Bende hamileyim:)) okuyun lütfen

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve swettyy tarafından 17 Şubat 2010 başlatılmıştır.

17 Şubat 2010
    Konu Sahibi : swettyy
  1. swettyy

swettyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar dün akşam üzeri hamile olduğumu öğrendim.benden size tavsiye belirtilere takılmayın çünkü bende hiç bir son 2gün uyku gelmesi haricinde bir belirti yoktu yok mide bulantısı kasılmaslar ağrılar sancılar falan onlar belli bir zaman sonra herkesin bünyesi bir değil herkes farklı belirti olur ben böle oldum kuzenim karın ağrısı ve bel ağrısı takılmayın bence öle şeylere ve 10.gün ile 20.gün arası gün aşırı ilişkiye girin hemen ayağa kalkmayın dizlerinizi yukarı doğru çekip yatın.gerçi onun zamanı gelince bunlar bahane oluyo herşeyin bir zamanı var sıkıntı etmeyin kendinize darısı başınızaaaaa ii haberlerinizi bekliorum.opuyorumnanaktan

2. 17 Şubat 2010
  3. CallCenter

CallCenter Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Allah sağlıkla kucağına almayı nasiip etsin hayırlı olsun canım.

4. 17 Şubat 2010
  5. asiyan_1010

asiyan_1010 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben 18 haftalık hamileyim ama hamileliğimin basından beri bende hiç bir beliirti yoktu.halada yok.kızlarda mide bulantısı olur derler ama benim hiç midem bulanmadı.işte simdi yeni yeni hareketlerini hissediyorum.buda olmasa hamile olduğuma inanmıcam hala

6. 17 Şubat 2010
  7. sinop_e

sinop_e MELİSA'M Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben daha çok yeniyim 5 haftayı doldurdum ama ben de hiçbir belirti hissetmiyorum neredeyse, göğüsler şiş ve bazen hafif kasık ağrısı, onun dışında bulantı vs yok.

8. 17 Şubat 2010
  9. esrasofo

esrasofo psixi mou Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bencede arkadaslar.herkesin bunyesi farkli.ben valla artik o iliskiden sonra yok ayaga kalkma ya da gun asiri iliski ya da hemen dus alma durumlarina da inanmamaya basladim cunku biz 1 sene korunmadik herseyi denedim olmadi. 1 senenin sonunda adetimden 2 gun sonra esimle beraberligimiz oldu hemen de kalktim bu yazdiklarimin hicbirini de yapmadim o gun hamile kalmisim.olucagi varsa ister yataktan hemen kalk ister hemen dusunu al ya da hernyse olur.sadece stres yapmayin neden olmuyo die.ben bunu ogrendim.suan 25 hafta oldum Allahim herkese bebegini saglikla sihhatle kucagina almayi nasip etsin .

10. 17 Şubat 2010
  11. swettyy

swettyy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    amin inş.canım hepimiz için

12. 18 Şubat 2010
  13. Thrush

Thrush Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    evet arkadaşlar kesinlikle stres gerginlik yapmayın nie bebeğim olmuo diye düşün düşündüğüz taktirde beyinde bi sıvı salgılanırmış bu sıvıda gebeliği önleyici nitelikteymiş.biliyorum anne olmak için çok sabırsızlananlarınız var ama dediğim gibi sizde eşinizde kafaya takmadan doğal akışında ilişkinize dvm edin bebişiniz gelmesini daha vakti vardır bende 5 ay kdr ugraştım olsun die hmn her ay adetim geldiğinde aglıyordum acaba kısırmıyım çoçugum olmuo mu die ama kızım dedesinin bu dünyadan göçmesini bekliyormuş babamı kaybettim(malesef :KK43:( ) tam 1 hafta sonra hamile kaldım.her şeyde bi hayır vardır Allahtan hayırlısını dileyin.dualarımız tüm anne olmak istiyenlere...