvenim yok zaten....

16. 6 Mayıs 2009
  17. YenidenDogdum

YenidenDogdum Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    bende benle ilgilenmediler sandım ama ilkinden hemen sonra genetik ve bi takım testler amerikaya gitti sonuclar fakslandı hepsi temiz çıktı çok şükür cuma başlıyorum 2. denemeye mustafa bahcecide gene ve yine

18. 7 Mayıs 2009
  19. nursevgi

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    evet yumurtalarım kalitesizdi 25 yumurta toplandı sadece 5tanesi olgundu yumurtalarımda sorun varmı diye surekli soruyodum doktoruma bunlar onemli degil kafana takma derdi hep ikincidede oyle olunca tartısarak sordum ve ikincide ogrendim malesef illede tartısarak sorduktan sora soyluyolarsa ordan ne bekleyebilirimkiyasakkelime