bende hamileyim

Konusu 'Duyuru : Ben de hamileyimmm' forumundadır ve EU1 tarafından 23 Kasım 2007 başlatılmıştır.

23 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

kızlar bende çarşamba günü idrar testi yaptım.ikinci çizgi silik çıktı.öğleden sonra kan testi yaptırdık.akşam üstü sonucu almaya gitmeden evvel pembemsi kan geldi. bende adet olduğumu sandım.testin sonucunu veren kıza ben sonucu zaten biliyorum dedim.oda pozitif olduğunu biliyormusunuz dedi.yoo dedim.neyse dr a gösterdik.hcg değeri 103.kanamam olduğunu söyledim.düşük tehlikesi veya dış gebelik olabilme ihtimali olduğunu söyledi.dinlenmem gerekiyormuş.cumarteside yani yarın tekrar kan testi yapılacağını söyledi.dün de çok azda olsa kan geldi.bi ara kırmızıya yakındı.ama giderek hafifledi.böyle bi durumla karşılaşan arkdaşlar varmı?tabii herşeyin hayırlısı ve sağlıklısı olsun.:çok üzgünüm:

2. 23 Kasım 2007
  3. tiviti

tiviti GELDİN DÜNYAMIZ OLDUN... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım önce geçmiş olsun...
    sanırım düşük tehliken var bol bol dinlen,yat mecbur kalmadıkça yataktan kalkma...
    moralinide bozma canım...

4. 23 Kasım 2007
  5. EU1

EU1 Guest

hala kan var ama çok fazla değil canım.hala düşük tehlikesi varmıdır acaba?çok teşekkür ederim cevabın için

6. 23 Kasım 2007
  7. BenEzgi

BenEzgi Fikrimin İnce Gülü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    düşük tehliken olabilir benim 2 hamişliğimde olmuştu hemde adet kanaması gibiydi yatarak toparlanmıştım bir sorun olmamıştı inşallah sağlıkla alırsın bebişini kucağına

8. 23 Kasım 2007
  9. DreamLover

DreamLover Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    113
    İnşallah düşük riskin varsada her şey yoluna girer, bebeişini sağ salim kucağına alırsın canım.
    Benim de 2. hamileliğimde 3.aya kadar düşük riskim vardı, neyseki atlattık ve şu an kızımız dünyaya geldi.
    Moralini yüksek tut canım, Allah herşeyin hayırlısını versin.

10. 23 Kasım 2007
  11. murgiz

murgiz kuşum ardam Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım geçmiş olsunmümkün olduğunca kalkma düşük riski olsunda dış gebelik olmasın canım ,dış gebelil biliyosun tehlikeli,arkadaşım allah hayırlısı vesağlıklısıysa versin canım

12. 23 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

çok sağolun arkadaşlar.banada düşükmüş gibi geliyor ama azar azar geliyo kan.sizdede böylemiydi?evet dış gebelik olması daha kötü.dış gebeliktede böyle azar azar kan gelme ihtimali varmıki?nasip olursa yarın gidecem.testi yaptırmak için.belki belli olur yarın dış gebelikmi,düşükmü yoksa normalmi.öğrenmek için belkide erken diyecek.beklemek çok zor...

14. 24 Kasım 2007
  15. ACELE

ACELE Guest

tatlım günaydın bende 8 haftalık hamileyim tüp bebek yöntemiyle benimde tam sonucu almama 2 gün kala kanamam başladı önce kırmızı sonra biraz daha açık ve pembeye döndü yatıp dinlaenmen önemli ama korkma hayırlısı allahtan benimde 1 haftayı biraz geçene kadar devam etti şimdi çok şükür iyiyim yalnız benim öyle çok fazla kanamamyoktu böyle tuvalet kağıdığında sildiğinde felan seninde öylemi arkadaşım moral çok önemli moralini yüksek tut dinlen canım:1hug:

16. 24 Kasım 2007
  17. EU1

EU1 Guest

merhaba canım.evet benimde öyle fazla kanam yok ama dediğin gibi sildiğimde ve bunun yanı sıra bazende iz bırakıyo sadece.bilmiyorum canım.sabah kan verdim belkide diyorum gebelik sonlanmıştır.kendimi kötüye alıştırıyorum yani.ama yinede hakkımızda hayırlısı olsun:çok üzgünüm:

18. 24 Kasım 2007
  19. ACELE

ACELE Guest

canım inşallah sonucun olumludur allahım yardım etsin:1hug: