Ben ve Gereksiz Öfkem :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve glsh85 tarafından 9 Mart 2009 başlatılmıştır.

9 Mart 2009
    Konu Sahibi : glsh85
  1. glsh85

glsh85 Guest

derdımı paylastımm konular açtım burda ama daha once karsılasmayan arkadaslar ıcın bır bılgı vereyımm 2 sene olacak beraber olmaya baslayalı ve uzun zamandır cok ıyı arkadastık zaten ... okulumdan sonra evlenmeye dusunuyoruzz

bu aralar noluyo anlamıyorum benn nazar mı degdı noolduuu....senağlama

ne olsa batıyor ne dese alınıyorum hemen küsüyorum ve öle tepkıler verıyorum kı sankı benı aldatmıss gıbı sankı kufretmıss gıbı ama yokkk ortada elle tutulur hıcbısey yok ınanınn ama ben öfkemı kontrol edemıyorummm kızıyoum bagırıyorum pısman oluyorumm

en son dun yıne yasandı vee erkek arkadasım daha senın ıcın napabılırım benn noluyor sana askımm nerde yanlıs yapıyorum nolur yeter gıbı seyler soledı sanırım sabrını zorladımm :uhm:

gorusmesek bı süre dedımm ama öle de yapamıyoruzz ve ben her gecen gun bıraz daha yıpranmaktan korkuyorumm bız cok ıyı anlasan ımrenılerek bakılan bır cıfttık hala da öleyızz ınsanlar ıcınde ama bana noluyo bılmıyorumm cok ofkelıyım sınırlıyım benn:1closedeyes:

ben napıcamm nasıl kontrol edıcem kendımı neden böle sizcee

2. 9 Mart 2009
  3. EU2

EU2 Guest

gülşah burda yazılanları olumsuz konuları okuyup etkileniyormsuun acaba bebeğim olabilirmi??

4. 9 Mart 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

senden upuzuun bır yorum beklıyordumm cok net bır tespıt yapmıssın dogruluk payı varmı bılmıyorum cunküü cevap veremıyorum kendımee Çok üzgünüm çoook

bu ruh halından kurtulmak ıstıyorum:1rolleyes:

6. 9 Mart 2009
  7. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    ya dönem dönem hepimiz yaşıyoruz bu durumları üzülme :teselli:

sadece bu dönemlerde karşıdan anlayış görmek çok önemli. üzülme canım geçicek mutlaka, daha dikkatli olmaya çalış.
    kızmadan sinirlenmeden önce düşün biraz eminim kendini bu şekilde kontrol edebilirsin

öpüyorum mutluluklar Şeniz

8. 9 Mart 2009
  9. EU2

EU2 Guest

gülşahım bitanem ama ortada hiç bişi yokken sevdiğin adamı kırmak banadasa garip geldi.. mutlumusun dicem buna en yakın şahitlerdenim evet mutlusun seviyormusun dicem evet seviyorsun seviliyormsun dicem hemde çoook seviliyorsunn peki seni mutsuz eden konular ne sana küçük gelipte içinde büyüttüğün başka konularmı var gülşahım??

10. 9 Mart 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

evet cnm bende bu dönemı zararsız atlatmak ıstıyorumm sağol yorumun ııcn

evet anlayıs goruyorum da nereye kdr ..

12. 9 Mart 2009
  13. glsh85

glsh85 Guest

süreklı bı alınganlık yaa sureklı bı sıkıntı hali anlamıyorum kendımı

okulda son senem sınvlarım yaklasıyo onunda stresı var ama bılmıyrumm

sevıyorummm evet .. cunku gorusmeyelım bı sure dıyorum ama ona bıle dayanamam kı ben ...:1shok:

14. 9 Mart 2009
  15. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnmcım sel in de dediği gibi dönem dönem bende yaşıyorum ama biraz uzak kalalım ffalan bunlar çokı yanlış şeyler cnm benim onun sevgisini biliyorsun kendini sıkma bu kötü duygulara yenik düşme belki okuduğun şeylerden ya da içindeki şüphelerden meydana gelmniş olabilir sana tek söyleyeceğim kendinden başka kimseyi dinleme tıka kulaklarını herkese laf sölemesi kolaydır ama sadece ortayı karıştırmak cnm bu dönemi kendini frenleyerek aşabilirsin erkek arkadaşının üsstüne gitme sonra çok üzülürsün

16. 9 Mart 2009
  17. EU2

EU2 Guest

gülşahım bence sınavların verdiği stresten dolayı en yakınındaki kişiye nazlanıyorsun ve beni birtek o çeker diye düşünerek kaprisinide yapıyorsun öfkenide yapıyorsun.. fakat çocuğun ağzında dil yok misali fazlada üstüne sakın gitme olurmu kendini frenle biraz bak yanında seni nekadar çok seven bir insan var... değerini bil senin her koşulda yanında olan biri var onuda böle yaparak üzüyor strese sokuyorsun unutma bunu!!!

18. 9 Mart 2009
  19. DeryavePrensleri

DeryavePrensleri ahhhhh ahhhhhh Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tebrik ederim belinaycım çok güzel açıkladın çocuğu sıkarak biyere varamazsın sonbra çok üzülürsün cnm benim öfkelendiğin anda kendine başka uğraşlar bul sakinleşirsin ama kendini frenle