bende hamileyim ama :(

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve umutsuzbahar tarafından 24 Şubat 2009 başlatılmıştır.

24 Şubat 2009
    Konu Sahibi : umutsuzbahar
  1. umutsuzbahar

umutsuzbahar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım . 29 yaşındayım . Ve 2 aylık hamileyim. Her ne kadar sevinsemde bu olumsuz hayat koşulları karşısında düşünmeden edemiyorum. Umarım bebeğime iyi bir gelecek verebilirim .
    İçimden geldi yazmak istedim . Herkese selamlar .

2. 24 Şubat 2009
  3. Afro

Afro minik prensesıyım Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cnm önce senı tebrık edıyorum ben bı bebek hastasıyım cok sevıyorum bebeklerı hergörudugum bebegı sevıyorum bıgun bıırı döveccek benı kaydirigubbakcemilecnm bence sen bütün anneler gıbı elınden gelenın en ıyısını yapcaksın bebegın ıcın üzülme bebgını eşinı düşün ınan cok mutlu oldum ınsalah ömur boyu mutlu olrusunuzz ve hayatta hersey olacagına varır bebegını düşün sımdı eşinle tadını cıkar cnmmhihoyyyt

4. 24 Şubat 2009
  5. EU1

EU1 Guest

canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun...
    Aklına kötü şeyler getirme,her bebek kısmetiyle gelir.
    gönlünü ferah tut...
    a.s.

6. 25 Şubat 2009
  7. umutsuzbahar

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim arkadaşlar . Bu kadar sıcak karşılanacağımı tahmin etmezdim burada. çok memnun oldum. Bundan sonra sanırım daha bol vakit geçireceğiz birlikte. Güzel dilekleriniz içinçok teşekkür ederim. Çok şükür sağlık sıhhatimiz yerinde . Bebeğimizinde öyle . 1 hafta önce ilk doktorumuza gittik :) Normalde pozitif bir insanımdır ama demekki hamilelik böyle yazpıyormuş adamı . bir üzgün bir süzgün :) bir mutlu bir umutlu.
    kaydirigubbakcemile5

8. 25 Şubat 2009
  9. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin canım

10. 25 Şubat 2009
  11. fatima38

fatima38 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    559
    Ödül Puanları:
    163
    Tebrikler, hayırlı olsun canım, Bende 5 haftalık hamileyim...

12. 25 Şubat 2009
  13. _sena_

_sena_ Toprak Kokulum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayırlı olsun sağlıkla kucağına alırsın inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin:Saruboceq:

14. 25 Şubat 2009
  15. umutsuzbahar

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkürler arkadaşlar. güzel allahım bütün hamilelere sorunsuz kolay sağlıklı hamilelikler versin herkesin bebişi de sağlıklı sıhhatli ömürlü olsun . bazı arkadaşlarımız kendi hesaplamalarını yapmışlar ama ben bilmediğim için daha doğrusu beklemediğim için tahmini hamile kalma zamanımı bilmiyorum . haliyle ne kadarlık olduğunu ancak doktorun söylediği ile biliyorum. doktorumuza göre :) bugün itibari ile 8 hafta 5 gün oldu . doğumda ekimde sanırım. 2 kere kış 1 kere yaz geçiricez yani :) inşallah kolay geçer .
    bu arada güzel dilekleriniz için hepinize teşekkürler. fatima38 arkadaşım sana da hayırlı hamişlikler. umarım herşey gönlünce olur .

16. 26 Şubat 2009
  17. hko_8

hko_8 Allahım sağlık ver oğluma Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anne olmaya hazırlandığımız için gerçekten insanın aklına türlü türlü şeyler geliyor. ama içini ferah tut umarım hiçbirşey karamsar olduğumuz zamanlar ki gibi olmaz. Her anne bebeği hep mutlu olsun onun ihtiyaçlarını rahatca karşılamak ister. Umarım herşey güzelliklerle en az sıkıntıyla geçer. Rabbim yardımcımız olsun hepimizin:Saruboceq:

18. 26 Şubat 2009
  19. gozdekargi_88

gozdekargi_88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Slm arkadaşlar. Allah herkese bu duyguyu yaşatsın.inş. Herkesin hamileliği sorunsuz geçer.bütün hepiniz bebeğinizi eline sağ sağlim alırsınız.bende yeni geldim aranıza.4 haftalık hamileyim.çok güzel bir duygu daha şimdiden.herkese slm by.