Ben ona bu kadar çok değer vermişken,o acımısazca bitti dedi...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve prenses2009 tarafından 27 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

27 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : prenses2009
  1. prenses2009

prenses2009 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar merhaba canım çok sıkkın...
    Erkek arkadaşım yeni askerden geldi,askerliğini yaptığı sürece onu bekledim,bu arada bütün sıkıntılarına çare oldum elimden geldiğince,askerden yanıma geldi görüştük,burdan memleketine gitti ve beni aramadı uzun zaman,en son dayanamadım evini aradım,annesi açtı telefonu uzun uzun konuştuk,benden haberlerinin olmadığını,oğullarının işe başlayamadığı için bunalımda olduğunu vsss anlattı,daha sonra kendisiyle sonra babasıyla konuştum,ailesi ona beni sorduğunda ciddi düşünüyorum demiş,bunu bana söylediler; oğlumuzun işi gücü yok,en kısa zamanda bir yere yerleşecek,burada anlatamadığım bir takım sorunlarını da biliyorsun dediler,sen ne diyorsun kızım dediler,bende her şeye rağmen seviyorum dedim,tamam dedim,ilerleyen günlerde kafama takılan bir takım soruları kendisine sorduğumda,sinirlendi,sürekli bunlarımı soracaksın bana dedi,sana güvenim yok dedi,bu iş böyle yürümez bitti dedi....ben çok üzüldüm,ben onun o kadar sorununa rağmen güvenimi kaybetmemişken,sadece sorularıma cevap ararken,onu öğrendiğim gerçeklere rağmen sevmeye devam etmişken o bitti dedi,şu anda ne yapacağımı bilmiyorum,canım çok sıkkın,böyle bir tepkiyi haketmediğimi düşünüyorum,ağladım ama halen ağlamak istiyorum,kötüyüm....senağlama

2. 27 Mayıs 2009
  3. prenses2009

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar yardım lütfenn...

4. 27 Mayıs 2009
  5. lonely_33

lonely_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kriz hepimizi vurmus durumda ama bunun faturasını sana kesmek zorunda degil.hepimiz üzülüyoruz binlerce kişi işinden cıkarılıyo o zaman onlarda eslerini bosasın neymiş bunalımdaymıs.bosver güzelim o bahane aramıs bence.arayıp sorma bence dönerse düşünürsün ama sen üzerine gitme.bos yerede kendini üzme

6. 27 Mayıs 2009
  7. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.159
    Ödül Puanları:
    488

bitirmek için iyi bahane göstermiş

8. 27 Mayıs 2009
  9. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

yaptığın fedakarlıklara rağmen senin hiç bi suçun yokken senden ayrılması ne kadar saçma...senin başka bi yanlışın olmadıysa eğer ....

bence o bunalıma girmiş annesinin dediği gibi....belkide sana istediğin hayatı veremiyeceğini düşünüyor....ama böyle yapmasıda gereksiz...birlikte elele verekerek sevginizle aşabilirdiniz sorunları....üzüldüm....bence detaylı konuş onunla....eğer böyle bir sorunu varsa onun yanında olacağını belirt...yok hala ısrarlıysa onun değil gururunun peşinden git....

10. 27 Mayıs 2009
  11. vuslat06

vuslat06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence bu kadar üstüne düşme bırak arama bi daha, ararsa o ararsın kendini bu kadar üzme..

12. 27 Mayıs 2009
  13. Ozel_Arama

Ozel_Arama Guest

hangi gerçekleri öğrendin ki cnm

14. 27 Mayıs 2009
  15. prenses2009

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Benim onu anlayışlı davranmaktan ve destek olmaktan başka bir şeyim olmadı,benden önce kızlarla çok muhabbeti olduğu için halen ev telefonlarını birçok kız arıyormuş,annesi söyledi bunu bana,benimde kafama takıldı bunlar ne dedim,oda geçmişte kaldı dedi,ben evlendikten sonra bunlarla karşılaşacakmıyım dedim,oda bekle gör dedi,bende o zaman görmüşüm ne anlamı var dedim,sen bana güvenmiyorsun deyip bitti dedi...

16. 27 Mayıs 2009
  17. kk_bayansu

kk_bayansu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    kesin bitti mi şimdi...CADIARZU
    belki de barışırsıznz canım bu kadar üzülme:teselli:
    zamana bırak diyorum sana ve bir tavsiye benden sana

BİR İNSAN GİTMEK İSTİYORSA BIRAK GİTSİN...DÖNERSE ZATEN SENİNDİR,EĞER DÖNMEZSE ZATEN HİÇ SENİN OLMAMIŞTIR:nazar:

18. 27 Mayıs 2009
  19. MaViPaTiKLeR

MaViPaTiKLeR Guest

o zaman hiç üsteleme canım....ne kdar saçma bi sebebten bitirmiş...:mymeka: bunları sormak en doğal hakkın senin...ne yani bunları soramıycaksan konuşamıycaksan ne anlamı var birlikte olmanın...hiç üzme kendini...bencede bahane uydurmuş bitirmek için...