bende estetik ameliyat oldum ama...

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve efiles tarafından 30 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : efiles
  1. efiles

efiles Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar hepinize öncelikle merhaba,

ameliyat olalı tam 13 gün gecti.benim burnumda sadece kemik törpülendi ucuna dokunmadı doktor ama alçı cıktıkdan sonra alnıma doğru iki kaşımın ortasında şişlik vardı, doktor alçıdan sonra bi çeşit bant yapıştırdı tekrar burnuma.Dayanamayıp üzerinden 4 gün gectikden sonra actım bantları aman allahım o da neee??? berbat bir görüntü karşımda:1shok: iki kaşımın ortası çok şiş hala:KK43:( diğer şişliklerimin çoğu inmiş olmasına rağman orası hala çok şiş ve nasıl kötü görünüyorum anlatamam..

ameliyat geciren diğer arkadaşlar, sizlerindemi böyledi ilk haftalar yoksa ben talihsiz bir ameliyat mı gecirdim? bunu ciddi anlamda merak ediyorum.. umarım bunu atlatırım ve ikinci bir ameliyata ihtiyacım olmaz

2. 30 Mayıs 2010
  3. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Canim aklina kotu seyler getirme
    Herkesde yapilan isleme veya bunyeye gore degisebiliyo ama burun kokunde sislik olan arkadaslarda var icin rahat olsun
    Gayet normal

4. 30 Mayıs 2010
  5. seviyorumseni

seviyorumseni Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    canım panikleme rahat olmaya çalış kötü düşündükçe iyice paniğe kapılıyor insan . 13 gün henüz çok yeni, hassas bir yer ve de bayagı bir ugrasılması gerektiyse ameliyat esnasında şişlerin inmesi uzun sürecektir . rahat ol zaman bırakmaya çalış .......

6. 30 Mayıs 2010
  7. jupitoo

jupitoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım kemerin giderilmesi törpülenmeyle olmuyor aslında kemerin ust kısmını alıyorlar haliyle boşluk oluyor sonra yanlardan kırarak yada mikrocerrahiyle keserek burun çatısını kapatıyorlar normali bu yani çok minik mudahaleler torpulemeyle oluyor. yani araştırınca ben bunları oğrendim normaildir şişmesi cerrahi bir müdahale sonuçta :)
    http://immersivemedical.com/a/Plastic-Surgery-animation_0.html
    burda ameliyatın animasyonu var neler yapıldığını görüp normal olduğunu içine sindirirsin umarım :) benim de 15. günüm bugün.

8. 30 Mayıs 2010
  9. efiles

efiles Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çok sağolun umarım dediğiniz gibidir.. Artık bekleyip görücem zamanla değişip değişmiyeceğini salı günü de zaten doktora kontrole gidicem ozaman onunlada konuşıcam bu durumu,

jupito senin verdiğin linki açmayı denedim yalnız hata verdi..Ayrıca senin durumun nedir? yakın sayılır ameliyat günlerimiz seninle memnunmusun şuanki görüntüsünden burnunun?

10. 30 Mayıs 2010
  11. efiles

efiles Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar çok sağolun umarım dediğiniz gibidir.. Artık bekleyip görücem zamanla değişip değişmiyeceğini salı günü de zaten doktora kontrole gidicem ozaman onunlada konuşıcam bu durumu,

jupito senin verdiğin linki açmayı denedim yalnız hata verdi..Ayrıca senin durumun nedir? yakın sayılır ameliyat günlerimiz seninle memnunmusun şuanki görüntüsünden burnunun?

12. 30 Mayıs 2010
  13. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım çok normal ben diyim 2 3 aya baya incelicektir orası hatta 1 aya kalmaz gözlerin şuan birbirinden uzak olması lazımm benm öyleydi anormal aslan suratı gibi bişidim :) normale döndüm

14. 30 Mayıs 2010
  15. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ama keşke bantlarını doktorun çıkarsaydı burnunu fazla oynatmamaya çalış darbe falan daha çok yeniii yamulmasın bişi olmasn yanii

16. 30 Mayıs 2010
  17. jupitoo

jupitoo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hmm belki eklenti yüklü değildir sende oyuzden hata vermiştir. ben memnunum eski halimle kıyaslıyamıyorum bile :) ama şişlik var diyorlar bana da burun ucumun ust kısımları tombik tombik böyle. onun dışında bir sıkıntım yok :)

18. 31 Mayıs 2010
  19. efiles

efiles Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evett işte tamda öğrenmek istediğim buydu:))) çok rahatlattın içimii aynı aslan suratı gibi şuan:)) zaten başkada şikayetim yoktu şişlik giderse benimde güzel bir burnum olacak inşşşşş sizinle resimlerimi de paylaşırım bi kaç güne sizde ne demek istediğimi anlamış olursunuzz ama mutlu oldum şuan tey teyyyzemuszemus