bende hamile kalmak istiyorum.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve poti tarafından 16 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : poti
  1. poti

poti rabbim sana hamd osun Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    1 tane oglum var 7 yasinda .3 tanede düsük yaptim.bir asilama iki tüp bebek denemem var normal yollarla denediklaerimi hic saymiyorum sayisi belli deil.iki seneyi gecti hamile kalmak istiyorum ama kalamiyorum.benim gibi olan varmi aranizda

2. 16 Ağustos 2009
  3. poti

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    kimse yokmu beni rahatlaticak

4. 16 Ağustos 2009
  5. Elis

Elis Guest

bak ablan 10 sene ustune simdi bebegini doguruyo,hic uzulme canim,ne guzel bi evladin varmis zaten,RABBIM ona saglikli bereketli omur versin,ikincide olur ALLAHIMIN izni ile dua et yeter,o ne yapacagini bilir,,

bak bende ikinci cocuk icin,tedavi oldum,ameliyat oldum,ne gozyaslari doktum ben,ama simdi oglum 3 yasinda olucak teyzesi,,simdi dusunuyorum da o zamanlar o kadar karamsardimki,aklima oglum olacakta dogumgunu telasina dusecegim hic gelmezdi,,28 inde dogumgunu yavrumun,,,
    olur canim olur seninde olur,RABBIM tez zamanda versin kucagina yavrunu iyisallah,,:Saruboceq::Saruboceq:

6. 16 Ağustos 2009
  7. poti

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    amin insallah.tam 6 senedir ugrasiyorum.artik gücüm kalmadi.bana kalsa birakacam bana oglusum yeter.ama oglum cok istiyo herkesin kardesi var benim neden yok diyo.cok yalnizlik cekti yavrum her seye onun icin katlaniyorum.yurt disinda nerde yasiyosunuz bir mahsuru yoksa.rabbim ogluna uzun ömür versin dogum günü kutlu olsun:

8. 16 Ağustos 2009
  9. Elis

Elis Guest

canim benim anliyorum seni,insan tukeniyo ama biseylerde bi yandan sanki,ha gayret diyo,,umutsuzluga kapilma,bak gorucen sende hamilyim haberi vericen burda,emin ol,,,yerimseniben
    ben Hollanda dayim canim,98den beri......sinirdayiz biz o yuzden Almanyaya cok SIK gideriz gezmeye,,,
    cok tesekkur ederim,cumlesinin evladina seninde ogluna RABBIM uzun neseli omur versin,sagol bitanemyerimseniben
    karamsarlik yok,anlastikkaydirigubbakcemile5

10. 16 Ağustos 2009
  11. poti

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    anlastik.cok tesekkür ederim .su siralar cok pskolojim bozuk.daha gecen hafta tüp bebek negatif sonucumu aldim.insallah yeni dogan yegenimle teselli bulucam bi dogsada hayirlisiyla hemen gitsem yanlarina.

12. 16 Ağustos 2009
  13. Elis

Elis Guest

ben tesekkur ederim bitanem,,sen yeterki uzukme,oglunda uzulur sonra,herseyi akisina birak,streste engeller biliyosun,,,,optum canimŞeniz