bende anne olmak istiyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EMEL_76 tarafından 25 Şubat 2008 başlatılmıştır.

25 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EMEL_76
  1. EMEL_76

EMEL_76 Guest

bende daha önce 7 haftalık hamileyken düşük yapdım şimdi yeniden hamile kalmak isityorum ama çok korkuyorum tekrar aynı şeyleri yaşamaktan benim durumda olanlar lütfen destek olsunlar bana.

2. 25 Şubat 2008
  3. Borzo

Borzo Mucizemmm Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Üzüldüm..İnşallah en kısa zamanda gebe kalırsın ve sağlıklı bir bebeğin olur canım..senin durumunda olan çok arkadaşımız var..Rabbim hepinize sabır versin..
    Korkma bu ilkine oldu diye ikinciye olucak diye kural yok!!! poitif düşün..bak düşük yapıp bebekleri olan bir sürü insan var..Çalışmalara başla bence canım:)

4. 25 Şubat 2008
  5. sixfinger

sixfinger Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende 8 haftalık düşük yaptım ama şimdi tekrar 17 haftalık hamileyim ilki düşük oldu diye yine öyle bişey yaşayacaksın anlamına gelmez. Doğa mükemmeli aradığı için bazı gebelikler düşükle sonuçlanır mış inşallah bu sefer mükemmeli bulur bebişini içinde büyütürsün...

6. 25 Şubat 2008
  7. tosbaa8

tosbaa8 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    108
    canımcım hiç korkma bende 7 haftalık düşük yaptım, şimdide 17 haftalık hamileyim.
    bebeğin oluyor diye şükretmelisin bence.
    hamile kalmak için bile ne kadar uğraşan insanlar var..
    benim teyzem 7 tane düşükten sonra 2 tane bebişine kavuştu..
    pes etmek yok, hem ayrıca düşük olması bebişte bir sorun olduğu anlamına geliyo biliyosun.
    allah sağlıklı sıhhatli bebişler nasip etsin...