bende allahın izniyle mart annesi olucam

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve gammzee tarafından 14 Eylül 2007 başlatılmıştır.

14 Eylül 2007
    Konu Sahibi : gammzee
  1. gammzee

gammzee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende inşallah mart annesi olucam bugün ikili teste gittim güzel geçti ultrasonda bir problem gözükmedi kan sonucumu pzt alıp druma göstericem şuan 12+6 günlüğüm allah hepimize hayırlısıyla bebişlerimizi gucağımıza almayı nasip etsin inşallah

2. 15 Eylül 2007
  3. R2D2

R2D2 Aklım sukut-u sever benim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Ohh maşallah. İnşallah ama daha çok var değil mi? İnsan hemen vakit geçsin istiyor ama öyle düşünmemek lazım galiba bütün zamanların tadını çıkarmak lazım.yerimseniben

4. 16 Eylül 2007
  5. AYÇXIXN&HATXIXCE

AYÇXIXN&HATXIXCE Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Gamzecim Ultrasonda Doğum Tarihini öğrendin Mi Benimki 26 Mart Bu Ileride Bir Hafta Kadar Değişebilir öncede Olabilirmiş

6. 16 Eylül 2007
  7. gammzee

gammzee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım banada 22 mart dedi drum hakkımızda hayırlısı olsun canım sen ikili test yaptırdınmı ayrıca hamişlik nasıl gidiyor

8. 16 Eylül 2007
  9. gammzee

gammzee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayçinciğim arkadaşım gebelik bölümünde egemen arkadaşımızın yazdığı artık gebelik takvimlerinizi yapın kızlar başlığını bul orada takvimin nasıl yapılacağı detaylı olarak anlatmış sende bizimki gibi gebelik takvimi yap bakalım bebişin ne kadar olmuş

10. 16 Eylül 2007
  11. AnneyimBen

AnneyimBen evli mutlu çocuklu :) Üye

Beğenildi:
    740
    Ödül Puanları:
    153
    kızlar bende oğlumu 22 martta dünyya ya getirdim simdi 5.5 aylık

12. 19 Eylül 2007
  13. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106

AYYY ESMACIM YERİM BEN SENİN OĞLUNU NE KADAR ŞEKER ŞEY YA BU AYY YANIMDA OLSADA ISIRSAM AMAN MAŞŞALLAH DİYİMDE NAZAR ETMİYİM OĞLUNA BENDE ALLAH NASİP EDERSE 4 MARTTA DOĞUM YAPICAM BAKALIM BENİM OĞLUŞUM NASIL OLCAK DOĞURUR DOĞURMAZ RESMİNİ KOYCAM BURAZYA:dance::dance::

14. 19 Eylül 2007
  15. mohini

mohini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    böyle bir durumum yok ama doktorum ilk kontrollerimde kasıklarında bıçak saplanmışcasına ağrı duyarsan o zaman muhakkak gel demişti bana... bu kadar şiddetlimi seninki... doktorunu aramanda fayda var her halükarda... umarım kısa vakitte geçer ağrıların....

16. 23 Kasım 2007
  17. Fulerc

Fulerc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Herkese merhabalar uzun zamandır siteyi takip ediyordum ama üye olamamıştım bir türlü ben de yeni üyeyim herkese bebişleri ile sağlıkla mutlulukla huzurla dolu geçireceği nice mutlu günler diliyorum.Bu arada bende 24 hafta 3 günlüğüm ve bir erkek bebek bekliyorum.Allaha dua ediyorum ben de tüm annelerde hayırlısı ile bebeklerimizi kucağımıza alacağımız günler çabucak gelsin inşallah.Ben bir şey sormak istiyorum çok uğraştım ama şu mesaj altında bulunan takvimlerinizden yapamadım biri bana yardımcı olursa çok sevinirim şimdiden sağolun.

Bu Arada Şimdiden Tüm ÖĞRETMENLERİN öğretmenler Günü kutlu olsun.

18. 23 Kasım 2007
  19. SEHER YILDIZI

SEHER YILDIZI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    878
    Ödül Puanları:
    238
    canık merhaba bende senin gibi yeniyim ve takvim yapamıyorum. allah güzel dileklerini kabul etsin inşallah. bende mart annesiyim vee bi oğlum olacak allah izin verirse. benden büyük senin yakışıklı oluşun. canım senin şikayetlerin var mı ben en ufacık bişeyde panikliyorum. umarım herşey yoluna girerde alırız çıkın balıklarımızı kucağımıza:KK46::KK46::KK46::KK46::KK46: