ben salağım herhalde!!

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve turuncukelebek tarafından 11 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : turuncukelebek
  1. turuncukelebek

turuncukelebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar duurm şu,arkadaşımla bir dizi izliyoruz ve bend eonun izlemediği bölümler vardı bende flaşh belleğime yükleyip arkadaşıma verdim neys ealdı ertesi gün görüştük dedim flaşıhımı getirdin mi unuttum dedi ama unuttum ertesi gün msj attı flaşhın bend ekalabilir mi diye staj yapıyo ve onun flaşhı başka yerd ekaldı hem zaten onunki çok küçüktü neyse ben normalde her konuda emirvaki yapılmasından nefret ederim ama bu durumda ne deyim benimde flşahla bi işim olmadığını biliyor bu arkadaşım ve güvendiğim içind everdim 1hafta sonra stajı bitti baktım onun veceği yok gibi ben dedim şu yeni bölümleri bana getirsene diye ertesi gün getirdi eve geldim açtım çıkardım flaşh bi garip olmuş benimki biraz asortik bi şeydi açılıp kapanması falan havalıydı ama tüm havası sönmüş bile giren kısmı yamulmuş başıma ağrılar girdi yani ben malıma düşkünümdür açıkcası vermek istemem almakta istemem kimsenin bi şeyini ama alınca çok ii kullanırım verinced eöyle çok ii kullanılmasını isterim neyse işte bana msj attı falan ben soğuk konuşuyorum sorsam mı sormasam mı bilemedim de ama içim içimi yiyo salak sanıyo beni diye daha da sinirleniyorum flaşhı hiç düşürmüş olabilir miisn acaba diye sordum hayır noldu dedi bend eönemli değil dedim sorduğuna göre va rbişey söyle rmiisn noldu sorun ne dedi bende anlattım ben düşürdüm herahld efalan yazdım iğneliyorumda o da benim suçum ben yapmışımdır getir yaptırıyım falan dedi bende kestirip attım çok sinir bozucu yaa napmalıyım sizce

2. 11 Ağustos 2010
  3. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar saçma bir konu olduğunun farkında mısın altı üstü bir flaş, kaybolsa bile nolurki, yasın küçük galiba, böyle giderse bu haytta sen çoook üzülürsün

4. 11 Ağustos 2010
  5. turuncukelebek

turuncukelebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    konuyu idrak edememişsiniz sanırım ayrıca o flaşh benim için önemli de benim için !!alt üstü bir flaşh durumu yok yani..benim sinirlendiğim nokta arkadaşımın onu bozup hiç bir şey yokmuş gibi davranması beni salak yerine koyması anlamıcağımı düşünmesi sanırım yeterli olmuştur

6. 11 Ağustos 2010
  7. Feronia

Feronia İyi ki varsın :) ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    78
    Çok abartmışsın.
    Ne yapıcam diye soruyorsun da ne yapabilirsin madem her şeyin çok kıymetli verme bir daha bir şeyini olsun bitsin bu çözüm aklına gelmedi sanırım...

8. 12 Ağustos 2010
  9. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.616
    Ödül Puanları:
    238
  10. 12 Ağustos 2010
  11. MakeUp

MakeUp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kac para kı bu flas h aynısını alsan degemz ıkı kurusluk mal ıcın arkadasını uzmeye ıstemıs vermemısın oda ole ısını gormus alla allaa

12. 12 Ağustos 2010
  13. YeniHayat

YeniHayat Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi idrak ettim üzgünüm ama hala saçma

14. 12 Ağustos 2010
  15. kardelen1

kardelen1 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    senin tek derdin bu mu yani ne derdi olanlar var ya çok saçma bi konu evet bence çok salaksın böyle bi durumu dert ediyosun

16. 12 Ağustos 2010
  17. MuzipRakkase

MuzipRakkase Üyelkiptali istiyrm olmuo Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Atalarımız mal canın yongası demiş ama aynı zamanda mala gelsin cana gelmesin demiş, umarım teselli olur [delikafadulden/COLOR]

18. 12 Ağustos 2010
  19. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Havalı flash nasıl oluyor çözemedim,havalı açılıp kapanması nasıl yani..?

Ben de 3 tane var boş boş duruyor çekmece de üçünü de gönderebilirim..

İkisi deli gibi havalı,kapağını çıkarttığında "selam sahip " falan diyor :KK3:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.