Ben yaadm, siz yaatmayn :(

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Metaphora tarafından 17 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

17 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : Metaphora
  1. Metaphora

Metaphora Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    bu konuyu yardım amaçlı diilde daha çok bilinçlendirmek için yazdım arkadaşlar :KK43:

benim babaannem çok cazgır kadındır illede benim istediğim olsun der,ben küçükkende annemle babamı zorlar beni alırdı köye akrabaya yozgat ağrı ığdır edirne izmir aklınıza neresi gelirse gezdirirdi bi iki ay kalırdık,ama o bi iki ay bana seneler gibi gelirdi zaten çocuk aklı zamandan pek anlamaz annemden babamdan uzun süre ayrı kalırdım hergün ağlardım,telefon açardık bana yarın öbür gün gelceksin istanbula derlerdi ben hewesle heycanla uyanırdım sabaha yine aynı..ne yaşıtlarım wardı yanımda ne oynicak bi oyuncağım haftada bi iki seslerini duyardım..

en kötüsüde hiç alıştıra alıştıra yapmazlardı mesela misafirliğe gitmiştik bi kere benden habersiz hemen arabaya atlayıp gitmişlerdi arabanın arkasından koşup ağlamıştım ertesi gün şehirdışına çıkmıştık..bir çocuğun en çok ilgiye muhtaç olduğu anda bırakırlardı.

neyse uzatmayayım,bu sebeplerden dolayı annemle babamla aramda hala soğukluk war pek bağlılık görmüyorum annem karşımda ağladığı zaman öyle aşırı bi içim acımaz falan :KK43:

5 kardeşiz ufak kız kardeşlerim bi gün ayrı kalamaz annemden her geldiğinde şapur şupur öpmeler ilgi göstermeyince üzülmeler (çokta küçük diiller 10 yaşlarındalar)
    onlara bakıyorum ben hiç annemle öyle olmadım hayatmda bi kez durup dururken öpmedim :KK43:

annem cahillikti çocuk yaşta evlendik şimdi olsa vermezdim desede benim kişiliğime işlemiş bu soğukluk..

siz siz olun çocuğunuzu bir an yanlız bırakmayın çalışan bayanlar çocuğunuzu ihmal etmeyin yoksa benim gibi kalıcı şeyler olabiliyor ruhlarında :KK43:

2. 17 Temmuz 2009
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    Ben de çalışan bir anneyim ve kızımı isteği dışında
    zorla, mümkün değil hiçbir yere yollamam,
    zaten ne ben dayanabilirim,ne babası ne de kızım..
    sizin gitmenize müsaade etmiş aileniz ama
    inanın sizi üzmek için ya da sizden ayrı kalmak için değildir,
    sadece güvenilir bir yerde olmanız içindir ve işin en kötüsü
    sizin iyiliğinizi isterken,istemeden en büyük kötülüğü yapmış olmalarıdır...
    şuan aklı başında bir hanımsınız,bence yapacağınız ilk şey,
    annenizin boynuna sımsıkı sarılmak ve sevdiğinizi söylemek olmalı...
    ileride keşke dememek için...
    sevgiler...

4. 18 Temmuz 2009
  5. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    ayy çok üzüldüm yaaa
    o küçük yüreğinde ne fırtınalar esmiştir

6. 18 Temmuz 2009
  7. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bende zorunluluklardan dolayı annemden ayrı büyüdüm hemde ayrı şehirlerde
    çünkü üvey baba beni istemiyordu ben evlenene kadar başka şehirde annemden
    uzak hem okudum hem çalıştım :çok üzgünüm:

8. 18 Temmuz 2009
  9. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    cnm şmdi görüşüyomusun annenle,yılların hasretiyle daha mı bağlısınız yoksa benim gibi soğukmusunuz

10. 18 Temmuz 2009
  11. TheShe

TheShe Guest

Ben ve sonra kardeşlerim de ananemle çok kaldık, şehir dışı falan gezdik, bir yere giderken de bırakırlardı. Kardeşlerim evdeyken ben yanlız gitmek istemezdim yaşlıların yanına ama gezmeler güzel olurdu. Kuzenim beni ananemin kızı sanıyomuş hatta :1ninca:
    Ben o kadar da kötü geçirmedim o zamanları, sürekli başka çocuklar olurdu oynardım. Ama kardeşim de hala isyan eder anneme, senmiydin annem ananem mi, çok kötüydü falan diye, çocuktan çocuğa yada ortama göre değişiyor sanırım.

12. 18 Temmuz 2009
  13. forga

forga Guest

üzüldüm senin için, mutsuz bir çocukluk geçirmişsin ama bu anılar seni ölene kadar bırakmaz, o yüzden bişeyler yap, anneni babanı affet içinde bence onlar için değil kendi ruhunun huzuru için:teselli:

14. 18 Temmuz 2009
  15. Metaphora

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    108
    affetme olamaz çnkü kızgın diilim kırgınım bu ailemden başlayp herkese kadar gitti mesela dede-annaanne-babanne geldiğnde onları misafr olarak görüyorum ewde aile fotoğrafı çektiriyolar girmek istemiyorum çok yapmacık geliyo falan :S
    bunun bilinçaltına da indim bu yaşadıklarım yüzünden bi erkekten güzel sözler duyduğumda gerçekten bana biraz değer verdiğinde bağlanıyorum we sonunda üzülen ben oluyorum
    bazı arkadaşlarım ilerde seninde çocuğun olunca sende aileye karışınca değişicek herşey demişti sizce olur mu?

16. 19 Temmuz 2009
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    işte ilerde evlenince ve çocuğun olunca çocuğuna daha çok bağlanıp kendi yaşadıklarını yaşatmamak adına harika bir anne olacaksın..
    :Saruboceq:

18. 19 Temmuz 2009
  19. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    evet görüşüyoruz çünkü onun yanında kalsaydım okuyamayacaktım
    oda çareyi dayımların yanına gönderip hem babalığın sesini kesti hemde ben okudum
    CANIM ANNEM