Ben Saçlarımı Gürleştirmek İstiyorum

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve pubikanne tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

23 Eylül 2010
    Konu Sahibi : pubikanne
  1. pubikanne

pubikanne Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    113
    Arkadaşlar kaç senedir burda tarif okumaktan bıktım herkes başka bi tarif veriyor..lütfen saçları ince telli ve az olup bizzat deneyip sonuç alan saçlarım gürleşti fön çektiğimde kedi tüyü gibi kalmayan diyen varmı bana bi tarif versin bıkmadan usanmadan uygulayacam..Sıkıldım artık ya bana yapan biri özellikle faydasını gören biri yazsın çok önemli yakında düğünüm olacak acil lazımm:gitme::ecrin_mafoldumben

2. 23 Eylül 2010
  3. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    ah canım aynı dertten yakınıyoruz sanırım herkez sarımsaklı şampuan diyor tatlım denedin mi bilmiyorum kış gelsin bende deneyeceğim ben bir ara şampuana evigen bemix bepanten kırmıştım işe yaradı gibiydi ama o dönem çok döküldü anlamadım şimdi yine kıracağım şampuana ampülleri

4. 23 Eylül 2010
  5. pubikanne

pubikanne Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    113
    ben bi şey istiyorum bana çıkıp birisi diyecek ki ben işte şunu şunu denedim bunların faydasını gördüm saçlarım gürleşti çoğaldı işte her neyse...bunların diyecek birisi yok mu bundan duydum şurdan okudum tarifleri istemiyorum açıkçası..:KK43:

6. 1 Ekim 2010
  7. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aslında vardır mutlaka biri ama nerde o cesaretli...

8. 1 Ekim 2010
  9. aysima64

aysima64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.365
    Ödül Puanları:
    188
    mrb kızlarr ben daha öncede yazmıştm çörek otu yağıyla dökülmem durdu diye..elacm sen özeldn msj atmışsn ama malesef ben cvp yazamıorum.özelden msj atmak için forumda elli msj yazmak gerekiyormuş .kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3...daha öncede yazdığım gibi benim saçım inanılmaz gürdü hatta önlem amaçlı bioxin şampuan kullandığımda ev arkadaşlarım alay etmişlerdi maymuna döneceksn diye :KK1::KK1:bi süre sonra saçımda sınav stresinden inanılmaz derecede dökülmeye başaladı ki size tarif edemem saçım resmen kalmadı desem yeridir.bir buçuk aydır çörek otu yağıyla masaj yapıorum şu anki durum çok çok güzel çok şükürr..yalnız ben bunun yanında hergün çörek otu tükeriorum.sadece dıştan bakım yetmior.birde hergün sarımsağı minik minik kesip yutuorum koku olmuyor.bu üçüne sabırla devam ettim hangisi işe yarıor bilmiorum ama dökülmem durdu resmen banyo yapmaktan korkarken şimdi banyoda 15-20 tel dökülen açlarımı görüp mutlu oluyorm Allaha çok şükür memnunum.yanlız lütfen denerken herkeste aynı etkiyi yapmayacağını düşünerek başlayın hayal kırıklığı olmasın..ama sarımsağı mutlaka yapın..kolay gelsn..

10. 2 Ekim 2010
  11. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aysimacım çörekotu yağını kimden duydun ben ilk defa duydum saç dökülmesini kestiğini..ama senin adına çok sevindim darısı bizim başımıza inşallahh

12. 2 Ekim 2010
  13. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi googldan bir araştırayım dedim çörek otu yağını ve çok şaşırdım
    Çörek otu yağı saç dökülmesi ve kepeğe karşı yararlıdır. Saç diplerine friksiyon yapılır.

Toksinlerden temizler.

Egzama için yararlıdır.

Deri sorunlarında mikrop öldürücü etkinliği çörekotu yağının faydaları arasındadır.

bende egzama var deri sorunlarına iyi geliyormuş pazartesi ilk işim çörek otu yağı almak olacak inşlahha banada olumlu etki eder..teşekkür ederim aysima64

14. 3 Ekim 2010
  15. aysima64

aysima64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.365
    Ödül Puanları:
    188
    elacım inşallah işine yarar..çörekotu yağı haklısın saç için fazla duyulmamış ama ben baya araştırma yaptıktan sonra denedim ve sonuç aldım..ilk bir iki hafta pek etkili değildi ama şuan inan süper durumda saçlarım parlaması bir tarafa benm için önemli olan saçlarımın dökülmemsiydi ve şuan çok memnunum..senin saçına da etki eder umarım bende çok işe yaradı gerçekten..yalnız aman dikkat et çörek otunun hakikisi çok fazla bulunmuyor.kaliteli al sana tavsiyem..birde bunu bir bardak suyun içine bir çay kaşığı damlatıp iç çok faydasını görürürsün Allahn izniyle...birde polene bak istersen oda hem vücuda hemde saça inanılmaz faydalı.. sositosositosositososito kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2

16. 3 Ekim 2010
  17. ela.

ela. Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım teşekkür ederim aldım bile yağımı inşallah daha çok dökmez.yağlar pek yaramıyor saçıma ama..
    arıca buldum marka mecidefendi yoktu ama kokusu çok güzel ...tavsiyelerin için teşekkür ederim
    ilk yaptığında saçını çok döktü mü merak ettiğim soru bu?

18. 3 Ekim 2010
  19. aysima64

aysima64 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.365
    Ödül Puanları:
    188
    evet canım ilk yaptığımda baya döktü hatta ilk bir hafta anormal döküldü sonra giderek azaldı.şimdi ise banyo sırasında ve banyo sonrasında taradıktan sonra 20 tel dökülüyor anca... ben dökülmeye başladığında ilk doktora gittim çeşitli şampuanlar losyonlar ne varsa denedim..yağlardan hemen hemen birçoğunuda denedim çaylar,otlar,hatta sarımsak sürdüm saçıma ama hiç bu kadar olumlu sonuç almadım..inş sende işe yarar ama sadece dıştan bakım tek başına yararlı olmayabiliyor bunu göz ardı etme sakın..içtende vitamin,sarımsak yada çörekotunu mutlaka tüket.kolay gelsin..