bende çok üzgünüm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Suar tarafından 25 Ekim 2007 başlatılmıştır.

25 Ekim 2007
    Konu Sahibi : Suar
  1. Suar

Suar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok üzgünüm arkadaşlar ilk aşılamam tutmadı

2. 25 Ekim 2007
  3. Floret

Floret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    süar'cım geçmiş olsun...üzülme desem de üzüleceğini biliyorum...benim de ilk aşılamam tutmadığında yaşadığım hayal kırıklığını anlatamam...inş.bir dahaki sefere diyelim...mevla görelim neyler neylerse güzel eyler arkadaşım.

4. 25 Ekim 2007
  5. Suar

Suar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim canım ne düşüneceğimi bilmiyorum pek umutlu değildim ama gene da insan üzülüyor tabi inşallah birdahaki sefere
    allahım hayırlısını nasip etsin

6. 25 Ekim 2007
  7. üzülme be bitanem ne yapalım demkki daha vakti saati gelmemiş sağlık olsun bidaha denersin ben de 2. aşılamamı olcam bende çok üzüldüm ağladım ama ne çare ağlamayla bebek olsaydı ben ooooo kaçtane doğururdum sen allaha dua et allahım isteyen herkese nasip etsin

8. 25 Ekim 2007
  9. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı böyleymiş demekki canım allahım en kısa zamanda hepimize anne olabilmeyi nasip etsin

10. 25 Ekim 2007
  11. Suar

Suar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    desteğiniz için teşekkür ederim canım sağolun bende tekrar bu pazartesi gidip ikinci aşılama için doktorumla konuşacağım
    ilk aşılamamda dr bana rahim filmi önermediğini söylemişti şimdi acaba diyorum tüplerim tıkalı olabilirmi onun için mi tutmadı diye içimde bir şüphe var tabi allah bilir ne zaman vereceğini ama içimdeki şüpheye de engel olamıyorum

12. 25 Ekim 2007
  13. Suar

Suar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    amin canım inşallah birgün hepimiz o güzel duyguyu yaşayabiliriz

14. 25 Ekim 2007
  15. EU1

EU1 Guest

CANIM SANA NE KADAR ÜZÜLME DESMEDE BİLİYORUM Kİ BUNU DİLE SÖYLEMEK ÇOK KOLAY İCRAATTI ZOR HAYATIM BENİM AMA OLSUN HAYIRLISI OLSUN ALLAH ÇOK BUYUKTUR O UMUTLARIN EN BİTTİGİ YERDE HİŞT DUR BAKALIM BEKLE SABRET DEYİP AL İŞTE MUCİZEN SENDE SENİN İÇNDE DİYİP SENİ SEVİNDİRİOYR ONA SIGIN CANIM ONA DUA ET ALALHIM BENİ SENDEN BAŞKA KİMSELERE HİÇBİR KONUDA MUHTAÇ KILMA DE YUCE RABBİM EMİNKİ EN YAKIN ZXAMANDA SANA BİR TANE BELKİD EÇİFT TANE NASİP EDECEKTİR ALAH ÇOK BUYUK ONU KENDİNE DOST EDİNDİNMİ ONA BİR ADIM ATTIN MI O SENİN KALBİNİN EN DERİNİNDE OLUR SENİ DUYAR YUCE RABBİM TEz VAKİTTE SAGLIKLI SIHHATLİ ELİ AYAGI DÜZGÜN HAYIRLI ÖMRÜ BEREKETLİ İMAN LI HM BU DÜNYADA HEMD EÖBÜR DÜNYADA YUZUNU GÜLDÜRECEK EVLATLAR NASİPE TSİN AMİN İNŞAALLAHHHHHHHHHHHHH :nazar: :nazar: :KK46: :nazar: :nazar:

16. 25 Ekim 2007
  17. Suar

Suar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim canım allah razı olsun dileklerin ve ettiğin dualar için
    sende inşallah sağlıkla bebeğini kucağına alırsın canım

18. 25 Ekim 2007
  19. iremre80

iremre80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok üzüldüm her zaman söyledigim gibi allah herşeyin hayırlısını versin allah eşine ve sana huzur versin daha sonrada nurtopu gibi bir bebek versin kendine dikkat et ve her zaman güçlü ol herşey olacağına varır öpüyorum