Ben zayıflıyorummmm

Konusu 'Diyet Başarı Öyküleri' forumundadır ve karamelim tarafından 10 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    10 Haziran 2010
    Konu Sahibi : karamelim
  1. karamelim

karamelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben 18 yaşında 1.72 boyunda 84 kiloydum geçen 2 gün önceye kadar..şuan 82.200üm nasıl mı gardolabıma zayıf halimin fotoğrafını koydum ve altına büyük harflerle ZAYIFLIYORUM yazdım. ve yaklaşık günde 10 defa falan okuyorum gece tuvalete kalkıyorum okuyorum noluyo bilinç altıma yerleşiyo. bu şekilde devam edersem umutsuzluğa kapılmadan eminim ki zayıflıcam. tabiki artık yemiyorum ne idiü belirsiz bi zayıflama hapı aldım üzerinde latin alfabesi dahi yok ama umrumda değil. az yiyorum ve fil gibi su içiyorum. ama 1 ay içinde 10 kilo vericem sağlıklı yada değil vericem. BEN ZAYIFLIYORUMMM. BİZ ZAYIFLIYORUZ. malesef ki bi şu zamanda bi erkeğin ilgisi çekebilmek için zayıf ve uzun sarı saçlara sahip olmak gerekiyor. napalım zayıflarken bi yandan saçlarımızı uzatırız yavaş yavaşta rengini açarız hatun kız oluruz..BEN ZAYIFLIYORUMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMkaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2kaydirigubbakcemile2zemuszemuszemuszemusalkisalkisalkisalkisalkisalkis:sm_cool::sm_cool:​

2. 10 Haziran 2010
  3. lawes

lawes Rabbim sabır ver !! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    tam benim kafamdansın kız :asigim:
    bende 20 yaşındayım 1.60 boyum var 67 kiloyum :1no2: geçtiğimz c.tesi gününden itibaren yani 5 gnden beri diyetteyim.1.500 kilo werdm :lepi: ünideki çıtır kızları görünce özenirdim fiziklerine hep boshayallersmile ama artık onlar bana özencek kaydirigubbakcemile3 üst düzeyde motive ettim kendimi ZAYIFLICAM,ZAYIFLICAZ VE ARTIK BİZ BAŞKALARINA DEĞİL BAŞKALARI BİZE ÖZENCEK !! :sm_cool::enbuyukkk:

4. 11 Haziran 2010
  5. karamelim

karamelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynen öyle yemek yeyince elimize hiç bişey geçmiyo anlık bi zevk için erkeklerin bize acıyan gözlerle bakmasına izin vermicezzzz. BıZ ZAYIFLIYORUZ. bende bu sabah tartıldım vee 81.600 çıktım ayın 8inde 83.600düm yaşasın ZAYIFLAMAKK..

6. 11 Haziran 2010
  7. fatmasu

fatmasu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    108
    yazılarınızı okyunca ben de gaza geldım yhaaa...ben de 163 boy tam 83 kıloydumm ve su an 66 kıloyum ıkı aydır falan...60 a duscem ıns bende bugun baslıorumm daha özenlı beslenmye...:KK70::KK70:

8. 11 Haziran 2010
  9. cicikizsinem

cicikizsinem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    120
    Ödül Puanları:
    153
    tebrik ederim

10. 11 Haziran 2010
  11. fikirdelisi

fikirdelisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    374
    Ödül Puanları:
    153
    zayifla ama saglikli bi sekilde olsun bu, sagligin elinden gittikten sonra emin ol zayiflamak umrunda bile olmicak :eek:lmaz:

12. 11 Haziran 2010
  13. PRINCESS-in-LOVE

PRINCESS-in-LOVE 2. kez annelik heyecanı Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    108
    yazdıklarını okuyunca şaşırdım açıkcası
    1. kendin için zayıflamıyorsun, bi erkek veya erkekler için zayıfliyorsun
    seni zayıf ve saırışın! olduğun için sevecekse hiç sevmesin bence
    2. sağlıklı ve sağlıksız zayıflıyorum demissin üzerine birde adını bile bilmediğin ilaç kullandığını yazmıssın
    evet sen zayıflarsın eminim ama sağlığındanda olacaksın
    bi erkek için bu değermi?
    hangi erkek senin için sağlığından vazgeçer bi düşün bakalım
    evet zayıfla, diyet yap spor yap ama daha gencecekisin bu yaşta hastalık sahibi olmaya değermi
    ve bukadar hızlı kilo verirsen sarkmalarda kaçınılmaz olacak

14. 11 Haziran 2010
  15. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Prıncess e kesinlikle katılıyorum ne olduğu blli omayan bir ilaç seni sağlığından edebilir Allah korusun Zayıfflayacağım diye daha beter sonuçlar çıkmasın karşına sonra spor yapmayı dene enin ol daha sağlıklı

16. 11 Haziran 2010
  17. karamelim

karamelim Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben bu halimden memnunum aslında zayıflayınca gözlerimin altı çöküyo. ama napıyım hiç bi erkek tarafından beğenilmemek hiç hoş değil. dediğiniz gibi erkek yok buna adım gibi eminim benim başıma herşey çok erken geldi çocuk olamadan genç kız oldum 9 yaşındayken. haliyle herşeyi erken yaşadım bunun bana bi sürü olumsuz getirisi oldu. yokki aklı başında bi erkek oraya buraya bakmayan sadece kalbine bakan kalmamış. keşke bende bundan 30 sene önce dünyaya gelseydim o zaman edep varmış şimdikilerde yok..neyse evet çok sağlıksız zayıflıyorum farkındayım ama en azından zayıflıyorum ya oda bişey bi 14 kilo veriyim dediğiniz gibi yapıp yeme alışkanlığımı değiştiricem ama bu kilolarımdan bir an önce kurtulmam lazım. benim bölümüm yönetici asistanlığı. annem diyoki seni bu halinle asistan yapmazlar izbandut gibisin senden güvenlikçi daha güzel olur diyo. kısacası bıktım insanların aaa Gözde ne kadar şişmanlamışsın demesinden.

18. 11 Haziran 2010
  19. lawes

lawes Rabbim sabır ver !! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.