bende hamileyim diyebilecekmiyimm

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve yasemennnn tarafından 31 Ekim 2008 başlatılmıştır.

31 Ekim 2008
    Konu Sahibi : yasemennnn
  1. yasemennnn

yasemennnn cennet kokulumm gel artık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    senağlama bazen düşünüyorumda acaba bende hamileyim diyebilecekmiyim burda o güsel anlarımı sizlerle paylaşabilecekmiyimm inşallah derim inşallah tüm bebek isteyenler der artık takmıyorum desemde günden güne içimi yiyorum çevremdeki bebeklerden nefret etmeye başlıyorum bir bayan bebeğini yada çocuğunu sevse ona düşmenımmışım gibi bakıyorummm allahım ne olur yardım et bizlerede hayırlı sağlıklı evlatlar bebekler nasip et yarabbimm senağlama artık ağlayamıyorum bile ne olur yarabbim bizlerinde burdaki arkadaşlarımız gibi yüzlerimizi güldürrr dayanamıyorum artık evim şenlensin istiyorumm eve gidipde sessiz oturmakdan bıktımmm evime neşe bereket huzu r getir bebeğim ne olur anneciğini fazla bekletmeee dayanamıyorum artık yokluğuna yalvarıyorum sana çabuk gell bak babanda çok üzülüyooo bizleri sahipsiz sensiz bırakma olurmu annecimmm hadi gel be cennet kokulu yavrummmmmmmmm senağlama senağlama

2. 31 Ekim 2008
  3. aabeyazmelek

aabeyazmelek YA HAY YA HALIK Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım seni çok iyi anlıyorum benimde bazen okadar kötü durumlarla karşılaşıyorumki.. bide şu açıdan düşünmek lazım hamileyiz diyelim ya sakatsa ya düşük yaptıysak bunlar bana daha acı veeriyor
    allahıma binlerce kez şükrediyorum saglıklı sıohatlı bir şekilde gelsinde geç gelsin diyorum ama bu zamana kadarda bizlere sabır ver yarabbim dualrım böyle sende lütfen ümidini yıtırme allaha karşı gelme sabret arkadşım elbet birgün allahım bizede verecek bu açıdan düşün oldumu şeker...

4. 31 Ekim 2008
  5. yasemennnn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım rabbime karşı gelmekmi haşa ama inan elimde değil offf inşallah rabbim gönlümüze göre verir canımm :CüvCüv: bizlerde paylaşırız inşallahh :Saruboceq: :Saruboceq:

6. 31 Ekim 2008
  7. Aybala42

Aybala42 ''me veddeake rabbuke ve ma kale...'' Üye

Beğenildi:
    200
    Ödül Puanları:
    153
    Sabredip bol dua edeceğiz,İşallah bir gün hepimiz hamiş müjdemizi buradan vereceğiz.

8. 31 Ekim 2008
  9. daisy06

daisy06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ya insallah bir gun seninde olur .su an ezan okunuyo ve icimden senin hayırlı bi evlat sahibi olmanı diledim umarım kabul olur :teselli: rabbim evlat sahibi olmak isteyen herkese bu guzel duyguyu yaşatır inşallah

10. 31 Ekim 2008
  11. bartuarda

bartuarda Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    cnm umarım inş sende bebeğine kavuşacaksın sadece ümitsizliğe kapılma isyan etme ve hiç vazgeçme . allah inş sanada hayırlısıyla bir evlat vericek kollarına alıcaksın.

12. 31 Ekim 2008
  13. yasemennnn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    saolun kızlar hepinizden allah razı olsunn inşallah

14. 31 Ekim 2008
  15. Eylul

Eylul Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    Diyeceksin tabii neden diyemiyesin
    burda sevinç çığlıkları bile atacaksın yeterki ümüdini kaybetme
    Rabbim doğru zamanı bekliyordur :1hug:

16. 31 Ekim 2008
  17. yasemennnn

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallahhh ama en çok eşimin üzülüpde bana yansıtmaması daha çok üzüyor beni önceleri istemiyorum diyordu şimdi ise bi bebişimiz olsa ii olur şimdi onunla oynardık neşelenirdik demeleri daha çok bitiriyooo son iki aydırrr baya istemeye başladııı eee adamında canına yettii

18. 31 Ekim 2008
  19. swethome

swethome mis kokulum,DEFNEM Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    diyeceksin canım,o avatardaki bebeşini ağlatma yeter sen.
    ay canım ben çok yeni bir anne adayyıyım.
    her gün acaba bebeğim olmayacak mı diye düşünürüdm.
    hatta eşime müjdeyi verince çok şükür senin paronayaklığındna kurtulduk dedi:))
    onu bile strese sokmuşum.düüşünmüş hep ailede kalıtsal bir şey var mı diye ,kendi soy ağacını ve benimikileri tanıdığı bildiği akdarı ile.hiç söylemedi ama .
    en son doktora gittim, bir an önce tedavi başlasın da ne oalcaksa olsun diye.
    doktor allah razı olsun.çok acele ediyorsunuz.
    denemerlr devam önce dedi.
    ve belkid hamileisn dedi bana.
    gönderdi.ama korunmak o kadar büyük marifet değil dedi korunduğumuz için kızdı.
    sonra bana 5 ay sonra sana test yapacağım eğer olmazsa dedi.
    geldim 2 hafta sorna hamile olduğumu öğrendim.o kadar ümitsizdim ki,
    yaş oldu 34 diyordum.
    allahım karnımda daha nokta kadar biel olmayan bu yavrumu benim kcuaklarıma almayı nasip eder inaşalaah sağ salim.
    ama senin de ve diğer umutsuz arkadaşlarımında olacak biliyorum.herşey sende başlar.sen allaha tevekkül et ve sonra da çabalarına devam et.
    canım.anne oalcaksın hem de en güzeli oalcaksın.minik yavruların sana gelecek.inşallah