bence abartı oluyo artık

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve hayaletorka tarafından 20 Kasım 2009 başlatılmıştır.

20 Kasım 2009
    Konu Sahibi : hayaletorka
  1. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ya kızlar bizim 2009 şubat anneleri adı altında bi topiğimiz var .okadar aylara göre topikler var bir tek bizim topikte norrmalde bu başlık altında konuşabileceğimiz sorabileceğimiz dertleşebilceğimiz her soruyu tek tek konu açıp neden soruyoruz .diğer topiklerde çok önemli bir konu olmadıkça kimsenin böyle bir konu oluşturduğunu görmedim. buda şu demek oluyo bizim 2009 şubat anneleri arasında bir bağlılık yok her kes her telden çalıyo.kimse gücenmesin kırılmasın bu lafım hepimize .noldu ya .böyle oluncada herkes arasında sorunlar kopmlar oluşuyo.valla ben bu şekilde yardımlaşmaya fikir almaya kendi formumda cevap vermek istiyorum .ve herkesi orda bir bütün olmaya çalışıyorum.kimse bana kızmasın bu benim kendi fikrim saygı duyan duyar duymayan konu açar:)))))

2. 20 Kasım 2009
  3. derinzlm

derinzlm canım kızım iyiki varsın Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Hay Sevilay ağzını öpeyim bazı konular evet gerekli ama bazıları gerçekten çok gereksiz yanii .Ondan sonra site kilitleniyor geçen gece zor girdim .Normal sohbette bir kere görünmeyenler konu açma rekoru sahibi niye girsin ki foruma nasılsa her sorununa cevap buluyorlar .ben yazıcaktım sen yazmışsın sağol yanii

4. 21 Kasım 2009
  5. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    cnm bnm cok haklısın böyle bir konu bende acmıstım ama ne yazıkki herkes ama herkesss actı agzını yumdu gözünü

6. 21 Kasım 2009
  7. hayaletorka

hayaletorka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hatırlıyorum canım ama gene o zaman bile bu kadar abartı değildi gene şu aralar her ufak şey normal formda yazabieceğimiz şeyler konu oluyo valla ben sayfaya açıyom bazılarını okumayuyorum bile .neyse artık biraz daha duyarlı olur umarım herkes

8. 21 Kasım 2009
  9. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    evet bazı konular gerekli am ama bazıları gerçekten abartı her kafaya takılan soruya konu açıldığı için
    ve insanlar açılan konulara cevap yazdığı için sohbet topiğine kimseler uğramıyor artık

10. 21 Kasım 2009
  11. BeyazBulut

BeyazBulut sihirli değneğim var benim :) Pro Üye

Beğenildi:
    464
    Ödül Puanları:
    203
    ben artık gereksiz konulara yani sohbet topiğinde konuşulacak konulara cevap yazmıcam
    her sorunumuza konu açarsak sohbet topiğinde ne konuşucaz

12. 21 Kasım 2009
  13. asiye1985

asiye1985 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ben abartı konular olduğuna eskiden katılmıyordum ama dün gözüme çarpan bir konudan sonra fikirlerinize katılmamak mümkün değil benim açımdan.herkes birbirinden soğudu böyle bence hepimiz şubat anneleri topiğinden devam edelim hem dostluğumuz kopmaz hemde gözden kaçırdığımız birşey olmaz

14. 21 Kasım 2009
  15. denizlerprensi

denizlerprensi denniss Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis............................................

16. 21 Kasım 2009
  17. demircool

demircool kişisel rütbeymiş hıh Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    heehhh baştan beri vardı bu gereksiz konu ama iştee

18. 21 Kasım 2009
  19. pisicik_26

pisicik_26 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşım güzel yazmışsında 2009 şubat anneleri topiğinde soru sorduğumuzda arada kaynıyo gidiyo sadece bi kaç kişi cevap yazıyo ama konu açtığımızda bi çok cevap geliyo ve doğruyu yanlışı anlayabiliyoruz birbirimizden aldığımız fikirler sayesinde bebişleri büyütmeye devam ediyoruz..
    benim konu açma nedenim bu üzerime alındım ve açıklamak istedim..