ben nezaman göreceğim çift çizgiyi :(

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve serefraz tarafından 7 Ekim 2009 başlatılmıştır.

7 Ekim 2009
    Konu Sahibi : serefraz
  1. serefraz

serefraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    " aaa daha bebek düşünmüyormusunuz , kafana takma, stres yapma "iyi niyetle kurulmuşda olsalar bu cümlelerden nefret ediyorum :jeyyar: 2 yıldır her ay test yapıyorum ve her ay tek çizgi..
    kızlar beni en iyi sizler anlarsınız..
    bu ay herzamankinden daha farklıymışım gibi geliyor göğüslerimde aşırı hasssiyet, ağzımda buruk bir tad ve kasıklarımda hafif batmalar var ama kafaya takamaktan vicudum reaksiyon vermişte olabilir umarım öyle değildir bende artık çift çizgi görmek istiyorum:Saruboceq:

2. 7 Ekim 2009
  3. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    inan ki seni anlıyorum.artık benimde psikolojim okdar bozuldu ki.ümitsizlikten çaresizlikten bıktım.herseyde bir hayır vardır diyorum ama yinede benim için en hayırlısının bebiş olduğunu düşünmekten kendimi alamıyorum..sende yıkma umutlarını ...yoksa benim gibi bebek için uğraşmayı bırakıp psikolojinle uğraşmaya başlarsın...düşünme hiçbirşey oluruna bırak bir bakmışşın hiç ummadığın bir anda seni buluvermiş o 2 çizgi...

4. 7 Ekim 2009
  5. serefraz

serefraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım inş. dediğin gibi ummadığım bir anda çıkagelir bebişim vee tabi senin bebişinde..
    işin en kötü yanı insanların beni anlayamaması "neden psikolojini bu kadar bozuyyorsun" diyorlar bi bebek görsem sevmeye çekinir oldum, "biri bebeğime nazar değiyor dese acaba banamı imada bulundu" diyorum..:KK43:

6. 7 Ekim 2009
  7. EU2

EU2 Guest

canım 2 yıldır çocuk olmamasının nedenini araştırdınız mı? uzun bi süre. 8 ay bebişimiz olmayınca eşimle bi daha doktora gittik eşimin değerlerinin fena düştüğünü gördük. aşılama falan diyo doktor acayip moralim bozuldu bebiş hevesim kaçtı. 8 ay boyunca hiç bir şeye konsantre olamadım. hayatım düzensizleşti. şimdi bebişim olursa bakamayacam gibime gelmeye başladı ya. artık ovulasyon testi kullanmaya karar verdim kendimi hiç yıpratmıyorum. üstelik çift çizgiyi de görüyorum sırnaşık şey tavsiye ederim valla stresini alıyoooo götürüyooo akannehir

8. 7 Ekim 2009
  9. serefraz

serefraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    tabi araştırdık canım eşimin sperm sayısında ve haretliliğinde sorun vardı bende ise polikistik over...
    hemen tedaviye başladık benim tedavimde modern tıp etkili oldu şu anda yumurtalıklarım normal çalışıyor çok şükür. eşimin tedavisinde ise alternatif tıptan yararlandık (keçiboynuuzu kürü) ve şu anda onun değerleride normal.. doktorumuz bir ay normal yolla deneyelim olmazsa bidahaki ay aşılama yaparız dedi beklemedeyiz inş. aşılamya gerek kalmazopuyorumnanaktan

10. 7 Ekim 2009
  11. EU2

EU2 Guest

inşallah canım başka bi şeye gerek olmazs doğal yoldan hamiş olursun. 2 yıl hiç azımsanıcak bi zaman değil. Allah bebişine tez zamanda kavuştursun :eek:

12. 7 Ekim 2009
  13. serefraz

serefraz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aminnnn canımmm inş. sende en kısa sürede meleğine kavuşursuna.s.

14. 8 Ekim 2009
  15. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim hiç bozma moralini bak ne güzel eşinde de sende de var olan küçük problemleri halletmişsiniz bence işin zor kısmını halletmişsiniz bu iki yılın içinde yani bir yol katetmişsiniz bence hiç kafana takma doktor doğal yoldan deneyin dediyse bence şuan hazır sorun yokken 4-5 ay daha dene çünkü aşılamada da olmıca varsa olmaz ama Allah verecekse sorun yoksa eğer doğal yolla verir
    canım ben de 2 yılldır uğraşıyorum bizde de sebepsiz infertilite.napalım Rabbim ne zaman isterse verir ya da vermez.Ben de senin gibi darlandım bunalıma girdim, 5 ay önce madem sebepsiz olmuyo hızlandıralım dedik doktor daha deneyin dediyse de yine de aşılama yaptırdık olmadı tabi ... yani vakti varmış bunu anladım tutmayınca.zamanla anlıyo insan vakti geldiyse olur ...
    sende sıkma hayatım canını calışmaya devam:roflol:
    Rabbim herşeyin hayırlısını versin :Saruboceq:

16. 8 Ekim 2009
  17. merseray

merseray Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    aa bu başlık da ne:1shok:
    biri yüreğimin sesini mi duydudelikafaduldendelikafadulden
    selam kızlar aynı duygular içerisindeyiz ben sebepsiz inferitliteyin 2,5 senedir olmuyor, yumurta takipleri , klomen tedavisi, rahim filmi ve 2 negatif aşılama.. herşeyimiz normal ama bebek yok şimdi kendi haline bıraktık uzun bir süre hastane görmeki dr a gitmek, muayeneler, iğneler, haplar, acılar, ağrılar ve kanamalar görmek istemiyorum artık, yaza kadar bekleyip tüp bebek deneyeceğim, öyle 7-8 ay bekleyip de buhrana düşen arkadaşlarım beterin beteri var her zaman üzülmeyin inanıyorum Allah bizim için başka planlar yapıyor ve bir gün nasip edecek:Saruboceq:
    bu arada yarın regl günüm :jeyyar: inşallah olmam

18. 8 Ekim 2009
  19. anjelic

anjelic miyav Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar bozmayın moralinizi, inanın bir yerimizi de yırtsak zamanı gelmemişse olmuyor, ben de 2 yıl bekledim, her türlü tahlil, test yok eşimde de ben de sorun yok, sebepsiz infertilite, bu süreçte kaç defa ilaçla takip ve aşılama oldum ama tutmadı, yeter artık tüp bebek yapıcam dediğim ayda bir baktık hamileyim ama maalesef 13 haftalıkken kaybetti yani demem o ki vakti zamanı meselesi, psikolojimiz kaldırmıyor o ayrı ama tevekkülden başka çare yok :KK43: