Ben şimdi hamilemiyim kafam çok karıştı.....

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve milkshake tarafından 1 Aralık 2008 başlatılmıştır.

1 Aralık 2008
    Konu Sahibi : milkshake
  1. milkshake

milkshake Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    biliyorsunuz geçen sene dış gebelik geçirmiştim... tüplerimden biri tıkalıydı ve 2 aydır klomen tedavisi görüyordum ve bu ay büyükce bir yumurtam olmuştu dr. kiste dönüşebilir beklicez kendiliğinden çatlamasını dedi eğer çatlarsa.........

26.gün dr. muayene etti kist olmamış yumurtan çatlamış dedi ve bana progestan testi yaptı 40 çıktı bana büyük bir ihtimalle hamilesin ama kesin birşey söyleyemiyorum görmeden ve adet günün geçmeden dedi.....

neyse kızlar fazla uzatmıyorum bugün adetimin 28. günü ve ben az önce idrar testi yaptım daha ilerlerken çizgi çıkmaya başladı ve gayet net ilk çizgi kadar koyu değil ama görünecek kadar belirğin epeyce..........çok heyecanlandım ben şimdi hamilemiyim yoksa test falan bozukmudur yine hayal kırıklığına uğramak istemiyorum çok korkuyorum fikir verin nolursenağlamasenağlamasenağlama

2. 1 Aralık 2008
  3. BTRKLC

BTRKLC μηδέν άγα& Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım git bir laboratuarda ya kan ya idrar testi yaptır.kesin öğrenirsin.a.s.

4. 1 Aralık 2008
  5. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bence hamilesin progesteron degerin çok yüksek bide idrar testinde 2,çizgi görmüşün hayırlısı olur inşallah BİRDE BENCE DR ARA VEYE KAN TAHLİLİ YAPTIR

6. 1 Aralık 2008
  7. zelixsx82

zelixsx82 RABBİME SONSUZ ŞÜKÜRLER.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım inşallah hamilesin ama ikinci çizgi çıkmış işte demekki hamilesin...

8. 1 Aralık 2008
  9. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canlarım benim çok güzel diyorsunuzda burda özel hastane yok devlet hastaneleri var ondada randevu almak zor birde bütün günün hastanede geçiyor kan veriyorsun öğlen sonu tekrar gidiyorsun vs. bayram üstü işlerim çok yoğun işten izin alamıyorum çok göze batıyor artık.... benim gittiğim dr. ilçe dışında özel hastanede şimdi orayada gidemem izin alıp ortada kaldım ne yapıcağımı bilmiyorum acaba testi tekrarlasam mı ya test yanılıyorsa.....

10. 1 Aralık 2008
  11. Sersoy

Sersoy www.ebruhane.blogcu.com Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım tebrik ederim hamilesin.. ikinci çizgi çıkıyorsa hamilelik var demektir yanılma olmaz tabi test bozuk değilse. gözun aydın

12. 1 Aralık 2008
  13. osmak

osmak Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bence yarın birdaha yap bayramdan sonrada kan tahlili yaptır ama mutlaka dr ara

14. 1 Aralık 2008
  15. blue_eye

blue_eye Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence hamişsin tatlım hayırlı olsun:teytey::teytey::teytey:
    senin durumunu hatırlıyorum ilk okuduğumdada hamile kalacağını tahmin etmiştim...

16. 1 Aralık 2008
  17. hamura

hamura Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm cnm....bencede hamılesın yanı 2 cızgı sılık cıktıgı zaman bıle hamıle oldugunu gosterıyo kı senınkı koyumus gene tebrık ederım bugun benımde adetıme 1 gun gectı ne test yaptırdım ne kan testı korkuyorum ınsallah bende senın gıbı hamıle kalırım allah saglıklı bı hamılelık ve cocuk nasıp etsın ınsallahhhhhhh

18. 1 Aralık 2008
  19. milkshake

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar çok teşekkür ederim beklemekten başka yapacak birşeyim yok sanırım inşallah vardır daha fazla bekletmez beni...........

birde biliyormusunuz ben geçen sene 4 aralıkta ameliyat olmuştum bebeğim ozaman alınmıştı şimdi ise adet tarihim yine 4 aralık inşallah bu sefer vardır rabbim geçen sene aldı belki bu sene aynı zamanda verecek herşeyin hayırlısı bakalım birazdan testi yine tekrarlayacağım inşallah 2. çizgi yine çıkar......