ben yanlış mı yapıyorum

Konusu 'Kasım Anneleri' forumundadır ve ebrusguner tarafından 11 Mart 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    11 Mart 2009
    Konu Sahibi : ebrusguner
  1. ebrusguner

ebrusguner Guest

bakıcım geçen hafta bebeğimin altını alırken ince giydiriyosun ısınmıyo ondan uyumuyo dedi. ben altına bi tane patikli eşofman giydiriyorum sadece evde 23 24 derecenin altına hiç düşmüyo, ama gerçekten bacakları gövdesinden hep daha az sıcak. acaba yanlış mı yapıyorum ama fazla sıcağa alışmasın istiyorum.birde ben tek ince bir battaniyeyle örtüyorum gündüz , geliyorum o bi tane daha örtmüş. bebek dört aylık oldu ama ben mi yanlış giydiriyorum da hep üşüyomu acaba, siz napıyosunuz.

2. 11 Mart 2009
  3. Asortie

Asortie bun@luzumvar.. Pro Üye

Beğenildi:
    607
    Ödül Puanları:
    238
    valla bende sadece altına patikli ya da patiksiz eşofman giydiriyorum uyanık durduğu sürece yeleğimiz hiç çıkmıyo
    uyuduğu zamanda peluş battaniyelerden örtüyorum ama çok ince değil tabii
    senin ki de yeterli sanırım ama ince batteniye derken çok ince değilse sorun yok
    bakıcı belki bakmıyo fln demesinler die yapıyordur ya da öyle alışmıştır
    baktığı çocuklardan
    ya da varsa kendi çocuklarından

4. 11 Mart 2009
  5. muslukum

muslukum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben altını hala 2 kat giydiriyorum ama penye giydiriyorum, elleri burnu soğuksa üşüyordur

6. 11 Mart 2009
  7. eylul166

eylul166 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    833
    Ödül Puanları:
    238
    tek kat az bence bende patikli alt penye ve üzerine de bir pijama giydiriyorum mutlaka ..
    ev 23-24 derece..

8. 11 Mart 2009
  9. mucizee

mucizee annesinin bir tanesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende 2 kat giydiriyorum.dışarı çıkarken kilotlu çorap giydiriyorum genelde.evdede patikli penyelerden giydiriyorum.bazen yinede bacakları soğuk oluyor

10. 11 Mart 2009
  11. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben her zaman kılotlu corap uzerıne penye esofman ya da pantolon gıyıdıryorum

12. 11 Mart 2009
  13. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben patikli penye üstüne de pamuklu giydiriyorum , ama benim oğlum çok gazlı bide üşüyüp de iyice karnı ağrısın istemiyorum , benim evim de sabit 24 derece , gece uyurken de üstüne polar battaniye örtüyorum..
    ben de ilk başlarda aman sıcağa alışmasın deyip ince giydirip üstünü çok örtmüyodum ama baktım ki gazımız hiç bitmiyo hep karnından ses geliyo klın giydirmeye başladım ve karın ağrıları azaldı gerçekten.. ama bebeğini en iyi sen tanırsın hayatım , gazı , sancısı , ağrısı yoksa üşümüyodur herhalde..
    bide benim tosun üşüdüğü zaman kollarını birleştirip üfff üffff diyo :KK46: bayılıyorum onun o halineeeee

14. 11 Mart 2009
  15. julianne

julianne Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Ben de her zaman 2 kat giydiriyorum bir de çorap hatta bazen ayakları soğuksa patik de giydiriyorum. Bana da seninki az gibi göründü. Çünkü doktor bana kendi giydiğinden bir kat daha fazlası bebek için uygundur dedi. Ben tek katla ancak durduğuma ya da şort giymediğime göre onun için de 2 kat uygundur. Bir de bacakları soğuksa zaten üşüyordur başka ne göstergesi olabilir ki bunun.

16. 11 Mart 2009
  17. Swetter

Swetter Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben mutlaka kılotlu corap gıydırıyorum. ustunede esofmanı yada tulumu. corap ve patıkte var tabı :) cunku ayaktan usuturlermıs. sıcaktan zarar gelmez dıyor buyukler ama??

18. 11 Mart 2009
  19. andina222

andina222 nihayet bir anne... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım oğlun var sanırım yanlış anlama ama bana doktorum erkek bebeğe kesinlikle külotlu çorap giydirmeyin demişti , tabi sen bilirsin yine de ama söyliyim dedim ..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.