Bende hala tik yok ya... ayni durumda olan varmi kizlar?

Konusu 'Mart Anneleri' forumundadır ve CAKIR39 tarafından 10 Mart 2008 başlatılmıştır.

10 Mart 2008
    Konu Sahibi : CAKIR39
  1. CAKIR39

CAKIR39 Guest

Ne sancim var ne agrim var SAT a göre 25 subat gecikmeli 11 Mart hesapladi doktorum ama hala bir tik yok dogurmak istiyorum bende artik ya :eek:( iyce sistim bide!

Dr. Carsambaya kadar olmazsa suni sanci veririz beklemeyiz daha fazla dedi insallah kendi kendine olur bu gün yarin!

varmi benim durumumda olan?

2. 10 Mart 2008
  3. gevher nesibe

gevher nesibe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben varım ben

9 martta olmalıydı.bekliyorum hala oğlumu.yarın belli olacak halim

4. 10 Mart 2008
  5. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benim de 12 mart görünüyor bugün gittim doktora nst de sancı mancı çıkmadı doğmazsa 17 sinde bi daha gel dedi dr. sıkıntı yapacak bişey yok normal doğum tarihinden sonra 10 gün daha bekleyebiliriz dedi (tabi bebeğin hareketleri falan normalse)
    biz çevremizde hep erken doğum ve sezaryene alıştığımız için bize garip geliyor kızlar aslında normal olan bizimkisi...

6. 11 Mart 2008
  7. CAKIR39

CAKIR39 Guest

ya ne bilim insan sikiliyor ya bekle bekle nereye kadar offff....

8. 11 Mart 2008
  9. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    tabıkıde normal olan sızınkısı normal dogumun tarıhı bellı olmazkı sezeryanda ıstedıgın tarıhe gore gıdıp alıyorsun bebegı ama normal ısıtoyrsan sbaredıceksın canım hamılelıgın en zor donemlerı off ne sıkıcı olmustur karın kocaman uyku duzenı sıfır agrlar vs... vs.. allah yardımcın olsun allah bı avazda kurtarsın

10. 11 Mart 2008
  11. goncalove emine

goncalove emine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende varım arkadaşlar.nasıl sıkıntıdayım anlatamam.ya herşey garipleşmiş yada bize bana öle geliyor.sata göre ultrosyona göre bebeğimin haftaları tutmuyordu.hadi onu kabullendik sata göre beklemeye başladık.bu seferde 40 hafta olduk tık yok.12 martta yani yarın günüm doluyor.pazartesi dr.gittik daha bekliyecez diyor normal doğum olduğu için.42.haftaya kadar beklencekmiş eğer bişey olmazsa yani doğum yada herhangi bişey.ama bildiğim tek şey çok sıkıldığım.

12. 11 Mart 2008
  13. CAKIR39

CAKIR39 Guest

bu gün doktora gittim gene hala bi tik yok yarin aksama kadar olmazsa persembe sabah hastaneye yaticakmisim suni sanci verceklermis öyle dedi fazla beklmenin anlami yokmus !

insallah kendiliginden olur ya suni sanciylada kolay kolay dogmaz herhalde beklemek gerekir!

14. 11 Mart 2008
  15. inciboncuk

inciboncuk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlısı olsun ya benim de yarın doluyor günüm bakalım

16. 11 Mart 2008
  17. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar allah yardimciniz olsun, butun dualarim daha dogurmamis mart anneleri ile.....

18. 11 Mart 2008
  19. B&M

B&M FB & M & YE Pro Üye

Beğenildi:
    18
    Ödül Puanları:
    148
    benimde 13 mart persembe günüm doluyo ama dktrum yarın sabaha ac karınla cağırdı bakalım napıcak benim da günüm dolmadan sabır mabır kalmadı karnımda kasılmadan baska tık yok sancı veya nişan hiç bişi yok 2 cm acıklık vardı 10 mart pazartesi...bakalım yarına nolmuş