Ben........

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ofof23 tarafından 10 Haziran 2009 başlatılmıştır.

10 Haziran 2009
    Konu Sahibi : ofof23
  1. ofof23

ofof23 Guest

seni ne kadar sevdiğimi anlatacak bir kelime bulamadım henüz...aşkına karşılık ruhumu verdim ben.hala yetmedi dedin kalbimi de söktün yerinden giderken...kanımın ve gözyaşımın son damlasına kadar sevdim ben seni.gururumu sattım ödemek için borcumu yalnızlığa...kendimden soyundum ben artık.içimdeki herşeyi boşaltıp aşkını yerleştirdim köşe bucağıma.nefes aldıkça göğsümü acıtan gözlerinin dikenli tellerine sardım tüm bedenimi ki bana dokunamasın ellerin elleri diye...
    anlatamadım hala değil mi?
    sevişirken içime akan seni kendimde biriktirip senden bir parça oluştumak istedim hep bende.uyurken nefesin en güzel ninni oldu bana ve sabah gözlerimi sana açmak en güzel uyanıştı hayata...yokluğunun yangınında her gece yanıyorum ve uyanmak istemiyorum artık.seni sevdikçe eksiliyorum ama yine de vazgeçmiyorum.acına ve aşkına alıştım bırakamıyorum.çok seviyorum işte...çok seviyorum...
    ama yine de...
    hala anlatamadım değil mi?...

bu dizeler her kelimesiyle beni anlatıyor boşanma davası açtığım eşimin ardından. öyle bir yerdeyim ki hem çok seviyor hem de artık istemiyorum onu hayatımda. öyle çok yaralandım, paraladım ki kendimi. öyle çok yorgunum ki allahtan sadece unutabilmeyi diliyorum. yaşadığım mutlu mutsuz ne varsa hempsini birden o koca 3 yıl ile birlikte topyekün benzin döküp yakmayı istiyorum.Tek istediğim boşanmak unutmak ve huzur.....
    vermedi sevgisini iki güzel lafı esirgedi ben ağlarken, yalvarırken. vermesin onun olsun aşkı da sevgisi de istemiyorum artık ne onu ne onun çocuğunun annesi olmayı ne deonunla bir hayatı.....
    içimden gelenleri yazmak istedim sadece.....

2. 10 Haziran 2009
  3. _MySticqirl_

_MySticqirl_ ÖZGÜR... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Hayırlısı mirmirmirmir

4. 10 Haziran 2009
  5. epaq

epaq Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Zaman yaralarınızı iyileştirecektir.
    Allah kuvvet versin,umarım mutlu olursunuz bundan sonrasında.

6. 11 Haziran 2009
  7. elif_ba

elif_ba kocam &oğlum&kızım=aileyiz Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlısı
    söylenecek söz kalmadı artık

8. 11 Haziran 2009
  9. Lotus

Lotus kimse olmadı senin gibi.. Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    anlatamadınız bence de...
    yazdıklarınız doğruysa yani her kelimesi gerçekten sizi anlatıyorsa şunu sorucam...
    siz neresindeydiniz bu ilişkinin?

10. 11 Haziran 2009
  11. Arzu:)

Arzu:) AYŞENUR,UM CANIM BENİM:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    duygu karmaşası içinde olman çok doğal canım..zamana ihtiyacın var...gün geçtikçe o eksilcek,sen çoğalıcaksın..ve gün gelicek sen yine umudu olan yşamaktan zevk alan o eski sen olucaksın..vereliniortak

12. 11 Haziran 2009
  13. esra.

esra. Sağlıkla gel bebeğim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yar ve yardımcın olsun.

14. 11 Haziran 2009
  15. sidelya79

sidelya79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    ılk eşimin dizlerine kapanıp yalvardığımı bilirim...Sevgi dilendiğimi.... Olmadığını anladım sonunda da... Canım ben ayrıldığımda eşimden nefret etmiştim artık. Sen hala seviyorsun... Ve severek ayrılmak cidden zordur. Ama elbetteki atlatılamayacak birşey değil. Sana zararı olduğunu görmüşsün ve bitirmişsin. Geçecek bu günlerde güzelim. Hepsi geçecek. ınan bana zaman herşeyin ilacı. ışine ver kendini. Boş durma hiçbirşekilde hep birşeylerle meşgul ol. Beynin ne kadar meşgul olursa o kadar çabuk atlatırsın bu günleri. Dualardasın. Hayırısıyla geçecek inş. Allah yardımcın olsun canım. Sevgiler....

16. 11 Haziran 2009
  17. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    zaman sadece birazcık zaman...

18. 11 Haziran 2009
  19. gulara

gulara En büyük fener ulenn:) Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    Zaman herşeyin ilacı birşeylerle meşgul ol sürekli allah yardımcın olsun canım :teselli: