ben unutmaya calısırken aklım yıne karıştı

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve destinaber tarafından 9 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    9 Eylül 2008
    Konu Sahibi : destinaber
  1. destinaber

destinaber Guest

arkadaslar...bılıyorsunuz sevgılımı unutmaya calısıyorum..hoş unutamıyorum ama
    neyse
    2 saat once telefonum caldı..yabancı numara acmadım..10 yada 15 dakıka sonra yıne aynı numara ve 3. caldıgında telefonumu actım..
    arayan ayrıldıgım sevgılımdı 2 ay oldu ve ılk kez sesını duydum şok oldum..
    nasılsın dedı ıyıyım dedım..
    yenı numara aldım..eger aramak konusmak ıstersen arayabılırsın kaydet dedı..
    neden sessız kaldın dedı..ne yapıyım konusamadım gozlerım doldu...

benı gecen hafta markette alısverıs yaparken gormuş yanıma gelıp konuşmak ıstemış ama cekınmıs
    eskı yasadıgımız gunler gelmıs aklına ve pısman olmus bazı durumlardan..
    ama olması gereken buymus ayrılık olması gereklıymıs..
    keske olmasaymış...gordugunden berı telefonu acıp acmama arası gelgıt yasamıs
    ne zaman ıstersem arayıp konusabılırmışim..cıkıp bır yerlerde sohbette edebılırmısız..
    dedı..

bende tesekkur ederım dedım..ıyı geceler dedık ve kapattık..
    bende gordum markette mutluydu onu oyle gorunce sevındım ama bır yabancı gıbı selam bıle veremedım ama bır haftadırda rahattım

sımdı aklımı karıstırdı neden aradı...acaba benımı denedı..cıkalım tekrar demek ıcınmı aradı, sevgısı bıtmemısmı,o zaman neden ayrılık olmalıydı dedı,
    ben onu aramalıyımmı..1 ay olmuş hattı alalı neden o zaman aramadıda sımdı aradı,
    YA NE YAPMAYA CALISTI BEN UNUTMAYA CALISIRKEN NEDEN AKLIMI KARISTIRDI
    yoksa gercekten ıyı nıyetıyle arayıp sormak ıstedıde benmı abartıyorum
    oooof ya oooooooooffffff
    arkadaslar bır akıl verın ne yapmaya calıstı sevgılım????????

2. 9 Eylül 2008
  3. zelixsx06

zelixsx06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    işte canım zaten kendi cevabını kendin vermişsin sadece aklını karıştırmak istemiş çogu erkek yapar bunu ayrılıktan bir süre sonra muhakkak bi bahane ile ararlar keşkelerle dolu bir sürü şey zırvalayıp kapatırlar tek amaçları akıl karıştırmak ve kendilerini unutturmamaya çalışmak sen sakın arama ilgilenme hatta telefonlarınıda açma sırf kendi egolarını tatmin etmek için yapıyor bunu senin ne hissettigini düşünmeden sakın fırsat verme:teselli:

4. 9 Eylül 2008
  5. melisim

melisim Bebişini bekliyor Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence seni merak etti.ayrıldığınızda beri nasıl hissettiğini,onu unutup unutmadığını hala sevip sevmediğini öğrenmek istyo bence.

6. 9 Eylül 2008
  7. charming

charming Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Madem unutmak istiyorsunuz telefonlarını açmayacaksınız,onunla ilgili size karşı olan sevgi,ilgi...vs. her neyse muhakemesini yapmayacaksınız.
    Önceki konularınızı hatırlıyorum.
    Doğumgünü mesajı yollayıp yollamamaktan falan bahsetmiştiniz.
    Zaten bu şekilde kararsız tavrınızla unutacağınız varsa bile unutamazsınız.
    Neyse;
    Siz bilirsiniz.

8. 9 Eylül 2008
  9. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    kendini onun yerini koy
    aynı davranışı sen ne için yapardın
    onunki de üç aşağı beş yukarı senin sebebinle aynı olacaktır
    komplike bi plan değil.o kadar üzerinde durma
    belki bi anlık zaaftır
    ve aramayıp neler olacağını gör.o zaman niyetini anlarsın

10. 9 Eylül 2008
  11. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    sana da yazdığım gibi neden ayrıldığınızı bilmediğim için yüzeysel yorum yapıyorum şu anda.

aramasının iki nedeni olabilir: biri arkadaşların da dediği gibi kendini unutturmamak ya da özlediği için merak ettiği için, bunun senin kafanı karıştıracağını düşünmeden erkek bencilliğiyle hareket etmiş olabilir ya da senden yüz bulsaydı belki de tekrar beraber olmayı teklif edecekti.kafamçokkarıştı

12. 9 Eylül 2008
  13. destinaber

destinaber Guest

evet unutmak ıstıyorum ama zamanada bıraktım
    bu hafta cok rahattım,eskısı kadar kafama takmıyordum
    telefon numarasını bılmeden actım tam 3 kere yabancı bır nodan aradı bu kım benı rahatsız eden dıye actım zaten oda yenı hat almıs konumda yazdım
    dogum gunu mesajı daha yenı ayrılmıstık ve sızlerın fıkrını almak ıcın actım konuyu
    ınsan sevıyor ve severek ayrılıyorsa kabullenmesı ve alısması bıraz zor oluyor
    tesekkurler yorumun ıcın sevgıyle kal

14. 9 Eylül 2008
  15. destinaber

destinaber Guest

asla yuz verme yada umut verme gıbı bırsey soz konusu bıle olmaz canım
    o konustu ben dınledım hatta neden sessız kaldın dedı bır kac kez
    sadece bunu neden yaptı anlamıyorum
    ya bu erkekler ne karmasık ınsanlar

16. 9 Eylül 2008
  17. yorgun savaxsxçxix

yorgun savaxsxçxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    o kadar eminsen, hiç umut yoksa, aklını karıştırmasına izin verme. bana eski eşim bu şekilde davranmıştı. Aradan haftalar- aylar geçiyor; özlediğinde, merak ettiğinde hemen telefon ediyordu. Ben de ona açık ve net bir şekilde; ne kadar bencil olduğunu, tam kendi hayatımı, kafamdaki düşünceleri düzene koyup mutlu olmaya çalışırken beni arayarak kendi merakını giderdiğini ve beni tekrar o kötü anılarla başbaşa bıraktığını, bunun bana üzüntü verdiğini hiç mi düşünmediğini söylemiştim.

ama yakın tarihteki ayrılığımda(detayları biliyorsun zaten) ayrılalım demek bile o kadar ağır gelmiş ve ertesi günden itibaren karşılıklı olarak sevgimizi hatırlatmıştık birbirimize. Çünkü ikimizin de isteği tekrar el ele olmaktı. O yüzden ikimiz de birbirimize yardımcı olduk. Telefonda, yüz yüze, maillerde hep yumuşak, yakın davrandık birbirimize umutlarımızı öldürmemek için.

İki örnek, yaşanmış, bizzat benim yaşadıklarımdan. a.s.

18. 9 Eylül 2008
  19. yexsxil erik

yexsxil erik Kamille Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    nasil oldugunu ögrenmek icin arayip merakini gidermis.. ayrilik kararindan eminsen kafani karistirmasina kesinlik izi n verme..
    severek ayrilmak zor bilirim,bu durumda insan duygularina yenik düsüyor cogu zaman..
    ama karsi tarafla bir sekilde iletisim halinde oldukca unutmak zor hatta imkansiz gibi.. :1no2:
    :

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.