bende anne olmak istiyorum

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ates_parcasi tarafından 5 Eylül 2008 başlatılmıştır.

5 Eylül 2008
    Konu Sahibi : ates_parcasi
  1. ates_parcasi

ates_parcasi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende uzun zamandir bebek calismalari yapiyorum bu sefer oldu demek istiyorum ilk bebeisim olucak eger olursa:CüvCüv: her kadinda cok farkli belirtiler olurmus benim goguslerim cok acayip derecede agriyor ve kasiniyor daha adetim gecikmedi benim hep gecikince agrirdi bu konuda pekte bir bilgim yok acikcasi yardimci olursaniz sevinirim insallah hamileyimdir:Saruboceq:

2. 5 Eylül 2008
  3. ayvalxixk

ayvalxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım ınsallah hamılesındır.bende 2 gun once oğrendım.aslında daha bugun adet olmam gerekıyor.cok guzel bı duygu...ben bel ağrılarımdan anladım .daha doğrusu bunun once olmasından cunku adet sırasında ağrırıdı.kac gun var adeteıne?:kahve:

4. 5 Eylül 2008
  5. ates_parcasi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    cok sevindim canimm allah anali babali buyutsun bende bu duyguyu tatmak istiyorum en yakin zamanda daha adet olmama 5 gun var tesette suan cikmaz diyolar

6. 5 Eylül 2008
  7. ates_parcasi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benimde belim agriyor hatta bazen sirtima vuruyor agrisi goguslerimde adetimden temizlendim 1 hafat sonra kasinmaya agrimaya basladi hic boyle erkenden olmazdi adetim gecikince agrilarim olurdu anlamadim hayirlisi sende insallah bebegini biran evvel kucagina alirsin

8. 5 Eylül 2008
  9. ayvalxixk

ayvalxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

10. 5 Eylül 2008
  11. ates_parcasi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    himm ozaman ben 5 gun daha beklim sonra test yapim dualarini bekliyorum:Saruboceq: bebek kokusu super bisey nedense bu aralar cok hassasim o konuda bukadar olmamaistim belkide psikolejikmen hamile saniyorum kendimi iice kendimi kaptiripta sonra yikilmak istemiyorum:1no2:

12. 5 Eylül 2008
  13. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    canım hamilelik ve adet belirtileri hemen hemen aynı.senin anlaman için göğüslerde şişkinlik renk değişimi ve damarların mavi şekilde belirgin olması lazım birde idrarını yaparken beyaz tortular oluşuyo istersen ona dikkat et bütün bayanlar idrarına bakarar anlar.bu belirtiler varmı sende?

14. 5 Eylül 2008
  15. ates_parcasi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim idrarimda sumuk gibi akinti var daha koyu hatta goguslerim zaten ilk belirtilerim sis damarlarim cok belli uclarimda koyulasma yok ama iste belim agriyo bu aralar belkide adet olucam:1no2:

16. 5 Eylül 2008
  17. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    hamile olma ihtimalin yüksek canım ya, inş hamilesindir :Saruboceq: geçen ay nezaman adet oldun

18. 5 Eylül 2008
  19. ates_parcasi

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    insallah icime su serptin cokta umitlenmek istemiyorum agustosun 1 de oldum 9 da bitti benim uzun suruyo biraz